Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Eclipse,

często błędy w instalacji powodują wszelkiego rodzaju seo-pluginy i wtyczki. Pytanie czy coś takiego u Ciebie funkconuje?

Radd26,

Prolink to nie Mcdonald, nie obsługujemy w ciągu 5 minut. Jeśli wysyłasz informacje związane z fakturą. Informacja idzie do księgowości. Następnie nasz konsultant fakturę przekazuje. Jak w każdej firmie - nieraz zdarzy się, że jest opóźnienie jednak wszystkie faktury są wystawiane na bieżąco. W takich sprawach proszę pisać przez formularz kontaktowy. Support pracuje codziennie od 9 do 17 i pomaga.

Eria,

wczoraj wydaliśmy ograniczenie pól na tekst przed i po anchorze. Zatem problem z długim opisem nie powinien już występować.

Ręczny update PR oraz reindeksacja są już zrobione. Prowadzimy testy i powinniśmy wydać jeszcze w tym tygodniu.

Diablotic,

po otrzymaniu rachunku wypłatę robimy w ciągu kilku dni roboczych.

an000,

dlatego warto uzbierać większą kwotę i dopiero wtedy zlecać wypłatę środków.

Treecool,

instalacja do seokatalogu została opisana i działa prawidłowo u wielu Wydawców. Napisz na PW na czym polega problem.

Yazoo,

postaramy się przygotować instrukcję instalacji dla VB 3.8.

Tapir,

linki są automatycznie przedłużane jeśli są środki na koncie. Jeśli środków nie ma - link przechodzi w stan końca emisji.

Dokładna historia transakcji linków to dobry pomysł. Zastanawiamy się jak to ugryźć od strony wydajnościowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Eclipse,

często błędy w instalacji powodują wszelkiego rodzaju seo-pluginy i wtyczki. Pytanie czy coś takiego u Ciebie funkconuje?

nie, to jest statyczna strona nie oparta o żaden skrypt. czy można prosić o sprawdzenie czy zaindeksowane podstrony zgadzają się z rzeczywistymi adresami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kwestii:

Pisałem do Was na maila w sprawie problemów działania widgetu na seokatalogach, żadnej odpowiedzi - zatem piszę tu

Być może miało to miejsce tylko u mnie, ale widget w jakiś sposób zakłócał skrypty na stronie dodawania wpisu w katalogu, co powodowało że po zmianie typu wpisu, nie zmieniały się informacje o warunkach dotyczących danego wpisu.

Zmieniłem, zmniejszyłem limity ilości linków do kupienia w moich serwisach, jednak na liście podstron widnieją ciągle stare wartości. Co z tym zrobić? Nie mam ochoty przeglądać wszystkich kupionych linków, żeby stwierdzić że któryś już znajduje się na podstronie na której akurat teraz ktoś chce kupić.

Teraz pytania:

Co się dzieje po zmianie cen (w ustawieniach danej strony)? Czy linki które mają być automatycznie przedłużone zostaną przedłużone w nowych stawkach?

No i opinia na koniec:

Pomysł jest bardzo dobry,

Efekty patrząc z punktu wydawcy, skłaniające do stwierdzenia że się opłaca :)

Natomiast mam wrażenie że temat trochę przerasta Was organizacyjnie: brak odpowiedzi na maile (to z praktyki), brak możliwości bezpośredniego kontaktu przez widget na stronie (także z praktyki), problemy innej natury opisywane przez innych użytkowników.

Ja cały czas traktuję system jako betę i to mi daje spokój ducha :)

Edycja:

Czy jest możliwość uzyskania informacji o najbardziej deficytowych tematykach poszukiwanych przez kupujących?

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie tez mi sie przypomnialo, cos z tym zliczaniem wolnym linków jest lipa. Ustawione mam mozliwosc wykupienia 4 linkow na stronie glownej, wykupiony jest jeden a w wyszukiwarce pokazuje ze miejsc jest do wykupienia 0.

Na innych podstronach wystepuje ten sam problem, rozne podstrony, rozne cyferki z kosmosu ale to strona glowna najbardziej woli bo moglbym sprzedawac 4 linki a sprzedaje tylko jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zróbcie coś z edycją grupową (kliknięcie na zaznacz wszystkie , zaznacza wszystkie elementy i można je usuwać, dodawać itp.)

2. Uprośćcie wypłacanie pieniędzy przez osoby prywatne. Najlepiej jakbyście przenieśli firmę na Cypr albo do jakiegoś raju podatkowego.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radd26,

faktury nie są wystawiane z automatu. Robi to ręcznie księgowość.

Nrm,

wczoraj ustawiliśmy ograniczenia po 20 znaków dla tekstów przed i po anchorze.

Zatem problem powinien ustąpić.

Eclipse,

podaj adres serwisu na PW.

Pyzdera,

walczymy z problemem wolnych miejsc na linki. Jest mnóstwo przypadków, które musimy obsłużyć i jak się okazało - w pewnych sytuacjach są drobne błędy.

Poinformuję w momencie gdy sprawę rozwiążemy.

Autoprzedłużanie jest zawsze wg ceny, która została ustalona na starcie.

Odnośnie Twoich wrażeń wydaję mi się, że nie zdajesz sobie sprawy (jak też większość użytkowników) na jaką skalę jest prowadzony ten projekt. Oraz jak bardzo jest zaawansowany od strony technologicznej. W tej chwili nad systemem siedzi sztab osób, które pracowały w NK, GG, K2. Nie mówiąc o tym, że w 4 miesiące udało nam się rozpędzić tak jak konkurencja przez 3 lata. Zatem prosimy o wyrozumiałość. Staramy się na bieżąco poprawiać system i mam nadzieję, że to widać.

Jeśli chodzi o tematyki, które cieszą się największym zainteresowaniem to raczej standardowo - finanse, ubrania, medycyna, turystyka, motoryzacja...

Diablotic,

tak jak wyżej. Sprawdzamy kwestie wolnych miejsc. Po rozwiązaniu problemu - poinformuję.

Eldoka,

1. Edycja grupowa to dobry pomysł. Rozwiń proszę przy których czynnościach widziałbyś grupowe akcje.

2. Wypłacanie odbywa się na standardowych warunkach. Na Cypr się nie przenosimy :) chcemy być bliżej Użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Edycja grupowa to dobry pomysł. Rozwiń proszę przy których czynnościach widziałbyś grupowe akcje.

przy zatwierdzaniu linków. I tak większość akceptuje wszystkie.

Ewentualnie opcja zatwierdzania automatycznego.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę marudzenia:

analizowałem sprzedaż linków na różnych domenach i zastanawiałem się dlaczego niektóre strony nie mogą znaleźć klientów mimo PR, backlinków i atrakcyjnej ceny. W pewnym momencie mnie olśniło - ProLink pokazuje BL według OSE a nie Yahoo! I w ten sposób domeny z pr, kilkaset BL w Yahoo, w wyszukiwarce linków mają ZERO bl - bo taka potrafi być redukcja i linki na tych stronach się nie sprzedają...

To mylące przede wszystkim dla kupujących, myślę że wiele osób widząc 0 BL nie kupuje takiego linka bo są święcie przekonani (przyzwyczajenie i właściwie standard w branży) iż to są BL w Yahoo. Nie wiem czy tylko ja tak mam, może rozważycie przejście na BL w Yahoo lub czy można raczej dodać drugą kolumnę w wyszukiwarce z BL wg. Yahoo?

PS

i z OSE mam jeszcze jeden problem - jakiś czas temu przekierowałem serwis z bez www na www. W OSE dla drugiej wersji, z www i w prolink mam zero BL, gdy sprawdzam domene bez www w OSE to linki jednak są....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zobaczyć cały czas jakąś jedną podstronę z linkami do aktywacji z możliwością zaznaczenia wszystkich jednym kliknięciem :P

Codziennie sprzedają się nowe linki a klikanie każdego z osobna robi się już coraz bardziej irytujące ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Wypłacanie odbywa się na standardowych warunkach. Na Cypr się nie przenosimy smile.gif chcemy być bliżej Użytkowników smile.gif

nie trzeba się przenosić tylko tam firmę zarejestrować :P.

Nie wspierajcie polskiego chorego systemu.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nrm,

wczoraj ustawiliśmy ograniczenia po 20 znaków dla tekstów przed i po anchorze.

Zatem problem powinien ustąpić.

Problem chyba jednak nie ustapil bo wlasnie przed chwila ktos probowal kupic u mnie takiego cudaka:

"Dodaj ogłoszenie motoryzacyjne, sprawdź bazę samochodów osobowych. <link>samochody używane</link> Bo u nas znajdziesz i sprzedasz samochody bez żadnych opłat!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności