Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie,

skończyliśmy prace nad widgetem JS, umożliwiającym sprzedaż linków z poziomu serwisów Wydawców.

Dzisiaj dzień testów. Zapraszam do wspólnych testów na PW, udostępnię kod i scenariusze.

Jeśli wszystko będzie OK - jutro z rana wydanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper,

serwisy, które mają:

- minimum 150 linków przychodzących i/lub PR1+

- jakościowe treści

- mniej niż 5 linków wychodzących na stronie głównej

Akceptowane są w ciągu maksymalnie 48h.

Jeśli serwis nie spełnia wymagań, zostaje przesunięty do kolejki oczekujących.

Niedługo dodamy odpowiedni stan w panelu.

Zauważyliśmy, że ostatnio sporo osób dodaje serwisy-spamy. Podkreślam, że takich serwisów nie przyjmujemy - nie są akceptowane.

Wysoka skuteczność giełdy, pozwalająca pozycjonować skomplikowane frazy już przy budżecie 100 pln (ok. 270 linków na różnych jakościowych serwisach) wynika z tego że akceptujemy tylko i wyłącznie zadbane strony.

W tej chwili giełda liczy już ponad 650 aktywnych serwisów!

Mimo to że 2/3 odrzucamy, liczba Wydawców rośnie bardzo dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

aktualizacja PR będzie wywoływana ręcznie przez Wydawcę. Odpowiednia funkcjonalność zostanie niedługo wdrożona.

an000,

linki spoza systemu są to linki wychodzące do innych domen.

Pyzdera,

tak jak pisałem wcześniej - faktycznie mieliśmy problem z limitami. Jednak został on szybko rozwiązany.

Swoją drogą to pokazuje potencjał Prolinka, skoro tyle osób ma wykorzystany limit.

Michał,

odnosnie wspólnej podstrony do akceptacji - jesteśmy za. Niedługo będzie na produkcji.

WIDGET JS już jest dostępny w panelu aktywnych Wydawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widget JS super sprawa, ale ja zrobił bym go w samym JS tak aby wydawca mógł go sam stylować(!important).

Tak to wygląda u mnie:

Na indexie https://reksio-cs.pl/

W forum https://reksio-cs.pl/problemy-i-propozycje-f11/

W temacie https://reksio-cs.pl/problemy-i-propozycje-...wer-t14194.html

@edit

Na operze po wypełnieniu pół i kliknięciu "Dalej" strona przeładowuje się i... nic sie nie dzieje...

Najlepsze Serwery CS Reksio. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje poprawioną instrukcję do phpbb3 dzięki której linki wstawimy tam gdzie się nam to podoba a nie automatem poza kodem stopki.

https://reksio-cs.pl/webmastering-f105/inst...bb3-t14296.html

@edit

czy jeśli dodam sobie do widgetu kod który pokaże taką informacje jak tutaj https://reksio-cs.pl/problemy-i-propozycje-...sie-t14289.html to nic sie nie stanie?(po najechaniu pokazuje info ze link bedzie w stopce).

Najlepsze Serwery CS Reksio. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram an000. W tej chwili niestety sam przycisk tego widżetu nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie (sam interfejs po kliknięciu jest ok). Wiem, że to dopiero jego początki, ale podobnie jak przy umieszczaniu linków, przydałoby się więcej opcji konfiguracji/stylizacji, ogółem ładniejsza oprawa graficzna. Można by również dodać np. w konfiguracji możliwość wyświetlania PR i ceny za link aktualnej podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widgecik wyświetla się u mnie w seokach ok. Ale... ale by wypadało, żeby nie wyświetlał się na podstronach które są ustawione w panelu Prolink jako niewidoczne, albo przynajmniej wypisywał "brak możliwości zakupu", no i dokładnie to samo tyczy się podstron na których limit jest wyczerpany.

Kilka wersji kolorystycznych przycisku do wyboru też by nie zaszkodziło ;), bo teraz to kolorkiem pod strony rozrywkowe raczej...

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób w jaki prezentowane są linki w tej giełdzie przypomina faktycznie SWL.

Przyjmowane są strony niskiej jakości. Sory gregory ale bazy z życzeniami na walentynki, precle, wyszukiwarki torrentów i seo katalogi to nie są

wartościowe serwisy. I taki przekrój jakościowy będzie dominował bo każdy właściciel dobrej strony, który zna wytyczne albo już raz zaliczył filterek/ban za naginanie wytycznych nie powtórzy drugi raz takiego błędu. Gdzie są obecnie emitowane SWLe? Na totalnych śmieciach albo u mało doświadczonych webmasterów.

Linki wyświetlane są w kupie. Chciwość wydawców nakazuje im akceptować każdy linki a kupujący patrzą generalnie

tylko na PR a nie tematyczność.

Poza tym wszystko w temacie jest na https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=66736

Zapomnieliście jak się kończy emitowanie SWL? Chcesz zarobić filterka/ban z automatu albo czekasz na zgłoszenie spam raportu od konkurencji? A instalowanie jakichkolwiek widżetów to już jak wołanie o "dajcie mi ban". Zresztą sam fakt instalacji systemu można bardzo łatwo wykryć.

Edit:

Otrzymałem info od moderatorów jakobym oczerniał firmę i straszył użytkowników? Ok, niech będzie. Nie mam czasu na wojenki. Usunąłem zwroty Prolink. Prolink to tylko narzędzie i niech sobie działa jak chce. Ale użytkownicy muszą być świadomi jakie są wytyczne Google i że sprzedaż oraz kupowanie linków przekazujących PageRank nie jest mile widziane. Nie ważne jakiego narzędzia będziesz używać do manipulacji wynikami Linklift, Prolink, Linkolo, Linkusiolo czy inna giełda albo klasyczny SWL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekx,

cieszymy się, że widget spełnia oczekiwania. Kwestie Opery sprawdzimy.

An000,

możliwe, że to kwestia niestandardowego linkowania. Wyślij na PW adres serwisu proszę.

Yuras,

wygląd widgetu staraliśmy się zaprojektować w taki sposób by odróżniał się od adtaily, adsense i innych tego typu systemów.

Niedługo oczywiście wprowadzimy dodatkowe formaty.

Dido,

oczywiście na prawie 700 aktywnych serwisów jest kilkadziesiąt katalogów z PR1-5. Sprzedaż w tych katalogach jest całkiem dobra więc usunięcie tych serwisów mija się z celem. Podobnie sprawa się ma z torrentami - na takie linki też są klienci.

Przypominam też, że Google nie jest instytucją państwową - która może w jakiś sposób zabraniać Wydawcom witryn monetyzować ruch / powierzchnię.

Pyzdera,

odnośnie podstron zaznaczonych, jako niewidoczne - masz absolutną rację. Już sprawdzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że ten argument wolnościowy zostanie podniesiony :(.

Google jest poletkiem prywatnej firmy gdzie obowiązują określone zasady. Jeżeli je łamiesz to możesz liczyć się sankcjami a Wasze usługi pośredniczą i ułatwiają webmasterom naruszanie tych wytycznych. Wszędzie są zasady i regulaminy. Nie wchodzę do tramwaju z papierosem i butlą gazową aby zademonstrować swoją wolność. Wiem ,że tego nie wolno robić i nie chcę być wyproszony z pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności