Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko proponuję taką dodatkową funkcję do wprowadzenia, bo jak dla mnie była by przydatna :)

Co do 48h to klient widząc brak akceptacji przez jeden dzień może się rozmyślić.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pisałem już przez formularz na stronie, pisałem także tutaj na PW... z zapytaniem co z bonusem... no i cisza... kompletna.

Poza tym, mam dziwny przypadek. Nie mogę usunąć strony z systemu, pomimo że nie sprzedałem na niej żadnych linków, system twierdzi że jest inaczej.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście brakuje nadal jakiejś podstrony na której będą wyświetlone wszystkie linki do aktywacji. Obecnie trzeba na każdej stronie osobno wchodzić w zakładkę i odznaczać linki do zaakceptowania co jest mało wygodne szczególnie jak ludzie kupują po 1 linku na np 3-4 stronach.

Przydała by się również aktualizacja PR ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już przez formularz na stronie, pisałem także tutaj na PW... z zapytaniem co z bonusem... no i cisza... kompletna.

Ja również pisałem i jak narazie bz odpowiedzi (email i kontakt przez stronę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście brakuje nadal jakiejś podstrony na której będą wyświetlone wszystkie linki do aktywacji. Obecnie trzeba na każdej stronie osobno wchodzić w zakładkę i odznaczać linki do zaakceptowania co jest mało wygodne szczególnie jak ludzie kupują po 1 linku na np 3-4 stronach.

Przydała by się również aktualizacja PR ;)

Jestem za :) - dużo to ułatwi.

Natomiast jeśli chodzi o komunikację z prolink, to faktem jest, że jest to porażka. Ale cóż, początki zawsze bywają trudne, zatem poczekamy :aniolek:

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

od poniedziałku do piątku, od 9 do 17 mamy aktywny czat online.

Można zgłosić się w każdej sprawie.

Obecnie przydzielane są tylko bonusy, o których była mowa w mailingu PiO.

Diablotic,

dodajesz serwis, na którym nie działa instalacja (vBulletin). Piszesz na czacie i w tym samym dniu otrzymujesz działającą instrukcję. Kolejne naliczenia będą w przyszłym tygodniu. Jeśli kogoś sprawa ominęła prosimy pisać przez formularz kontaktowy / czat.

Pyzdera,

29.04 rozmawialiśmy na PW. Na prawdę się staramy i takie posty (nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości) niestety nie motywują.

Qlwik,

tak jest. W weekend trzeba trochę odpoczać.

Tymczasem zapowiadamy nową wyszukiwarkę. W ciągu kilku dni zostanie wydana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablotic,

dodajesz serwis, na którym nie działa instalacja (vBulletin). Piszesz na czacie i w tym samym dniu otrzymujesz działającą instrukcję. Kolejne naliczenia będą w przyszłym tygodniu. Jeśli kogoś sprawa ominęła prosimy pisać przez formularz kontaktowy / czat.

No nie zartuj sobie. Instrukcja ktora podaliscie do vBulletin nie dziala i w dzien implementacji do Was o tym pisalem ale to juz oczywiscie pozostalo bez odpowiedzi.

Na zaindeksowanych prawie 5000 stron z mojego vB link wyswietla sie tylko na jednej stronie (glownej) i to nazywasz dzialajaca instrukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z prolink to mam trochę chłopaki odmienne zdanie o firmie niż Wy. Do programu dołączyłem około tygodnia temu umieszczając w nich strony:

a) forum na IPB

:) forum na phpbb2

c) cms drupal

Jeśli chodzi o IPB miałem troszkę problemów z instalacją skryptu, gdyż pierwsza przesłana instrukcja z supportu dot. starszej wersji o innej strukturze plików. Natomiast wspólnymi siłami wraz z supportem (odpowiedzi dostawałem w przeciągu godzinki) udało się zrobić i teraz wszystko ładnie działa na IPB 3.14

Jeśli chodzi o phpbb2 tutaj nie miałem problemów z instalacja żadną, zrobiłem troszkę inaczej niż w instrukcji ale działa problem jest jak ta sama strona ma zaindeksowany link bez słów kluczowych w adresie jak i ze słowami kluczowymi ale napisałem do supportu w sumie już drugi raz dzisiaj i drugą odpowiedź otrzymałem pomimo iż jest niedziela dzień beatyfikacji. Odpowiedź otrzymałem

Także poza fajnym pomysłem ze strony prolinka, support również w moich relacjach z prolinkiem jest na wysokim poziomie. Myślę, że warto by Ci niezdecydowani przystąpywali do programu gdyż im większa jego popularność wsród reklamodawców i wydawców tym większe przychody są do osiągnięcia.

Pozdrawiam

Holcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności