Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zarobek,

Moderator przypisuje domeny do kategorii.

Hmm, domeny przeszły przez moderacje. Dlaczego na etapie moderacji strona nie została przypisana do żadnej kategorii ?.

Zmierzam do tego, że osobom które szukają linków, znalezienie mojej strony graniczy z cudem, ponieważ nie została nigdzie przypisana.

Czekam na odzew w tej kwestii, nie rozumiem tego. A jeśli czegoś nie rozumiem to źle to wróży :soczek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jarek,

bardzo chętnie pomożemy Tobie w instalacji. Napisz maila przez formularz kontaktowy. Jeden z naszych techników poprowadzi Cię "za rękę" i wytłumaczy w jaki sposób zainstalować skrypty.

Zarobek,

serwisy są przypisywane do kategorii przez administratora. Każdy serwis jest ręcznie sprawdzany. Wyszukiwarka działa kontekstowo na podstawie treści, które masz w serwisie.

Bori79,

myślimy o dodatkowej wyszukiwarce wg kategorii. Będę informował w tym temacie.

Arve_lek,

referale prowadzą do strony głównej ponieważ wtedy jest o wiele lepsza konwersja i więcej osób się rejestruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobek,

serwisy są przypisywane do kategorii przez administratora. Każdy serwis jest ręcznie sprawdzany. Wyszukiwarka działa kontekstowo na podstawie treści, które masz w serwisie.

OK, co nie zmienia faktu, że szukanie na podstawie kategorii przydałoby się, oraz przy moderacji proszę żeby strona była odrazu oceniana.

2. Fajnie byłoby gdyby prolink dodał statystyki. Statystyki pokazywałyby np.:

- Z jakich fraz często sprzedają sie linki

- Jaki jest popyt,podaż, zainteresowanie ( w oparciu o detale) itp, sądzę, że wprowadzenie takich danych przydałoby się zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek,

bardzo chętnie pomożemy Tobie w instalacji. Napisz maila przez formularz kontaktowy. Jeden z naszych techników poprowadzi Cię "za rękę" i wytłumaczy w jaki sposób zainstalować skrypty.

Napisałem nawet 2. Bez echa...

1. Ten widżet "Potrzebujesz pomocy?" zamula mi FF, a jak prolink mam w 2 zakładkach, to już masakrasz. Miłoby było, gdyby można było go wyłączyć, jak i tak nikt nie odpowiada :)

2. Częściowo załatwiłem sprawę instalki. Częściowo, ponieważ jeszcze nie doszedłem jak obejść NOFOLLOW w vbseo nie wyłączając jednocześnie wręcz koniecznej na forach opcji External NoFollow - ON.

3. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał kupić link na jednej z 6000 podstron... Przedstawiających jakąś wartość dla klienta jest może z 20 - 30. Nie uśmiecha mi się przebijać przez 500 podstron, żeby wyłaczyć "niechciane". Opcja sortowania po cenie + Wyłącz wszystkie załatwiłaby problem.

4. Można mieć reklamy Adsense na stronach z prolinkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze poruszyć jedną kwestie dotycząca kupowania linków.

Fajnie by było, zeby np. użytkownik miał rózne opcje zakupu linkow.

Np. jest strona która ma:

PR 3

site: 50

bl : 1000

Żeby użytkownik miał mozliwość zakupu linków np, na stronie głownej i wszystkich podstronach, albo na wszystkich podstronach oprócz głównej, albo też w innej kombinacji. Napewno takie dodatkowe mozliwości pomogły by. Narazie wrzuciłem kilka stron i ludzie kupuje ale średnio 1-2 linki na dzień z jednej. Sadze, że tempo jest za wolne. Idea systemu jest dobra, ale nie przeklada się to na zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

referale prowadzą do strony głównej ponieważ wtedy jest o wiele lepsza konwersja i więcej osób się rejestruje.

Zapytam bom nie jest pewny w 100%. Czyli w taki przypadku jest zapisywane cookie ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za te 3,70pln jakie znalazłem dziś w mailu. Aż dziw bierze, że antyspamiarka to puściła. :puknijsie:

Szkoda tylko, że ten SZROT nie działa na VB z VBSEO...

No cóż, jestem tylko nędznym robakiem, więc nie liczę na pomoc tak zacnej firmy, o której mówią w świecie. :jezyk1:

ps.

Przebiłem się przez te wszystkie strony, żeby na koniec ujrzeć zonka, a nie rozwiązanie dla vbseo. :yahoo:

1. Ten widżet "Potrzebujesz pomocy?" zamula mi FF, a jak prolink mam w 2 zakładkach, to już masakrasz. Miłoby było, gdyby można było go wyłączyć, jak i tak nikt nie odpowiada ;)

3. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał kupić link na jednej z 6000 podstron... Przedstawiających jakąś wartość dla klienta jest może z 20 - 30. Nie uśmiecha mi się przebijać przez 500 podstron, żeby wyłaczyć "niechciane". Opcja sortowania po cenie + Wyłącz wszystkie załatwiłaby problem.

Robisz dym w temacie dla zasady czy masz jakiś konkretny cel ? Swoje sugestie można przedstawić w grzeczniejszy sposób.

Polecam na przyszłość zastanowienie się przed napisaniem posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej wywala ciągle linki z pseudo "problemów technicznych" chociaż wszystko jak zwykle działa. Do szału to doprowadza, wstaje człowiek rano a tam po kilka wywalonych linków w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej wywala ciągle linki z pseudo "problemów technicznych" chociaż wszystko jak zwykle działa. Do szału to doprowadza, wstaje człowiek rano a tam po kilka wywalonych linków w kosmos.

też to dostałem mimo że linki są emitowane

drugie, że zaczyna już irytować mnie sytuacja w której kupuje link, akceptują a później link się nie wyświetl, kolejno 24h - 48h, ma problemy techniczne, i tak mogę sobie kupować a może 1 z 10 się wyświetli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz dym w temacie dla zasady czy masz jakiś konkretny cel ? Swoje sugestie można przedstawić w grzeczniejszy sposób.

Polecam na przyszłość zastanowienie się przed napisaniem posta.

Ojej proszę nie dramatyzuj. :hello:

Mimo że mocno podirytowany (po bezowocnym przejrzeniu trzydziestu paru stron), to jestem wyjątkowo grzeczny. Bo jeśli chodzi o pieniądze, to oczekuję profesjonalnego podejścia, którego póki co nie znalazłem.

Mój jedyny cel to uzyskanie potrzebnych informacji. Bez żadnych podtekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie w kwestii wypłaty środków.

Nie prowadzę działalności gospodarczej i chciałbym zlecić wypłatę zarobionych środków. Wiem z regulaminu, że muszę wystawić w tym celu rachunek oraz zgłosić wypłatę w panelu administracyjnym. W związku z tym, kilka pytań:

1) Czy udostępniacie gdzieś jakiś przykładowy wzór rachunku, czy muszę po prostu go sobie wygooglać?

2) Czy wystawienie rachunku implikuje jakieś inne dodatkowe konieczności? Muszę gdzieś to zgłosić, zapłacić jakiś podatek, cokolwiek?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności