Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Postarajcie się przyśpieszyć update pr, bo nie ma sensu akceptować linków za 31groszy na stronach z prką ;/

I to jest właśnie duży problem, coś nasiliło się kupowanie takowych :/

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pyzdera, Eria

linki przedłużane są wg cen pierwszego zakupu. Czyli - cena się nie zmienia. Rozważamy możliwość wprowadzenia "nowej ceny" za już sprzedany link. Jednak taka opcja będzie aktywna jedynie w momencie zmiany PR / większego wzrostu liczby BL.

Bazy firm przyjmujemy. Serwisy są analizowane. Jeśli to jakościowa, moderowana i zadbana baza. Sprawę rozstrzyga moderator.

Eclipse,

1. Kryteria się nie zmieniły:

a ) Jakościowe treści

b ) Max. 5 linków wychodzących

c ) PR1 lub minimum 150 linków przychodzących wg OSE

2. Poszło pytanie na PW.

HardyTwardy,

linki możesz swobodnie stylować. Jeśli masz konkretną propozycję - jak widziałbyś przebudowę kodów by były bardziej elastycznie pod kątem stylizacji napisz proszę na naszego maila. Dzięki z góry.

Kmike,

nie mając adresu domeny nie mogę nic napisać. Wyślij na PW adres proszę.

Matrus,

możesz sprzedawać linki tylko na SG. W tym celu musisz odznaczyć sprzedaż linków na wszystkich podstronach.

Odnośnie akceptacji, zaraz sprawdzimy jaki to serwis i damy znać na maila.

Pyzdera,

bug został wcześniej usunięty. Może to być przypadek z np. kupionym linkiem, który wygasł - a teraz klient go odnowił.

Sprawdzimy ten case.

Qlwik,

proces rePR już trwa. Mamy kilka instancji, które wysyłają requesty.

Shpyo,

dobry pomysł. Dzięki za sugestie. W ten sposób w sumie można zrobić sprzedaż sitewide w promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzdera, Eria

linki przedłużane są wg cen pierwszego zakupu. Czyli - cena się nie zmienia. Rozważamy możliwość wprowadzenia "nowej ceny" za już sprzedany link. Jednak taka opcja będzie aktywna jedynie w momencie zmiany PR / większego wzrostu liczby BL.

Dokładnie o to biega, w większości przypadków zmienił się PR, jeśli jest możliwość zmiany ceny w dół, to powinna być także w górę, ale żeby był możliwość podjęcia decyzji przez obie strony. Większość z nas dodających strony do Prolink myśli o dłuższej współpracy i zapewne większość dba o dodane strony, czyli linkuje, uzupełnia treści. Co za tym idzie, zmieniają się parametry PR, IP, BL i w związku z tym powinny zmieniać się ceny, bo po prostu dbanie o swoje strony musi dawać wymierne efekty.

Czekam na tę opcję, bo właśnie podskoczył PR nie tylko na głównych, ale także sporo podstron złapało 1,2,3 i trochę żal trzymać linki po 4,5 skoro mogą być po 10, a z drugiej strony nie na miejscu jest wywalanie linków już kupionych bez dania możliwości przedłużenia.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś takiego jak tryb "debug" podczas instalacji, coś jak w weblinku? Nie wiem czy to ustawienia serwera ale po prostu nic się nie wyświetla, a skrypt sprawdzający wywala "Wystąpiły błędy w osadzaniu linka testowego".

Może skrypt do testowania poprawności? Bo nawet kod typu test.php

<?php

include_once('prolink.php');

echo prolink_getLinks(); ?>

nie działa (puste wszystko, brak błędów).

Dostałem bardzo uprzejmą propozycję, że sami pogrzebią na stronie natomiast nie mam zamiaru z niej skorzystać.

Podejmuję ostatnie próby walki bo wydaje się to być fajny sposób na dodatkowy zarobek.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie opiera się ustalanie kolejności w wyszukiwarce? Przez dlugi czas moja strona byla na czolowych miejscach na pierwszej stronie wyszukiwan na bardzo wiele fraz a teraz od jakiegos czasu widze ze spadla na 3-4 strone co oczywiscie odczulem na zarobkach (w sensie negatywnym oczywiscie).

Czy ustalanie odbywa sie autmtycznie - jezeli tak to na jakiej zasadzie? Czy moze ustalany recznie jest priorytet kazdej ze stron przez moderatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzdera,

pracujemy nad opcją zmiany ceny za link przez Wydawcę po sprzedaży.

Fobi,

z działu technicznego otrzymałem informacje, że instalacja przebiegła poprawnie.

Zatem jest w porządku.

Diablotic,

wcześniej nasza wyszukiwarka brała pod uwagę tylko i wyłącznie liczbę wystąpień danego słowa kluczowego w serwisie. I serwisy z największą liczbą wystąpień były najwyżej w wynikach. Pracowaliśmy jednak sporo nad bardziej efektywnym algorytmem, który bierze pod uwagę sporo dodatkowych kryteriów. Naszym zadaniem jest pokazywać serwisy tematycznie powiązane. Z kolei w poprzednim rozwiązaniu fora i większe portale zawsze miały przewagę ze względu na masę contentu.

To się zmieniło i małe tematyczne serwisy już również mają swoją szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej nasza wyszukiwarka brała pod uwagę tylko i wyłącznie liczbę wystąpień danego słowa kluczowego w serwisie. I serwisy z największą liczbą wystąpień były najwyżej w wynikach. Pracowaliśmy jednak sporo nad bardziej efektywnym algorytmem, który bierze pod uwagę sporo dodatkowych kryteriów. Naszym zadaniem jest pokazywać serwisy tematycznie powiązane. Z kolei w poprzednim rozwiązaniu fora i większe portale zawsze miały przewagę ze względu na masę contentu.

To się zmieniło i małe tematyczne serwisy już również mają swoją szansę.

Tak tez przypuszczalem ze wczesniej braliscie pod uwage czestotliwosc wystepowania danej frazy i nie powiem ze taki system mi odpowiadal bo rzeczywiscie faworyzowal fora.

Czy mozecie napisac cos wiecej co teraz bierzecie pod uwage i w jakis sposob? Czy jest cos co sprzedajacy moze zrobic aby podniesc swoj serwis w wyszukiwarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem do was o tym jednak nie dostałem odpowiedzi:

- zmieniłem format linków, kiedy zostanie zaktualizowany?

-

https://moja-strona.pl/jakis-wpis?action=lastpost

→ przy tego typu linkach, wykupione się nie wyświetlają

Przez powyższe problemy odrzuciłem już kilka(naście?) linków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem stronke PR3 kilka tygodni temu, teraz ona dostala PR5.

Co mam robic?

usuwac, dodac ponownie?

czekac na zatwierdzenie znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablotic,

pozycjonowania w wynikach Prolinka prosimy nie praktykować :)

Tak jak pisałem, update PR dla SG już został zrobiony. Teraz aktualizowane są po kolei wszystkie podstrony.

Albatros,

napisz proszę dokładnie przez formularz kontaktowy jakiego typu linki mamy wyciąć. Dział techniczny pomoże.

Pawka,

jeśli jeszcze serwis się nie odświeżył to zostanie odświeżony w tym tygodniu. Nie musisz usuwać / dodawać ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności