Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A czy sprzedaż linków musi się tylko odnosić do podwyższania pozycji w google, to już nie można sprzedawać linków, które mają posłużyć do znalezienia nowego, większego ruchu zainteresowanych?...

Owszem można z rel="nofollow" - czyli link reklamowy.

Google niestety traktuje sprzedaż linków jako manipulację serp-ami.

Inna sprawą jest, czy google będzie się chciało wychwytywać kilkaset witryn jakiegoś tam systemu, szczególnie, ze w większości nie są to spamy.

W swl-ach stoją po kilka lat kopie wiki, teksty piosenek, opisy gg itp. i stoją i nikt tego nie rusza...

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie,

prośba od nas. W tym wątku staramy się pomagać i odpowiadać na bieżące problemy / potrzeby. Informujemy również o nowościach w systemie.

Nie będziemy odpowiadać na pytania natury filozoficznej. Uczestnictwo w systemie jest dobrowolne. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki / oferta giełdy - nie musi z niej korzystać.

Serdecznie pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą moc miałoby chyba linkowanie w treści strony (tak jak jest na LinkMe.pl), bo z tego co wiem to stopki mają małą moc i łatwo to wykryć w przeciwieństwie do kilku linków w treści strony.

O bana ja się nie boję - mało to linków na sprzedaż na Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można samodzielnie usunąć serwis z giełdy? Od dłuższego czasu jest to niemożliwe, bo wyświetla komunikat:

Nie można usunąć domeny z powodu trwającego procesu analizy lub aktywnych linków. Odczekaj trochę czasu i/lub zrezygnuj z linków.

linków żadnych nie ma, już pisałem w tej sprawie

Pyszne blogi kulinarne :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zarejestrowałem się w systemie prolink. Wszystkie kody i pliki instalacyjne wgrałem. Gdy sprawdzam stan swojego serwisu w zakładce sprzedaż linków otrzymuję, komunikat OK, co oznacza że wszystko jest poprawnie zainstalowane. Jednakże nie wyświetlają się linki(ani testowa, ani gdy ktoś dokona zakupu linku).

Serwis mój dziala na joomla 1.13 na serwerach nazwa.pl.

Podejrzewam, że trzeba by coś zmienić w pliku prolink.php, ale nie bardzo wiem co i jak (nie znam się na php). Może ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eria,

czekamy na naprawienie awarii Netii.

Vardess,

dobry pomysł. Dodajemy do listy to-do.

Qebus,

joomla to jedyna platforma, z którą mamy problemy. Pracujemy nad nowymi instrukcjami instalacji.

Vojciech,

w kwestii usunięcia proszę o maila z konta, do którego jest przypisana domena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem umieścić pewne wskazówki odnośnie instalacji Prolinka w serwisach wykonanych w Django. Mam jednak pewien problem z ostatecznym rozpoznaniem przez system linku testowego, mimo że jest on wyświetlany...

To zaczynamy:

1. Wgrywamy na serwer pliki instalacyjne pobrane z systemu, czyli prolink.php, prolink_config.php oraz plik tekstowy prolink_C_ID.txt. Oczywiście nadajemy odpowiednie prawa plikom. Miejsce na serwerze dowolne, ważne żebyśmy znali do niego ścieżkę.

2. W pliku urls.py dodajemy odpowiednie reguły:

	 
(r'^(?P<path>.*\.txt)$', 'django.views.static.serve', {'document_root': '/sciezka_do_pliku_na_serwerze/'}),
(r'^prolink.php$', 'nazwa_projektu.main.views.prolink'),
(r'^prolink_config.php$', 'nazwa_projektu.main.views.prolink_config')

3. W pliku views.py głównej aplikacji definiujemy funkcję odpowiedzialną za obsługę plików PHP:

import subprocess

def php(script_path, arg1, arg2, arg3, arg4):
p = subprocess.Popen(['php', script_path, arg1, arg2, arg3, arg4], stdout=subprocess.PIPE)
result = p.communicate()[0]
return result

Następnie definiujemy funkcję, która będzie odpowiedzialna za obsługę komunikacji systemu z naszymi plikami instalacyjnymi i wyświetlanie odpowiednich komunikatów, przy wejściu na adres naszego serwisu /prolink.php oraz /prolink_config.php:

import os

def prolink(request):
try:
	res = php("/sciezka_do_pliku_na_serwerze/prolink.php", request.META['HTTP_USER_AGENT'], request.get_full_path(), request.POST.get('ProLinkClient'), request.POST.get('action'))
except:
	res = php("/sciezka_do_pliku_na_serwerze/prolink.php", request.META['HTTP_USER_AGENT'], request.get_full_path(), "0", "0")

response = render_to_response('main/prolink.html', {
	'res' : res,
})
return response

def prolink_config(request):
res = php("/sciezka_do_pliku_na_serwerze/prolink_config.php", "0", "0", "0", "0")

response = render_to_response('main/prolink.html', {
	'res' : res,
})
return response

Tak w skrócie to przekazujemy naszemu skryptowi PHP dane o User-Agencie, wywoływanym adresie oraz zmienne POSTowe.

Kolejną rzeczą, którą należałoby wykonać jest umożliwienie wywoływania kodu PHP z każdej podstrony serwisu. Najlepiej jest dodać poniższy kod do funkcji, która jest wywoływana przy renderowaniu każdej strony serwisu.

	try:
	res = php("/sciezka_do_pliku_na_serwerze/prolink.php", request.META['HTTP_USER_AGENT'], request.get_full_path(), request.POST.get('ProLinkClient'), request.POST.get('action'))
except:
	res = php("/sciezka_do_pliku_na_serwerze/prolink.php", request.META['HTTP_USER_AGENT'], request.get_full_path(), "0", "0")

przy czym zmienna res musi być zwracana w returnie, tak aby można było ją później wyświetlić w template.

4. Tworzymy plik prolink.html i dodajemy do naszych templates.

{% autoescape off %}
{{res}}			
{% endautoescape %}

Ten sam kod dodajemy do bazowego szablonu, tak aby kod Prolinka zwracał wynik na każdej podstronie.

5. Modyfikujemy plik instalacyjny prolink.php:

Szukamy poniższych zmiennych w całym kodzie i:

$_SERVER["HTTP_USER_AGENT"] zamieniamy na: $argv[1]
$_POST['ProLinkClient'] zamieniamy na: $argv[3]
$_POST['action'] zamieniamy na: $argv[4]
$_SERVER['REQUEST_URI'] zamieniamy na: $argv[2]


Na końcu pliku dodajemy wywołanie funkcji:
prolink_getLinks();

To wszystko, może trochę niejasno, ale jakiś ogólny zarys jest :) Restartujemy serwer i efekt jest taki, że:

system Prolink rozpoznał bez problemu pliki instalacyjne, skomunikował się z nimi, wszystko ok. Problem jest z rozpoznawaniem linku testowego... Cały czas dostaję błąd w systemie, że błędnie osadzony kod. Cachowania nie mam, przynajmniej jawnego...

Jeśli ktoś instalował na Django i mógłby dać jakieś wskazówki, byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem odpowiedzi na maila więc zapytam tutaj: w jaki sposób zainstalować prolink na MyBB? Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją jednak linki dalej nie są widoczne.

napierasz sobie w functions.php klasycznie na początku

ob_start();
include_once('/home/twojnick/inne/reksio-cs.pl/prolink.php');
prolink_getLinks();
$prolink = ob_get_contents();
ob_end_clean();

sciezke niestety musisz podac wlasna, przewaznie taka struktura jest, potem w szablonie gdzie chcesz {$prolink} i heja

Najlepsze Serwery CS Reksio. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się możliwość eksportu linków, które się publikują na mojej stronie. Mógłbym wtedy napisać sobie jakiś skrypt, który dodawałby mi te domeny do whitelist vBSEO. Obecnie muszę to dodawać ręcznie, a jak nie dodam to linki mają nofollow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się możliwość eksportu linków, które się publikują na mojej stronie. Mógłbym wtedy napisać sobie jakiś skrypt, który dodawałby mi te domeny do whitelist vBSEO. Obecnie muszę to dodawać ręcznie, a jak nie dodam to linki mają nofollow :)

Dokładnie to samo kilka tygodni temu sugerowałem im poprzez majla ale odpowiedzi niestety bylo brak. Ja tez musze recznie dodawac do VbSeo kilka razy dziennie co mnei niezwykle irytuje. Ale jeszcez bardziej mnie irytuje ze za kazdym razem recznie musze sie na strone prolinka logowac bo autozapamietanie nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trochę sobie poczekamy, bo pierwszeństwo pewnie mają rzeczy, które ułatwią korzystanie tym, którzy mają pieniądze i ProLink na tym zarabia :)

Czemu nikt nie chwali się dochodami, ilością sprzedanych linków? Zastanawiam się czy u mnie jest ok, czy można jeszcze coś z tym zrobić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności