Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie,

powtarzamy po raz kolejny.

2 osoby pracują na pełny etat i odpowiadają na maile oraz odbierają telefony.

Email kontaktowy - bok ap prolink.pl

Telefon kontaktowy - 22 465 27 41

Tymczasem informuję, że system jest ciągle rozwijany i ulepszany.

W razie pytań proszę śmiało do nas pisać / dzwonić.

Konkurencji się nie boimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się system prowizji i nie chodzi mi oto, że są za wysokie, lecz wszędzie pisaliście, że zabieracie 10% od wydawców, ale nie pisaliście, że dla reklamodawców link także jest o 10% droższy(co znaczy, że te 10% to jest chwyt marketingowy). Mianowicie na podstronie 3-go stopnia ustawiam cenę linka na 1zł, reklamodawca płaci za niego 1zł i 10gr, natomiast ja dostaję 90gr. Z czego wynika, że wydawca dostaje prawie 82% ceny linka, a Wasza prowizja na całej transakcji wynosi przeszło 18%. Zgadza się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się system prowizji i nie chodzi mi oto, że są za wysokie, lecz wszędzie pisaliście, że zabieracie 10% od wydawców, ale nie pisaliście, że dla reklamodawców link także jest o 10% droższy(co znaczy, że te 10% to jest chwyt marketingowy). Mianowicie na podstronie 3-go stopnia ustawiam cenę linka na 1zł, reklamodawca płaci za niego 1zł i 10gr, natomiast ja dostaję 90gr. Z czego wynika, że wydawca dostaje prawie 82% ceny linka, a Wasza prowizja na całej transakcji wynosi przeszło 18%. Zgadza się? ;)

Jesteś w błędzie nie jest tak. Wydawcy jest potrącane 10% od ceny wyjściowej, a kupujący dopłaca 10% do ceny wyjściowej, czyli 20%

przykald:

wystawiasz link za 10pln

wydawca dostaje 10pln - 10% = 9pln

nabywca płaci 10pln + 10% = 11pln

2pln, czyli 20% jest prowizją.

Czy wysoka, czy też nie nie będę polemizował, bo dla jednych wysoka, a dla innych warta swej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HardyTwardy: procentów w ten sposób się nie dodaje, ponieważ 11pln to jest 100%(cena, którą płaci Reklamodawca) a nie 10pln ;)

Jest tak:

cena linka - 11pln

wydawca dostaje - 9pln

wydawca dostaje w % - x

11pln = 100%

9pln = x%

czyli

900 = 11x

x = 81,818181...%

Co oznacza, że wydawca dostaje prawie 82% ceny linka, którą płaci Reklamodawca, natomiast prowizja Prolinka wynosi ponad 18%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunsy,

giełda żeby móc funkcjonować i obsługiwać klientów - musi również zarabiac.

Proszę pamiętać, że od tych %, które wyliczyłeś ProLink musi odprowadzić podatek oraz VAT czyli ponad 40%.

Do rentowności nam jeszcze daleko. Sieci reklamowe pobierają 40-50%. My projektując system postanowiliśmy jednak udostępnić usługę na bardziej atrakcyjnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 osoby pracują na pełny etat i odpowiadają na maile oraz odbierają telefony.

...

W razie pytań proszę śmiało do nas pisać / dzwonić.

To sugeruję rozmowę z pracownikami, bo na 2 zadane pytania 0 odpowiedzi.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, obsługa tragiczna:

sprawa pierwsza:

zadałem konkretne pytanie o instalacje na WP, bo instrukcja zamieszczona na stronie nie bardzo mi działała. Dostałem odpowiedź z pytaniem od jakiejś Pani. Ja odpowiedziałem i czekam już chyba z 4 tydzień :). W międzyczasie problem sam sobie rozwiązałem.

Sprawa druga. Prosiłem o usunięcie jednej strony, też czekam już kilka tygodni.

Więc mogę stwierdzić że pomoc techniczna jest totalnie do bani.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieci reklamowe to jednak trochę co innego, ale jak już mówiłem, nie chodzi o wysokości tej prowizji, tylko to w jaki sposób ją pobieracie. Wszędzie pisaliście 10% od wydawców, a się okazuje, że jest to 18% od ceny, którą płaci Reklamodawca, przydałoby się to jednoznacznie określić gdzieś na stronie, aby wydawcy wiedzieli ile dostają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

support do bani, mail z pytaniem wysłany przed wczoraj i do tej pory głucha cisza, podobnie jeśli chodzi o samo działanie Prolinka - krótko mówiąc projekt napompowany marketingowo do granic możliwości, a w rzeczywistości to jedna wielka klapa...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

jest nam przykro jeśli nie spełniliśmy oczekiwań niektórych osób.

Jednak staramy się reagować możliwie najszybciej i rozwiązywać wszelkie powstające problemy.

Na chwilę obecną trwa rekrutacja na kolejne stanowisko do BOK oraz działu developerskiego.

Mamy nadzieję, że już od początku sierpnia będziemy w stanie szybciej obsługiwać klientów (każdy serwis / platforma to inny przypadek, do tego dochodzą wszelkiego rodzaju wtyczki, pluginy etc.).

Jeśli są tematy, które nie zostały rozwiązane mailowo - prosimy o kontakt telefoniczny.

Narzekanie na forum podpowiada nam jedynie, że musimy rozbudować pewne działy w firmie.

Ze względu jednak na anonimową formę wypowiedzi - nie rozwiąże konkretnych problemów.

Qlwik - jeśli chodzi o PR, otrzymałem informację że do połowy jutrzejszego dnia proces rePR powinien się zakończyć.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu.

Zespół Prolink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do support'u to się nie wypowiem, gdyż w przeciwieństwie do kolegów nie miałem problemów z uzyskaniem pomocy (3 pytania, 3 odpowiedzi). Wydaje mi się, że warto jednak dać szansę projektowi, każdy musi się "dotrzeć" - tym bardziej, że chyba większość uwag krytycznych dotyczy support'u.

Używam systemu prawie od początku istnienia i moim skromnym zdaniem świetnie nadaje się dopalania fraz małym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności