Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Dostałem dzisiaj maila od PiO i ProLink'a tylko zastanawiam się jak mam skorzystać z tej promocji.

A te 10 linków wysokiej jakości to na jakiej zasadzie? Każdy, nawet ten za 110zł? :pisze:

Zacząć Zarabiać - blog o moim zarabianiu w internecie;)

Praca w domu

seolight_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pytanie do zespołu prolink...

Co się u was dzieje z fakturami?? Zawsze jest ten sam problem, po doładowaniu konta nie dostajemy FV, po 2-3 mailach z prośbą o fakture tez nie dostajemy. Dopiero po 5-6 mailach przychodzi plik .pdf. Chyba firma ma obowiązek wystawić fakturę i wysłać do nabywcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do faktury to jest 7 dni, ale chyba nie ma obowiązku wysyłania faktury pocztą.

Bądź co bądź dopraszanie się o FV wygląda niedobrze.

Pisaliście o ograniczeniu długości linków, dzisiaj znów wpadł mi link do zaakceptowania na ponad 120 znaków.

Nie napisaliście też o tym kto wygrał nagrodę w Waszym konkursie.

Kiedy można liczyć na wprowadzenie ręcznego update PR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dostałem dzisiaj maila od PiO i ProLink'a tylko zastanawiam się jak mam skorzystać z tej promocji.

A te 10 linków wysokiej jakości to na jakiej zasadzie? Każdy, nawet ten za 110zł? :)

Stan Twojego konta: 3,70 PLN , możesz kupić np. 10 linków po 37 groszy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablotic - ja zleciłem dwie wypłaty jeszcze przed przekroczeniem progu 100 zł. Nie wiedziałem, że potrzeba 100 zł do wypłaty, więc nie wiem ile dokładnie to trawało. Jak ten próg został przekroczony to po kilku dniach odezwał się ktoś z supportu i podesłął mi rachunek. Rachunek trzeba wysłać listownie i wtedy dopiero robią przelew, a najgorsze jest to, że trzeba taki rachunek wysyłać przed każdą wypłatą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od 3 tygodni czekam na odpowiedź w sprawie problemu z instalacją na seokatalogu. System może i dobry, ale kontakt macie Panowie i Panie masakryczny i do d.... :)

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablotic - ja zleciłem dwie wypłaty jeszcze przed przekroczeniem progu 100 zł. Nie wiedziałem, że potrzeba 100 zł do wypłaty, więc nie wiem ile dokładnie to trawało. Jak ten próg został przekroczony to po kilku dniach odezwał się ktoś z supportu i podesłął mi rachunek. Rachunek trzeba wysłać listownie i wtedy dopiero robią przelew, a najgorsze jest to, że trzeba taki rachunek wysyłać przed każdą wypłatą....

Jakie 100 zł.? :)

w regulaminie jest: "Wynagrodzenie wypłacane będzie Wydawcy po każdorazowym zgłoszeniu Wydawcy przy zgromadzeniu co najmniej 20 złotych na koncie Wydawcy."

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już wiem dlaczego linki się nie wyświetlają.

Jak link wygląda tak:

https://moja-strona.pl/jakis-wpis

to wszystko działa, problem występuje przy tego typu linkach:

https://moja-strona.pl/jakis-wpis?action=lastpost

Pytanie: jak automatycznie wykluczyć takie linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ustawione przedłużenie linków, jakoś nie przedłużyło :/

na przyszłość przydała by się historia kupowanych linków, bo teraz znika jeśli się nie przedłużyło

coś w rodzaju 'obserwowane linki' bo czasami przeglądając strony można trafić na strony, które później mogą przydać się, pod inne linki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności