Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://prolink.pl/user/money/history

nie ma najważniejszej rzeczy! DATY! Data "prośby" o wypłatę, data faktycznego przelewu (to pierwsze najważniejsze).

https://prolink.pl/user/money/payoff

Jakiś dziwny jest dla mnie ten form, za każdym razem wpisywać te dane (po co? na FV jest wszystko a nawet więcej)

Statsy usera:

dziwne wyżej prośby padły (zupełnie bezużyteczne dane).

Potrzebuje widzieć na osi czasu:

- ilość aktywnych linków (czyli czy sprzedaż rośnie/maleje)

- zarobki (wzrost/spadek)

Przydało by się dobe API to samemu by sie porobiło takie pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian77,

instrukcja dla Coppermine jest w trakcie. Na początku przyszłego tygodnia otrzymasz informację.

Nrm,

dzięki za uwagi. Uwzględnimy.

Z ostatnich zmian:

- Ze względu na pewne kontrowersje zdjęty został widget Prolinka.

- Poprawiliśmy stronicowanie w wynikach wyszukiwania.

- Dodane maile informujące o niskim stanie konta dla Reklamodawców

- Bony promocyjne rozdawane bloggerom (co się przekłada na zarobki dla Wydawców)

- Update PR stron głównych oraz start update'u PR podstron

Intensywnie pracujemy również nad zmianami związanymi z bezpieczeństwem Wydawców. Ważne update'y już w przyszłym tygodniu.

Informujemy, że od dzisiaj następuje zakaz sprzedaży linków w stopkach. Stosowne powiadomienie zostanie wysłane do Wydawców w dniu dzisiejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną zagwozdkę odnośnie Prolink.

System bardzo mi się podoba, tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Jak nacisnę sprzedaż linków to tam są zyski całkowite z moich aż 2 ;) stron w Prolinku. Zysk ten nijak ma się do mojego stanu konta (zysk jest mniejszy niż stan konta).

Gdzie w takim razie uciekła różnica? Czy w ogóle ona tu powinna być? Czy może stan konta pokazuje stan po odliczeniu prowizji? Nie wiem.

W każdym razie ja wypłacałem pieniądze tylko raz i była to dokładna kwota (brutto) tego, co otrzymałem promocyjnie za strony.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo może ja coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie w sprawie poprawności PR stron które znajdują się w bazie prolinku

kupiłem kilka linków PR2 PR3 PR 4 - wg badania prolink

sprawdzam ręcznie PR i okazuje się że żaden PR nie odpowiada temu co jest w panelu prolink

co jest grane? kupiłem link z PR4

a okazuje się że link ma PR3 itd

pageig.png

Szukasz grafika? - projekty od 600 zł netto

najlepszy grafik - sam sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do użytkownika Prolink.pl, jak wygląda kupno linków dla stron erotycznych typu środki na potencję czy powiększanie biustu ?

Są w systemie strony które przyjmują tego typy serwisy ?

Cena linku dla stron erotycznych jest taka sama jak dla stron o normalnej tematyce ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory szczerze przyznam moja współpraca z prolink była wzorowa. Od pewnego czasu jednak nie podoba mi się to, że pro-link narzuca wydawcom pewne kwestie:

a)

Cena nie może być 2x większa niż sugerowana przez system
- moim zdaniem złe rozwiązanie, to tak jakby allegro nakazywało swoim Użytkownikom cenę, za jaką mogą sprzedać własny produkt. Ponieważ pro-link jest z założenia giełdą linków dlatego niech ten charakter giełdowy zostanie i np. jeśli ja wyceniam link na własnej stronie to pozwólcie mi tą cenę samemu ustalić a Wasz system podpowiedzi ceny sugerowanej, niech będzie tylko ceną sugerowaną a nie ceną definitywną.

:)

Uprzejmie prosimy o przeniesienie kodów emitujących linki pod menu lub o umieszcznie linków wśród treści
- również dość kontrowersyjny zapis a właściwie nakaz. Strony moje są widoczne w wyszukiwarkach więc klient wchodząc na stronę widzi sam, gdzie są linki i sam niech zdecyduje czy jest zainteresowany finalizacją transakcji czy szuka dalej ? Od początków wszelkie linki miałem w stopce i na stronie nie mam miejsca by teraz nie psując wyglądu strony umieścić linki pod menu. Tym bardziej, że jest to system pomagający w pozycjonowaniu.

Przykładowo Użytkownik ma stronę dość popularną - gdzie menu jest takim primary navigation po stronie. To pod menu gdzie za zwykle są najwyższe wskaźniki CTR umieszcza się dobrze płatną reklamę a nie link. A jeśli już link to wracamy do punktu a gdzie Państwo narzucacie mi cenę za jaką mogę sprzedać.

Reasumując na początku bardzo podobała mi się współpraca, przychody zadawalające, płatność błyskawiczna. Dziś troszkę się czuje jak u nas w kraju, gdzie zaczyna się nakazywanie cen, miejsc emisji, kontrole. Powiem szczerze zobaczę co na to inni Użytkownicy ale ja nie wiem, czy zdecyduje się na dalszą współpracę z pro-link. Głównie przez to, że nie mam miejsca na linki poza stopką. Ale czekam na wypowiedzi innych Wydawców prolinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie cen to faktycznie przegięcie, nakaz umieszczania linków poza stopką też. Obecnie chciałem wrzucić wartościową stronę ale miejsce jest tylko w stopce, przerabianie serwisu tylko pod prolinka mija się z celem.

Jeżeli kupie link na domenie, która wg prolinka ma PR0 a stan faktyczny jest inny to czy link będzie wyświetlał się przez 30 dni po cenie zakupu bez względu na aktualizację parametrów?

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie cen to faktycznie przegięcie, nakaz umieszczania linków poza stopką też. Obecnie chciałem wrzucić wartościową stronę ale miejsce jest tylko w stopce, przerabianie serwisu tylko pod prolinka mija się z celem.

Płacenie za "zero nic" wartościowe linki w stopce, również mija się z celem. :)

Ja bym narzucił jeszcze obowiązek dodania 100-150 (w sumie) znaków przed i za anchorem.

Wtedy takie linki mają sens i można za nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałoby się z celem gdyby był przymus zakupu linku, jeżeli nie odpowiada Ci link w stopce to wtedy nie kupujesz. Tekst w okół linków imho powinien być krótki a nie wyglądać jak wpis w preclu, to tylko odstrasza wartościowe strony.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności