Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwe będzie dodanie do wyszukiwarki linków kryterium liczby linków wychodzących?

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Diablotic,

kampanie dodane jakiś czas temu mogą jeszcze mieć dłuższe treści.

Sprawdź proszę wolne miejsca / kupione linki. Udało nam się poprawić bug.

Fikas,

coś ciekawego p. Artur Strzelecki mówił?

Rainmaster,

tak jest. Mamy te dane wyliczone. Postaramy się znaleźć w wyszukiwarce wolne miejsce i dodać dodatkową kolumnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mi pomoc zainstalowac prolinka na zwyklej stronie php, bo od prolinka od trzech tygodni nie moge uzyskac pomocy...

niby wszystko wklejam, ustawienia php serwera sa ok bo z tego co czytam to na laohoscie bez problemu powinno dzialac....

a ciagle w panelu mam "oczekuje na instalacje" :/

jakby ktos mial chec rzucic okiem to poprosze pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink, cieszę się :) Jeśli mogę, poproszę o 2 szczegóły jeszcze dla wygody przy kupowaniu linków: chciałbym mieć podliczoną kwotę za linki jakie mam dodane już w koszyku by kontrolować na bieżąco wydatek czy mogę jeszcze dołożyć jakiś link w mojej kwocie oraz druga sprawa - by też w koszyku przy dodanych już do niego linkach oprócz url strony gdzie będzie link był też anchor na jaki ten link kupuję - pomoże to ogarnąć od razu jakie anchory już mam, a na jakie chce jeszcze kupić link :)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nie potrafię tego obsługiwać, albo użyteczność panelu użytkownika w tym systemie jest zerowa.

Zarejestrowałem sobie konto i (jeszcze nie dodając żadnych środków) z ciekawości zacząłem się rozglądać za dostępnymi linkami. Po kilkudziesięciu minutach miałem już wybranych kilkanaście linków, które chciałem kupić. Po kliknięciu "kup" dostałem komunikat, że na koncie nie ma wystarczających środków i... wszystkie wyszukane linki szlag trafił. Nie ma ich nigdzie zachowanych (nie ma żadnego koszyka/historii zamówień itp), gdybym chciał je kupić musiałbym zrobić wszystko od nowa. Tragedia!! Dawno nie widziałem tak niedopracowanego panelu użytkownika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablotic,

dzięki za info.

Top10google,

wyślij na PW komunikat, jaki otrzymujesz po kliknięciu w "sprawdź instalację" oraz adres serwisu.

Rainmaster,

odnośnie podsumowania zakupów oraz podglądu anchorów - dzięki za sugestie. Postaramy się w miarę możliwości szybko wdrożyć.

Luq,

szkoda, że oceniasz cały "panel użytkownika" na podstawie jednego niedociągnięcia. Masz całkowitą rację, że brakuje tu zapamiętywania wyborów użytkownika w wyszukiwarce.

Zwróć jednak uwagę, że jeden użytkownik może mieć kilka kampanii. W każdej z kampanii w wyszukiwarce może zaznaczyć kilka linków. W pamięci musielibyśmy trzymać historie dla każdej z kampanii co bardzo komplikuje sprawę. Gdyby była to kwestia zwykłego koszyka - już dawno znalazłaby się na produkcji.

Postaramy się jednak znaleźć sposób. Zdajemy sobie sprawę, że nieraz użykownik może się napracować - i po płatności wybierać ponownie linki do zakupu. Obiecujemy zmiany w bliskiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie powinniście znaleźć na to sposób, bo takie wpadki zniechęcają do zakupów - obroty systemu na pewno wzrosną jeśli panel będzie pomagał, a nie przeszkadzał w zakupach ;) Dodatkowym mankamentem jest fakt, że po wybraniu kilku linków nie widzimy łącznej kwoty jaką przyjdzie nam zapłacić - w tej sytuacji nawet mając środki na koncie może się okazać że jest ich za mało i z zakupów nici (no chyba że sobie sami policzymy ile łacznie będzie do zapłaty, ale chyba nie o to chodzi...).

<edit>

żeby być uczciwym dodam, że mimo wszystko można w systemie zrobić ciekawe zakupy, także mimo w/w mankamentów spróbuję po raz kolejny wyszukać te linki i je zakupić. Mam nadzieję że obejdzie się już bez przeszkód <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz 3 razy mialem bardzo irytujacy ponizszy blad:

wyszukuje linki, przegladam strony, zaznaczam sobie linki do kupienia, przegladam dalej i np na 6 stronie wyszukwiania nagle nie laduje sie skrypt z wyswietlaniem zaznaczonych wczesniej linkow - i ######. przepadlo. musze zaczynac wyszukiwanie od poczatku

przegladarka opera 11.11

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie powinna zostać dopisana funkcjonalność (która z resztą była dostępna np. w linklift) polegająca na informowaniu przy każdej podstronie w wynikach wyszukiwania czy i jakie linki już na niej kupuję. Ułatwiłoby to zakupy np. w przypadku promowania jednej strony na wiele fraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam 2 pytania:

1. Dodałem domenę do systemu i nie mam pojęcia jak ją dodać do wybranej kategorii ?. Podpowie ktoś, nie mogę znaleźć tej opcji.

2. W jaki sposób wyłączyć moderacje linków, chodzi mi o to, że nie chce mi się ręcznie zatwierdzać linków. Da się to wyłączyc ?

Edit: 3. Dałem opcje w wyszukiwarce żeby szukało od pr 0 do pr1. Wyszukiwarka wypluła domeny z pr3 i 4. Pasuje do naprawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luq,

pracujemy nad tym. Jeszcze raz dzięki za cenne uwagi.

Sleaquit, Nutado,

sprawdzamy. Będę informował.

Rubis,

umieszczanie linków na podstronach z przekierowaniem nie zadziała. Nasz robot sprawdza codziennie obecność linków na podstronach i jeśli ktoś kombinuje - taki link zostanie zdjęty.

Zarobek,

Moderator przypisuje domeny do kategorii.

Linki Wydawca zatwierdza ręcznie.

Wyniki pr3-4 widzisz pewnie przy stronach głównych. Strony główne zawsze się wyświetlają w wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za te 3,70pln jakie znalazłem dziś w mailu. Aż dziw bierze, że antyspamiarka to puściła. :D

Szkoda tylko, że ten SZROT nie działa na VB z VBSEO...

No cóż, jestem tylko nędznym robakiem, więc nie liczę na pomoc tak zacnej firmy, o której mówią w świecie. ;)

ps.

Przebiłem się przez te wszystkie strony, żeby na koniec ujrzeć zonka, a nie rozwiązanie dla vbseo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności