Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawa bonusu wyjaśniona.

Pyzdera,

29.04 rozmawialiśmy na PW. Na prawdę się staramy i takie posty (nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości) niestety nie motywują.

Nie było takiej wiadomości w mojej skrzynce.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii PP, to na stronie "polecenia" poza ilością rejestracji z refa, przydałaby się ilość wejść z rozbiciem na url'e skąd. Dałoby to, dopiero pełny obraz efektów naszych działań.

Edycja po chwili namysłu:

Jeszcze przydałaby się kategoria zwierzęta domowe, albo przyroda i zwierzęta, albo coś podobnego :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak możę off-topując

Panowie jak Wam idzie sprzedawanie linków ?? Macie jakieś zainteresowanie ?? U mnie średnio idzie link dziennie choć zauważyłem, że duży procent klientów preferuje również te droższe linki PR 3-4.

Wystawiłem forum.opel24.com PR 4 - po 28 zł brutto :) dwa linki już znalazły właścicieli a tak BTW :) dwa miejsca mam jeszcze wolne :D Chętni ??

Swoją drogą powoli zaczynam wierzyć, że serwis może stanowić przyzwoite źródło przychodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uwaga,

wydaliśmy właśnie nową wyszukiwarkę, która szuka linki kontekstowo.

Poświęciliśmy mnóstwo czasu na jej opracowanie i wdrożenie. Działa szybko. Powinna mocno usprawnić proces zakupowy.

Bardzo prosimy o testy. Dla osób, które wykryją błędy / zaproponują fajne zmiany - będą niespodzianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fraza "motoryzacja", pokazuje ze sa dwie strony, jednak po kliknieciu na "nastepna strona" powraca do wyszukiwarki zamiast przejsc do nastepnej strony.

Poza tym mam nadzieje ze jest to bardzo wczesna wersja beta albo nawet alpha bo poprzednia opcja z wyborem kategorii byla moim zdaniem jakies 30 milionow razy lepsza niz to co teraz sie pokazuje.

Na w/w wczesniej fraze motoryzacja mam takie kwiatki jak np. "katalog.mojakosmetyczka.pl", "www.forumwegrow.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności