Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Być może ta kwestia była poruszana, ale nie mogę się doszukać - jak prolink zachowa się w przypadku gdy na dodanych stronach zmieni się PR? Automatycznie będzie dyktował nowym klientom wyższe/niższe ceny za link, a starym przedłużał po cenie za jaką kupili link? Czy też ceny im też zmieni wysyłając jakieś powiadomienie do akceptacji tego?

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarobek,

dodatkowe informacje dla Wydawców, o których wspomniałeś to dobry pomysł. Pomyślimy nad tym.

Jaryx,

można mieć adsense na stronach z prolinkiem.

Arve_lek,

oczywiście. Użytkownik, który wchodzi z Twojego referala może przeklikać się przez wszystkie podstrony informacyjne i założyć konto. Prolink w takim przypadku też dopisze go do Twojego konta.

Eria,

konkurs dalej trwa. Niestety nikt nie był na tyle aktywny żeby zgarnąć nagrodę.

Mamy nadzieję, że w lipcu zostanie wybrany zwycięzca. Ale to zależy od Was.

Nrm,

tak jak kiedyś pisałem - może to być spowodowane brakiem odpowiedzi serwera.

Tapir,

czasami Wydawcy mają problemy techniczne. Jednak jeśli link się nie emituje - otrzymujesz 100% zwrot środków.

Yuras,

udostępniamy wzór rachunku. Napisz proszę przez formularz kontaktowy.

Jeśli chodzi o rozliczenia podatkowe - tak. Masz opisany proces w dziale dla początkujacych.

Mario1973,

w tej chwili akceptujemy przelewy, karty kredytowe + Dotpay.

Rainmaster, Pyzdera,

czekamy na koniec PR i udostępnimy odpowiednią funkcjonalność czyli ponowne sprawdzenie PR. W tym tygodniu na pewno będzie.

Patro,

jeśli serwis jest jakościowy - akceptacja następuje w ciągu 24h. Przypominam, że katalogów już nie przyjmujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca usiłuje usunąć strony których nie mam już podpiętych pod prolink, a prawie codziennie czas dostaje niepotrzebne maile o nowych linkach do akceptacji, co mnie trochę denerwuje

Wyskakuje informacja

Nie można usunąć domeny z powodu trwającego procesu analizy lub aktywnych linków. Odczekaj trochę czasu i/lub zrezygnuj z linków.

Co mam zrobić aby usunąć nieaktywne w prolink serwisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nrm,

tak jak kiedyś pisałem - może to być spowodowane brakiem odpowiedzi serwera.

Tak jak 100 razy pisałem poszczególne serwery działają i mają się dobrze. To raz, a dwa, co też już 100 razy pisałem,

nikt nie kwestionuje faktu sprawdzania (przecież to oczywiste) tylko jego sposobu. Jak widać jest wysoce zawodny. Można na poczekaniu wymyslić ze 100 sytuacji w których link zostanie zdjęty choć de facto wszystko ma się dobrze. System powinien za kilkanaście minut sam sprawdzić po raz drugi, i po raz trzeci zdjąć linka. A nie, że jest jakaś czkawka na łączach czy cokolwiek innego a system wywala link za linkiem pomimo, że wszystko działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ta kwestia była poruszana, ale nie mogę się doszukać - jak prolink zachowa się w przypadku gdy na dodanych stronach zmieni się PR? Automatycznie będzie dyktował nowym klientom wyższe/niższe ceny za link, a starym przedłużał po cenie za jaką kupili link? Czy też ceny im też zmieni wysyłając jakieś powiadomienie do akceptacji tego?
Rainmaster, Pyzdera,

czekamy na koniec PR i udostępnimy odpowiednią funkcjonalność czyli ponowne sprawdzenie PR. W tym tygodniu na pewno będzie.

nie padła odpowiedź na pytanie dotyczące cen przedłużeń przy zmianie PR, nie ma o tym również ani słowa w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, tak trochę dyplomatycznie :) Podejrzewam, że będzie troszkę zamieszania z tym pr.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technoman,

adresy, które chcesz usunąć wyślij proszę przez formularz kontaktowy.

Nrm,

wprowadzamy funkcjonalność, o której piszesz. Czyli zanim link przejdzie do błędu emisji, zostanie trzykrotnie sprawdzony o różnych porach.

Eria86,

po zmianie PR zostaną automatycznie ustalone nowe ceny dla domen. Jednak sprzedane już linki będą przedłużane wg starych cen (oczywiście jeśli Reklamodawca będzie chciał przedłużyć).

Rainmaster,

dzisiaj zostaną odświeżone PR wszystkich domen. Od jutra rozpocznie się proces rePR wszystkich podstron. W tej chwili mamy prawie 1000 aktywnych serwisów w Prolinku i pewnie zdajecie sobie sprawę, że sprawdzenie PR dla wszystkich podstron to nie jest sprawa chwilowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoozool,

jakie statystyki chciałbyś mieć w panelu?

Proszę również o wypowiedź wszystkich w tej kwestii. Właśnie zastanawiamy się nad wdrożeniem wykresów i pytanie - na czym najbardziej Wam zależy jeśli chodzi o tego typu podgląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-Weblink ma ciekawe wykresy : https://www.e-weblink.com/statistic.php?lang=pl

Myślę tak :

- ilość serwisów

- PageRank (domeny główne + osobny wykres na PR dla podstron serwisów)

- IP

- liczba wychodzących linków

- ceny za link :) i ilość ile linków za daną cenę ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności