Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

w porównaniu do wysokiej jakości SWLi - np. statlink GOLD, gdzie mamy linki sitewide i tylko takie na stronach PR>=1 trudno nie nazywać prolinka swl'em.

Dwie sprawy ode mnie do administracji:

1. czy możecie jasno określić kryteria systemowe? bo przewijają się one między postami i co chwilę zmieniają - nie można tego usystematyzować i napisać na stronie? chodzi o parametry BL, PR, umieszczenia linków, ilości linków wychodzących itp idt

2. jak to jest że mam stronę w serwisie która ma status "SPRAWDŹ INSTALACJĘ", natomiast wciąż mogę akceptować linki, wciąż te linki się wyświetlają (POPRAWNIE!) i wciąż mam naliczane co dzień środki za tą stronę... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
HardyTwardy,

rozdzielanie linków jest możliwe od dawna. Odbywa się w następujący sposób:

<?php prolink_getLinks(0, 1); ?>

<?php prolink_getLinks(2, 3); ?>

<?php prolink_getLinks(4); ?>

...

Już pisałem o tym tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=864717

i tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=864717

Właśnie ciężko jest je stylizować, gdy nie są one opatulone jakimś tagiem każdy z osobna.

Co do sposobu przedstawionego przez prolink.pl

dla 5 sprzedawanych linków i powiedzmy 2 sprzedanych na podstonie, po wstawieniu:

<li><?php prolink_getLinks(0, 0); ?></li>
<li><?php prolink_getLinks(1, 1); ?></li>
<li><?php prolink_getLinks(2, 2); ?></li>
<li><?php prolink_getLinks(3, 3); ?></li>
<li><?php prolink_getLinks(4, 4); ?></li>

Na stronie otrzymujemy:

(...)
<li>tekst1 tekst1 LINK1 tekst1 bla bla</li>
<li>tekst2 tekst2 LINK2 tekst2 bla bla</li>
<li></li>
<li></li>
<li></li>
(...)

A na podstronach gdzie nie ma sprzedanych linków jest jeszcze lepiej bo 5 x <li></li>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwie uwagi, trochę mniej istotne.

1. Prolink wykrył podstrony domena.pl oraz domena.pl/ przy czym cena linku na domena.pl (bez slasha) kosztuje 0,90zł (max 1,8), domena.pl/ (ze slashem) 9zł.

2. Podczas akceptacji linków czasem brakuje mi opcji "zaznacz wszystkie".

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dodałem około 10 stron do prolink, jednak mają one PR0.

Warunkiem przyjęcia stron jest uzyskanie BL min 150

W Yahoo BL już od dawna ma 150 i z dnia na dzień rośnie teraz na większości stronach jest koło 1000

Admini prolink napisali że do badania wskaźnika BL korzystają z opensiteexplorera stworzonego przez SEOmoz. Jednak wyniki tam najwidoczniej bardzo odbiegają od rzeczywistości, przynajmniej na moich stronach.

Pytanie do użytkowników, czy u was wyniki BL w https://siteexplorer.search.yahoo.com pokrywają się z tymi jakie widnieją z prolink?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam kilka pytan.

1. Dlaczego nie mogę ustawić linków na podstronach na 0? Chciałbym sprzedać tylko linki na stronie głównej.

2. Rozumiem z wcześniejszych wypowiedzi, że jak strona oczekuje na moderację dłużej to znaczy, że nie została przyjęta? W takim razie proszę o uzasadnienie dlaczego strona ID: f902f6cbf70be57fe3ba634640199b18 nie została przyjęta

Pozdrawiam

Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moderowanie reklamodawców nie jest w interesie prolink i byłoby jednocześnie dodatkowym problemem. Dlatego ty decydujesz czy umieścisz link czy nie. Co do warezu... nie mów, że każdy film oglądasz w kinie/telewizji a na półce masz szereg oryginalnych płyt CD :-)

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moderowanie reklamodawców nie jest w interesie prolink i byłoby jednocześnie dodatkowym problemem. Dlatego ty decydujesz czy umieścisz link czy nie. Co do warezu... nie mów, że każdy film oglądasz w kinie/telewizji a na półce masz szereg oryginalnych płyt CD :-)

Niestety, pudło, nie oglądam, nie mam czasu. Jak już znajdę to tylko sport ale bulę za dostęp do ligowych tv, typu mlb, nba i nfl. :)

Wracając do tematu, racja, z punktu widzenia prolink obostrzenia takie byłyby bezsensowne... Po prostu zdziwiło mnie pojawienie się takiego forum, którego większa część treści to suche linki do rapidshare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich zmian:

- Ze względu na pewne kontrowersje zdjęty został widget Prolinka.

- Poprawiliśmy stronicowanie w wynikach wyszukiwania.

- Dodane maile informujące o niskim stanie konta dla Reklamodawców

- Bony promocyjne rozdawane bloggerom (co się przekłada na zarobki dla Wydawców)

- Update PR stron głównych oraz start update'u PR podstron

Intensywnie pracujemy również nad zmianami związanymi z bezpieczeństwem Wydawców. Ważne update'y już w przyszłym tygodniu.

Informujemy, że od dzisiaj następuje zakaz sprzedaży linków w stopkach. Stosowne powiadomienie zostanie wysłane do Wydawców w dniu dzisiejszym.

Czy chodzi o zabezpieczenia przed banem za kupowane linki ? :)https://www.webmasterworld.com/google/4334631.htm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów ja...

Czy udało się Wam usunąć buga umożliwiającego zakup ponadlimitowych linków na danej podstronie? Jeśli tak to z przykrością informuję, że właśnie ktoś kupił czwartego linka na stronie na której mam limit trzech

ID serwisu 75070f5047def7b37252ce03cc01ef15 - strona główna.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o ponowną indeksację (wiszą strony co od pół roku mają 301), równo tydzień temu dostałem informację że będzie przeprowadzona w ciągu 48 godzin. Zmian do dzisiaj brak.

P.S. Dostałem dzisiaj ofertę linka na PR4 za 2 zł. :D Ja tracę i wy (nie zaakceptowany).

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności