Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Andoo,

dzięki za wskazówki. Technicy sprawdzą instrukcję i podpowiedzą co ew. trzeba zmienić.

Albatros,

nie mamy dostępu do Twojego FTP zatem też nie możemy tak po prostu napisać dlaczego linki się nie wyświetlają.

Prześlij proszę przez formularz kontaktowy komunikat, który otrzymujesz po sprawdzeniu instalacji.

An000, Diablotic

platformy VBSEO nie cieszą się dużą popularnością w Prolinku. Dlatego też w najbliższym czasie nie napiszemy rozwiązania dedykowanego tylko dla VbSEO. Staramy się żeby system był wygodny, jednak możliwych platform są dziesiątki i w tej chwili pracujemy nad funkcjonalnościami globalnymi.

W Vbseo jest opcja, która pozwala na wyłączenie dodawania nofollow.

Radoslaus,

subdomeny prosimy dodawać jako osobne serwisy. Przypominam jednak o wymaganiach. Niestety większość subdomen odpada ze względu na słabą treść / małą liczbę linków przychodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An000, Diablotic

platformy VBSEO nie cieszą się dużą popularnością w Prolinku. Dlatego też w najbliższym czasie nie napiszemy rozwiązania dedykowanego tylko dla VbSEO. Staramy się żeby system był wygodny, jednak możliwych platform są dziesiątki i w tej chwili pracujemy nad funkcjonalnościami globalnymi.

W Vbseo jest opcja, która pozwala na wyłączenie dodawania nofollow.

Tu nie chodzi o to czy VbSeo ciesza sie popularnoscia czy nie, nikt Wam nie karze robic czegos pod VbSeo. Chodzi nam o to zeby byla mozliwosc eksportowania zakupionych i sprzedanych linkow do jakiegos pliku txt czy csv, nie jest to trudne do zrobienia a zapewne przyda sie nie tylko mi i an000 ale jeszcze wielu innym osobom co oznacza ze bedzie to wlasnie funkcjonalnosc globalna.

No i po raz kolejny napisze jeszcze ze autmatyczne logowanie nie dziala juz od dluzszego czasu co jest niezmiernie irytujace. To tez jest funkcjonalnosc globalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwała 1-3 dni. Pewnie moderatorzy uznali go za spam i powędrował na koniec kolejki :pisze:

PS

Przydatna mogłaby być także funkcja "uwagi od sprzedającego" dla danej domeny. Mogłoby się to pokazywać w wyszukiwarce linków. Ja chętnie bym napisał w tych uwagach "te podstrony nie mają 300 linków wychodzących, to tylko błąd prolinka"

Na chwilę obecną działa to u mnie chyba bardzo antymarketingowo :)

przechwytywaniehj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleaquit, Diablotic, Pzcjnr

autologowanie już sprawdzamy. Dzisiaj będzie poprawka.

Odnośnie export'u - sporo osób o to prosimy więc dodajemy do to-do listy.

Eclipse,

odnośnie serwisu z posta - wyślij przez formularz kontaktowy komunikat, który otrzymujesz po kliknięciu w "sprawdź instalację."

Paq,

moderacja trwa max. 48h. Jeśli serwis spełnia następujące warunki:

- liczba linków przychodzących na poziomie 150 (Opensiteexplorer) lub PR minimum 1

- jakościowe treści

- liczba linków wychodzących na stronie głównej max. 5

Niestety sporo osób dodaje jakościowe serwisy, przepełnione linkami. Dbając o skuteczność systemu nie możemy akceptować takich serwisów. Prosimy o zmniejszenie liczby linków i mail. Będzie szybka akceptacja.

an000,

podaj na PW adres serwisu, który ma tyle LW. Sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatna mogłaby być także funkcja "uwagi od sprzedającego" dla danej domeny

Bardzo by się przydała

A'propos widgetu - zmieniłbym "kup link w serwisie" na "Kup link na tej stronie serwisu" - to może prowadzić do nieporozumień. No i jeszcze poza malutkim linkiem do regulaminu Prolink, nic tam nie mówi użytkownikowi o tym, że nie kupuje linku bezpośrednio na stronie, a za pośrednictwem systemu.

Moim zdaniem lepiej by było połączyć to z PP i zakładaniem konta, a następnie dopiero zakupem linku.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- liczba linków przychodzących na poziomie 150 (Opensiteexplorer) lub PR minimum 1

Dziękuję za informacje, zgłoszę się mailowo, bo Opensiteexplorer nie jest w stanie odnaleźć linków z 301 :pisze:. Reszta jak najbardziej spełniona.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albatros,

nie mamy dostępu do Twojego FTP zatem też nie możemy tak po prostu napisać dlaczego linki się nie wyświetlają.

W jaki sposób miałem Wam wysłać dane do FTP jeśli nie dostałem żadnej odpowiedzi na mojego maila?

Prześlij proszę przez formularz kontaktowy komunikat, który otrzymujesz po sprawdzeniu instalacji.
Link został umieszczony poprawnie.

Przy okazji kolejne pytanie, na które nie dostałem odpowiedzi: czy będzie możliwość masowego wykluczenia linków mojego serwisu? Nie chcę sprzedawać linków np. w wersji bez grafiki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności