Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nafri,

żeby otrzymać wypłatę - musimy mieć fakturę lub rachunek na podstawie którego będziemy mogli taką wypłatę zrealizować.

Całość jest opisana w regulaminie. Dzisiaj jest dzień wolny - jutro z rana otrzymasz wzór takiego rachunku.

Panowie,

jest to wątek, w którym staramy się pomagać użytkownikom. Odpowiadać na konkretne pytania i problemy.

Dyskusje związane z zaletami i wadami spółek kapitałowych można prowadzić w dziale "Pogaduszki" :)

Serdecznie pozdrawiamy!

zespół Prolink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technoman,

faktura w PDF przyśpiesza proces wypłaty. Prosimy jednak o przesyłanie oryginału drogą pocztową.

Zachęcamy do dodawania nowych serwisów. Ruch mamy coraz większy - zatem coraz więcej środków do zgarnięcia dla Wydawców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest falami. W jeden dzień nic a w inny kilka się sprzedaje. Generalnie wyszukiwarka jest mocno niedopracowana.

W sumie lepiej gdyby było szukanie najpierw konkretnej frazy a dopiero potem pojedynczych słów.

Druga sprawa przydałyby się butony w stylu więcej stron danego użytkownika i możliwość przeszukiwania konkretnych kategorii bo ot co nieraz się wyświetla to jakaś masakra.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink czy mozesz przedstawic jakis poziom rentownosci systemu? - przy jakiej liczbie domen zacznie on byc rentowny co da sznase na wiekszego zaangazowanie po stronie uzytkonikow? Pisales ze zatrudniacie super programistow, plus reklamy i serwery to daje olbrzymie koszta miesieczne - wg mnie liczba domen musialaby przekroczyc 30 tysiecy w stosunku do obecnego 1000 - lecz czy wg Twoich obliczen jest na to szansa biorac pod uwage dotychczasową sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u was też spadła sprzedaż linków ? u mnie od piątku praktycznie zerowa sprzedaż mimo że przez cały czas sprzedawałem po kilka-kilkanaście linków dziennie :)

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

id kampani 010e92162e0321b7a90c77e8effe1620

kupione 9 linków, wszystkie poniżej 1zł, a wydatki za ostatnie 30 dni to 20 zł. Skąd ta różnica?

(jest więcej takich kampanii)

Dobrze byłoby gdzieś wyświetlić informację o zbiorczym koszcie jakie generują wszystkie kupione linki miesięcznie.

Wyszukiwarka - musi być szukanie po frazie, a dopiero później po pojedynczych słowach. Teraz wyszukania konkretnej frazy to tragedia...

Zajmuje to bardzo dużo czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności