Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeśli link jest w stopce - ma mniejszą moc.

O ile mi wiadomo, dopóki strona nie będzie ręcznie moderowana przez pracownika G, to wcale nie musi wiedzieć że link jest w stopce. Mogę umieścić linka tak w css, że on będzie na samym początku kodu, a użytkownikowi będzie się wyświetlał w stopce.

Już odrębną kwestią jest to, że często układ DOBREJ (tj. niezapleczowej) strony nie pozwala na wciśnięcie w innym miejscu linka obłożonego tekstem. Sam bym chętnie prolinka zainstalował na fajnej domenie, ale nie mam na to miejsca. Tzn. jest menu, ale ten tekst otaczający linka całość mi rozwali.

Fidma - to działa chyba na zasadzie przedłużania umowy tak jak jest z operatorami komórkowymi, sieciami kablowymi itd - tzn. warunki zostają stare dopóki obie strony nie wyrażą zgody na ich zmianę. Nie widzę w tym nic niezwykłego.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Po zakończeniu emisji linka. Klient może ponownie go kupić w niższej cenie jeśli PR spadł.

Jesli PR wzrosl kupuje go po wyzszej cenie?

5. Jeśli link się przestaje emitować w połowie miesiąca, rozliczany jest proporcjonalnie. Czyli liczymy każdy dzień emisji i Wydawca otrzymuje odpowiednią kwotę.

Chodziło o kwote prowizji jaka pobierana jest za zerwanie wynajmu. Prolink pobierze prowizje za polowe czy za caly miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7848444658.png

Ile się czeka na akceptacje serwisu, bo mój wisi już od czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krissko - chcesz dodać forum, które jest mega zaspamowane w j. angielskim, nie ma żadnych właściwości seo :D (no może 5.5k site, ale to raczej do rotacyjnego systemu wrzuć).

Zastanów się, kto chciałby kupić u Ciebie linka ? I masz odpowiedź dlaczego nie jest zaakceptowany przez Administratora.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidma, Eria86

w kwestii sprzedaży linków. W lipcu sprzedajesz link za 3 pln klientowi. Następnie np. w drugiej połowie lipca podnosisz cenę za link do 4 pln.

Klient, który kupił link za 3 pln - przedłuża go w dalszym ciągu za 3 pln. Jednak wszyscy nowi klienci kupują już w cenie 4 pln.

Odnośnie prowizji - w przypadku zerwania z jednej albo drugiej strony Prolink pobiera całość prowizji.

Arkadiusz,

tak. Tyle, że w stopce Wydawca może umieścić wiele linków. Ręcznie, poza Prolinkiem. Z kolei np. w sidebarze miejsce jest ograniczone. Na dodatek G. niejednokrotnie mówił, że wykyrywa położenie linków i podawał przykłady zaspamionych stopek.

Jeśli jest dobra, jakościowa strona, której układ nie pozwala - prosimy o wiadomość i będziemy razem myśleć. Na pewno taki serwis nie zostanie ukryty przez nas.

Krissko,

tak jak napisał Fikas. Akceptujemy jakościowe serwisy, z liczbą BL na poziomie minimum 150. Max. liczba linków wychodzących na stronie głównej nie moze przekraczać - 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o zmiany cen związane z PR.

Napisales ze jesli PR spadl klient moze nie przedluzac wynajmu po starej cenie, ale co jesli PR wzrosl? Jaka bedzie cena przedluzenia?

Kiedy można liczyć na update PR? Czy moze bedzie z tym podobnie jak z linia telefoniczna?: ) Jesli PR jest jedynym wyznacznikiem ceny to wypadaloby sie z tym troche pospieszyc. Wszystkie SWL z jakich korzystam mają to już dawno za sobą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy maile do BOK bez echa...

1. Czy, ewentualnie kiedy będzie możliwość "stylowania" linków. Jeżeli już jest proszę o wybaczenie i ewentualne instrukcje.

2. Po jakim czasie naliczane są pieniądze za sprzedany link ze strony głównej?

3. Co z aktualizacją "instrukcji instalacji skryptów" opisującą jak umieścić linki poza stopką w skryptach, głównie dla forów.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. Niestety ale nie jest to takie proste, wszystkie wykupione linki pojawiają się obok siebie i nie są rozdzielone żadnym kodem (<p> <li> <span> itd) Można łatwo przerobić skrypt prolinka, ale nie jest zalecana żadna zmiana skryptu. Pisałem już o tym wczesniej i pokazywałem, gdzie i co przydalo by się zmienić w skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o zmiany cen związane z PR.

Napisales ze jesli PR spadl klient moze nie przedluzac wynajmu po starej cenie, ale co jesli PR wzrosl? Jaka bedzie cena przedluzenia?

Właśnie, właśnie - na razie jedynym sposobem jest odrzucenie linków już wcześniej zaakceptowanych. Wypadało by, żeby system pozwalał na zmianę ceny i po 30 dniach emisji przedstawiał kupującemu możliwość przedłużenia po nowej cenie, wraz z informacją, jak w tym czasie zmienił się PR i YBL i ewentualnie z notatką od wydawcy.

Poza tym, właśnie się zorientowałem czemu w jednym z katalogów nie mogę sprzedać za chiny linków, bo po prostu w wynikach wyszukiwarki Prolink ilość BL=0, podczas gdy na co dzień waha się między 45k-50k według Yahoo

Edycja: No i jeszcze - w końcu by wypadało zmienić sposób wyświetlania linków, wrzucić kilka <ul><li>... do kodu to chyba nie jakieś niemiłosierne wyzwanie? Bo jak na razie to toto wygląda jak typowy, na dodatek średniowieczny SWL. Ludzie boją się bananów i kilka może skutecznie wystraszyć, szczególnie tych którzy dodają naprawdę porządne serwisy.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest ciągle mocno niedopracowany od strony wydawcy. "Hity":

- komunikat "Link nie został kupiony z powodu" (i nic więcej - powodu nie ma więc nie wiadomo dlaczego nie został kupiony)

- po wykonaniu płatności i powrocie na stronę prolinka nagłówek: "Test Stan Twojego konta: xxx,xx PLN" - jak widać to chyba ciągle tylko testy

- dalsze jaja z koszykiem wyszukanych do zakupu linków. Nie dość, że jest zerowany jeśli środków na koncie jest zbyt mało by dokonać zakupu, to również jest opróżniany jeśli przeprowadzimy kolejne wyszukiwanie! (jeśli np. wyszukam sobie kilka linków po słowie pozycjonowanie, a potem wykonam kolejne szukanie np. po haśle seo, to linki zaznaczone przeze mnie do zakupu przy pierwszym wyszukaniu są kasowane w momencie drugiego wyszukania!)

Użyteczność zerowa, mimo że można znaleźć tam fajne linki to generalnie działa to tak że odechciewa się tego używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eria,

update PR trwa.

Nie rozumiem tego porównania do SWL. Przecież w SWL nigdzie nie masz podglądu PR podstron.

U nas z kolei widoczne są dokładnie wszystkie PR dla wszystkich podstron serwisów-uczestników.

Kmike,

żeby ostylować linki Prolinka musiałbyś otoczyć kod emitujący linki np. DIV'em i odpowiednio go ostylować.

Kwoty naliczane są co 24h, za każdy dzień emisji. Linki sprzedawane są na 30 dni.

Nad instrukcjami pracujemy. Dzisiaj powinniśmy wydać update w tym temacie.

Eclipse,

odnośnie odpowiedzi z BOK - siedzą 2 dedykowane osoby i odpowiadają cały czas na maile i telefony.

HardyTwardy,

rozdzielanie linków jest możliwe od dawna. Odbywa się w następujący sposób:

<?php prolink_getLinks(0, 1); ?>

<?php prolink_getLinks(2, 3); ?>

<?php prolink_getLinks(4); ?>

...

Pyzdera,

katalogów już nie akceptujemy. Są one również na koncu listy wyników w Prolinku.

Odnośnie rozdzielania - wyżej jest opis.

Luq,

dzięki za uwagi. Już sprawdzamy i poprawiamy.

Odnośnie wyszukiwarki - dzisiaj wrzucimy komunikat o braku środków w momencie zaznaczania linków do zakupu.

Przy kolejnym wyszukiwaniu wchodzimy znowu w temat koszyka zakupów. W najbliższym czasie powinniśmy wprowadzić rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie - na razie jedynym sposobem jest odrzucenie linków już wcześniej zaakceptowanych. Wypadało by, żeby system pozwalał na zmianę ceny i po 30 dniach emisji przedstawiał kupującemu możliwość przedłużenia po nowej cenie, wraz z informacją, jak w tym czasie zmienił się PR i YBL i ewentualnie z notatką od wydawcy.

Zdecydowanie najbardziej interesuje mnie powyższy temat, zatem uprzejmie proszę o jednoznaczne ustosunkowanie się do kwestii możliwości zmiany ceny i jej wpływu na przedłużanie linków. W tym momencie nie ma możliwości zmiany ceny dla linków przedłużanych bez ich odrzucania, co moim zdaniem nie jest korzystne także dla kupujących. Staż linka ma duże znaczenie.

Pyzdera,

katalogów już nie akceptujemy. Są one również na koncu listy wyników w Prolinku.

Odnośnie rozdzielania - wyżej jest opis.

Heh.. tyle że, linki w katalogach sprzedają mi się bardzo dobrze ;), poza tym skoro katalog już tam jest to wypadałoby, żeby ilość BL była wyświetlana poprawnie. No i jeszcze, znam sporo katalogów które mają niezłą moc i link z nich jest wartościowym linkiem :)

Bazy firm z PR 4 też nie przyjmiecie?

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update PR trwa.

Nie rozumiem tego porównania do SWL. Przecież w SWL nigdzie nie masz podglądu PR podstron.

U nas z kolei widoczne są dokładnie wszystkie PR dla wszystkich podstron serwisów-uczestników.

Prolink to SWL, możecie to również nazywać giełdą domen, ale wszyscy wiemy, że zasada działania jest taka sama.

Chyba za bardzo nie orientujesz się co do konkurencji np w Statlinku mam pełny spis stron na jakich znajdują się moje linki, PR mogę sobie sprawdzić sam. Oczywiście najpierw linki muszą się rozlosować, ale przecież mogę usunąć to co nie będzie mi potrzebne.

Pisząc o innych SWL chodziło mi o to, że u nich update PR już się dawno skończył. Inne SWL więdzą, że są rzeczy ważne i ważniejsze a update PR należy do tych ważniejszych... codzienne mam osoby, które chcą kupić linki na stronach z PR a w systemie strony dalej wiszą jako PR0.

I teraz po raz chyba 3 zadam pytanie dotyczące cen przedłużeń linków po update PR:

Napisales ze jesli PR spadl klient moze nie przedluzac wynajmu po starej cenie, ale co jesli PR wzrosl? Jaka bedzie cena przedluzenia?

Nie chciałbym być przypadkiem traktowany jako hater, ale u Was wszystko jest jakieś pogmatwane a chciałbym wiedzieć na czym stoję.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności