Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

1) Albo źle wyświetlacie albo nie naliczacie opłat za automatycznie przedłużone linki :)

2) w wyszukiwarce brak mi opcji określenia max liczby linków wychodzących - a są kwiatki przy których pokazuje ponad 200

edit:

"Link nie został kupiony z powodu" - i brak powodu - taki komunikat dostałem przed chwilą

edit2: brak stronnicowania na liście wyników wyszukiwania to już totalna porażka...

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Yuras,

sprawdzanie PR wszystkich podstron trwa. W tym tygodniu powinien się proces zakończyć.

Na następny update PR przygotujemy się dokładniej. Jednak nikt się nie spodziewał że update PR nastąpi tak szybko po poprzednim.

Wędrowiec,

1. Opłaty są normalnie naliczane. Codziennie mnóstwo linków jest automatycznie przedłużana i nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia błędu w tym temacie.

Prześlij screen jeśli możesz na mail kontaktowy.

2. To jest bug, z którym walczymy. Czasami system pokazuje mocno zawyżone wartości przy linkach wychodzących. A związane to jest z ogromną mnogością różnych platform i rozwiązań. Niestety nawet roboty czasami się mylą :)

Odnośnie braku stronicowania - nie rozumiem. Sprawdziliśmy i stronicowanie działa poprawnie w wyszukiwarce. Również prosiłbym i screen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prowizja przy zakupie linków jest pobierana z góry za cały miesiąc a nie dziennie jak w przypadku sprzedaży? Na bieżąco dokonuję zakupu nowych linków z dochodu ze sprzedaży ale po miesiącu chciałbym odnowić linki i system pobierze całą kwotę(miesięczną), wtedy może się okazać, że nie mam wystarczających środków na koncie i linki zniknął. Naliczanie prowizji za zakup linku co dziennie będzie lepszym rozwiązaniem bo wtedy będziemy mieć pokazany łączny dzienny koszt zakupionych linków i łączny dzienny zysk sprzedanych linków. Wtedy nie będzie problemu z przedłużeniem, no chyba że ktoś nie przedłuży mojego linków na mojej stronie ale wtedy spadek nie będzie tak drastyczny.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania odnośnie faktury VAT i rozliczeń:

1. Wypłaty należności można dokonywać dowolna ilość razy w miesiącu?

2. Jaki powinien być wpisany tytuł usługi na fakturze VAT?

Może być np.: "Linki reklamowe na stronach internetowych" ?

3. Skoro zarobione kwoty są brutto to znaczy że firmy będące płatnikami VAT są stratne na tej współpracy.

Wynika to z tego, że firma nie będąca VATowcem wystawia rachunek np. na 100 zł i jej przychodem jest 100 zł , natomiast firma będąca płatnikiem VAT wystawia fakturę na 100 zł, a jej przychód to tylko 81,30zł, (gdyż 81,30 + 18,70 vat = 100 ).

Tym samym "Prolink" zyskuje na współpracy z firmami będącymi VATowcami, gdyż przy wygenerowaniu obrotu 100 zł, realnym kosztem jest tylko 81,30zł.

www.GBritain.net - Polacy w Wielkiej Brytanii

www.RajPrezentow.pl - Prezenty na każdą okazję

www.SklepFM.com - Perfumy, kosmetyki, produkty FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian77, dokładnie... :lol: Wydawcy którzy prowadzą działalność gospodarczą i są VATowcami to są lekko poszkodowani ponieważ tracą dodatkowo 23%, a czemu tak jest to nie mam pojęcia... Taka praktyka rozliczania stosowana jest również np. w adtaily.pl.

W naszym kraju firmy mają zawsze pod górkę...

Koniec narzekania i mam pytanie..;) Co się dzieje z serwisami które po update straciły PR? Wymóg PR > 0 dotyczy tylko dodawanych stron?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że bardzo szkoda. Bo potencjał fajny, klienci są ale mi się nie chce dodać np. WHT ze względu na stary index, brak filtrowania adresów itd.

Robot indeksuje strony z tagami noindex, nofollow, przecież to jest do poprawienia w godzinkę. Przez to ja odrzucam linki klientów i wszyscy niezadowoleni.

No i algorytm wyceny przerobić na mozRank albo majestic seo i mamy piękny system.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności