Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może jeszcze się wypowiem ponownie.

Wcześniej już poruszyłem kwestię stylizacji, a dziś jeszcze chciałem poruszyć temat kryterium doboru cen przy użyciu Page Rank. Jest to na pewno jakieś wyjście, ale w gruncie rzeczy niestety teraz może być kulawe, szczególnie dla nowych podstron, bo sam Page Rank aktualizowany jest niestety coraz rzadziej...

A mam np. kilka wpisów na blogu, które mają po kilka tysięcy odsłon i zerowy PageRank niestety

Nie wiem w sumie jaki inny sposób można by to zrobić lepiej, może pobierać np. dane z jakiś statystyk, Google Analytics itp., choć zdaję sobie sprawę, że to raczej bardzo zagmatwana sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PR się aktualizuje tylko już nie masowo. Podlinkuj dobrze podstrony to po jakimś czasie zobaczysz, że zaczynają mieć PR. Analytics to średni pomysł - linki są do pozycjonowania, jak chcesz sprzedawać odsłony to są od tego odpowiednie systemy. Lepsze by było sprawdzanie ilości BL.

Odnośnie prolink - kiedyś pisałem tutaj, że system ma problem z indeksacją mojego forum. Dzięki Panu z supportu udało się rozwiązać problem. Początkowo byłem zły, że musiałem czekać tyle czasu, ale kiedy wreszcie moja strona została dodana do systemu wszystko wybaczyłem. To nowy system. Zapewne nie wszystkie rozwiązania i skrypty są znane technikom i trzeba im dać trochę czasu, aż wszystko to będzie działać bez obsługowo.

Co do skuteczności samego systemu - dodałem moje strony, żadne zapleczówki itp. Jeden serwis to całkiem spore forum, a drugie to strona tzw. satelita tego forum (coś jak optymalizacja.com). Wyników na forum nie mogę jeszcze ocenić, bo jest w systemie 2 dni, na razie mam 3 linki na podstronach. Jednak jeśli chodzi o stronę satelitę - zarabia juz 140 zł miesięcznie! Wystawiałem linki na Allegro i nie było zbyt wielu chętnych, z AdSense nie zarobiłbym z tego serwisu nawet 5 euro/miesiąc. Już nie mogę się doczekać co będzie za miesiąc kiedy zostaną sprzedane linki również na forum, a tam PR na podstronach mam lepszy :blink: Dlatego myślę, że należy być cierpliwym jeśli chodzi o problemy z instalacją, indeksacją. Ten system naprawdę wart jest tego, żeby dodać tam swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie takie zagmatwane :blink: i tak includujesz plik Prolinka, zatem co stoi na przeszkodzie dorzucić do tego ilość wyświetleń z rozróżnieniem człowiek/bot. Tyle że Prolink jest giełdą linków pozycjonujacych, a nie reklamowych... Zatem bardziej liczy się PR, indeksacja i ew. wizyty botów. Ilość odsłon jest bez znaczenia (no chyba że przez użytkownika: googlebot :))

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veal,

nasz support jednorazowo wita się z użytkownikiem po założeniu konta. Dla osób, które są "w temacie" - pomoc często jest zbędna. Jednak dla początkujących takie wsparcie jest bardzo przydatne.

Yuras,

za chwilę całkowicie przejdziemy na ustalanie cen na podstawie liczby linków przychodzących i ich jakości. W grę nie wchodzą żadne UU, PV. To że użytkownik zarabia na dobrych treściach i dużej liczbie BL - wyróżnia Prolinka. Serwis, który ma bardzo mały ruch - ale fajny content, właściwie tylko przez Prolink jest w stanie wygenerować sensowne pieniądze.

an000,

cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Teraz już jest o wiele łatwiej. Trudne były początki, kiedy musieliśmy ogarnąć różne przypadki na kilkadziesiąt platform. Teraz błędy / sytuacje się powtarzają i jesteśmy w stanie szybko pomagać. Na dodatek nowy system sprawdzający instalację właściwie prowadzi za rękę i wskazuje, gdzie może leżeć problem.

Thadel,

jakościowe serwisy z dobrym contentem i BL na poziomie 150-200 akceptujemy w ciągu 24h. Najczęściej nawet w ciągu kilku godzin. Jeśli jednak serwis jest jakościowy, ale liczba linków przychodzących jest mała - czekamy aż osiągnie lepsze wyniki i sprawdzamy go ponownie po kilku tygodniach.

W tym tygodniu udało nam się dopiąć funkcjonalność / widget JS, który można będzie umieścić na swojej stronie. Widget ten pozwala na sprzedaż linków z poziomu serwisu www. Funkcjonalnie jest podobny do adtaily jednak przewidzieliśmy dodatkowe sytuacje i pozwalamy na sprzedaż linków detalicznie na podstronach.

Wydanie planujemy na poniedziałek. A teraz trochę odpoczynku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yuras

No właśnie Wasze podejście mi się podoba. Robiłem kiedyś podchody do LinkLift i jakoś to za bardzo nie wyszło. A tu po tygodniu z hakiem, zamówione linki o wartości około 30 zł:rolleyes: Jakby Google częściej aktualizowało PageRank to pewnie byłoby i więcej:P

Ale w każdym bądź razie - ogółem jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuras,

za chwilę całkowicie przejdziemy na ustalanie cen na podstawie liczby linków przychodzących i ich jakości. W grę nie wchodzą żadne UU, PV. To że użytkownik zarabia na dobrych treściach i dużej liczbie BL - wyróżnia Prolinka. Serwis, który ma bardzo mały ruch - ale fajny content, właściwie tylko przez Prolink jest w stanie wygenerować sensowne pieniądze.

Czyli można spodziewać się zmian dochodów ;) Trzymam kciuki, żeby to ustalanie cen działało prawidłowo i promowało wartościowe serwisy pisane pod użytkowników, a nie pod precle, katalogi itp :P

LiftLink - do mnie sami napisali, że chcą kupić link. Oczywiście dodałem swoją stronę do systemu i od miesiąca kompletna cisza (nie licząc oczywiście tego pierwszego linka).

AdTaily w Prolink :) A będzie się dało to wyłączyć? Mi odpowiada, że moje serwisy są incognito dla ich odwiedzających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam, że fajnie by było, gdyby była oficjalna paczka instalacyjna dla stron wykonanych w innych niż PHP technologiach (np. Django, JSP). Ja często używam Python+Django, no a tu powstaje kolejny system i znowu tylko PHP. Byłoby to też coś co by odróżniało Was od innych systemów. A może planujecie w najbliższym czasie coś takiego wypuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuras,

cieszymy się, że jesteś zadowolony. Dalej powinno być tylko lepiej.

An000,

Widget JS będzie dodatkową opcją. Jeśli będziesz chciał wzmocnić sprzedaż - będziesz mógł taki widget zainstalować.

Andoo,

dla Django z tego co pamiętam robiliśmy instalację. Odezwij się do nas przez formularz kontaktowy. Postaramy się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o więcej informacji na temat widgetu JS. Czy dobrze rozumiem, że będzie to alternatywą dla instalacji kodu php prolinka?

Nie. To będzie dodatkowy widget w którym będzie można szybko kupić link na stronie. Jak wyobrażasz sobie wyświetlanie linków pozycjonujących w JS?

Prolink, zaakceptujcie moją stronę bo nie chce mi się klepać 20 maila że daliście do ponownej indeksacji i zapomnieliscie...

Najlepsze Serwery CS Reksio. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalbertus,

widget pozwoli na sprzedaż linków z poziomu serwisu www. Jest to odrębna funkcjonalność, która jest ściśle związana z instalacją.

Żeby widget prawidłowo funkcjonował - serwis musi być w stanie "OK".

Wojtekx,

jeśli zmieniasz strukturę serwisu i prosisz o reindeksację, po prostu pisz maila. Liczba obsługiwanych przez nas serwisów zbliża się do tysiąca i obsługa ticketów, które nie są zakolejkowane naturalnie w systemie może się opóźniać. Serwis zaakceptowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o więcej informacji na temat widgetu JS. Czy dobrze rozumiem, że będzie to alternatywą dla instalacji kodu php prolinka?

Nie. To będzie dodatkowy widget w którym będzie można szybko kupić link na stronie. Jak wyobrażasz sobie wyświetlanie linków pozycjonujących w JS?

Ja sobie nie wyobrażam, po prostu nie znam się na tym. Dlatego pytam. Mam kilka stron z PR2-3 na których nie mogę zainstalować kodu php prolinka, dlatego czujnie nastawiam uszu na inne możliwości.

regulamin, fikas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialbym 2 propozycje

1) zakladajac nowa kampanie dla strony nie dalo by rady porobic podzialow na podprojekty? fraza_A, fraza_B, fraza_C itd

ulatwiloby to mocno orientowanie sie ile linkow jest na jakie frazy, i ogolnie dodawanie nowych

2) wyszukujac link brakuje mi flagi 'pomin domeny na ktorych dla tej strony juz jest kupiony link' - byloby bardzo przydatne gdy po jakims czasie chcemy dokupic linkow dla danej strony i trzeba przeklikiwac domeny na ktorych juz mamy...

obie funkcje pozwolilyby zaoszczedzic kupujacym sporo czasu i wprowadzilyby wieksza przejzystosc

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności