Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Update wczorajszej sytuacji,

faktycznie ze względu na duże obciążenie na niektórych kontach nie zostały naliczone pełne kwoty za wszystkie sprzedane linki.

Naprawiliśmy błąd żeby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Przy dzisiejszym naliczeniu kwoty zostały uzupełnione o wczorajsze braki.

Fanta,

dzięki za miłe słowa. Pracujemy i staramy się by Reklamodawcy cieszyli się skutecznością, a Wydawcy zarabiali już od pierwszego dnia uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba powinniście pomyśleć o możliwości ręcznego wpisania PR, BL przez właściciela strony, a już na pewno nad możliwością dodania sitemapy. PR ostatnio zmienia się jak w kalejdoskopie, większość serwisów ma dynamiczny charakter i site zmienia się codziennie, a bezsensem jest aby bot buszował po serwisie co dzień.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, czy komuś źle nalicza wydatki.

Kupiłem testowo ok miesiąc temu jeden link za ok 2 zł.

Po aktualizacji skryptu który powodował złe naliczanie nagle zauważyłem, że doliczyli 6 zł wydatków.

Pani z pomocy stwierdziła, że nigdy nie mieli takich reklamacji i że może zlecić zbadanie tego problemu, ale jeśli się okaże, że wszystko jest OK, to obciążą mnie kwotą w wysokości 50 zł.

Ciekawe czy doliczą mi 50 zl jeśli będzie wina Prolink :)

Czy ktoś miał takie problemy?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunitas,

PR został zaktualizowany. Jednak nie wiadomo czy jutro znowu się nie nastąpi update :D

Pyzdera,

raczej myślimy nad zastąpieniem PR inną wartością. Bardziej miarodajną. Dzięki za pomysł.

7ad,

jeśli są czasami braki w naliczeniach związane z kolejkami które obsługują roboty (Wydawcy sprzedający linki), braki w płatnościach za linki (klienci kupujący) nie występują. Dlaczego? Ponieważ płatność jest zdejmowana w dokładnie momencie zakupu, jednorazowo. Następnie w zależności od poprawności emisji - kwota ta jest rozliczana z Wydawcą. Jeśli link się emituje prawidłowo - cała kwota po miesiącu ląduje na koncie Wydawcy. Jeśli jednak klient (kupujący linki) przerywa emisję, ponosi koszty prowizji za kupiony link. Link jest rozliczany proporcjonalnie do liczby dni poprawnej emisji. Zatem są to częściowe zwroty.

Mieliśmy kilka zgłoszeń w sprawie rozliczeń i zarzucano nam błędy w kwotach za zakup linków. Jednak po każdej analizie okazywało się, że klient albo nie uwzględnił prowizji za rezygnację z chęci zakupu - albo wcześniej przerwał emisję linka.

Zakładając, że klient kupił 50 linków po 5 linków w ciągu 10 dni musimy zbadać kilkaset naliczeń za emisje tych linków. Takie analizy są niezwykle czasochłonne oraz kosztowne. A w przypadku zakupu linków dotychczas kończyły się prawidłowym wynikiem. Dlatego też byliśmy zmuszeni wprowadzić opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis został usunięty, ze względu na "na nieprawdziwe informacje. "

Chcę poinformować osobę o nicku Prolink, że nikogo nie chcę oczerniać, tylko dopiero taki wpis powoduje że ktokolwiek z firmy odzywa się. I proszę mi nie grozić tym, że będziecie zmuszeni skontaktować się "z administratorem forum Jakubem Makarukiem." Adminstratora forum będę widział we środę ;D I co z tego??

Konkrety otrzyma dzisiaj p. Ela mailem i telefonicznie.

1. W Waszej ofercie istnieją serwisy które są śmieciami - mają złe kodowanie w całym serwisie lub mają w dalszym ciągu linki w stopce i to też źle zakodowane. Podobno serwisy przechodzą weryfikację ;)

2. Odnośnie usunięcia serwisów: support nie odpowiada na drugi dzień. I zanim zarzuci mi ktokolwiek kłamstwo to najpierw proszę to sprawdzić. Wysyłanie informacji przez formularz powoduje, że nie ma się kopii z wysłanej informacji. Prośbę o usunięcie serwisów wysłałem kilka dobrych dni temu (żeby nie powiedzieć tygodni).

3. Serwisy oczekujące na decyzję administratora nie zostały zupdatowane. Powoduje to sytuację (obok braku reakcji na usunięcie), ze taki serwis wisi sobie a muzom.

4. Naliczenie pieniędzy za niedzielę: w momencie pisania posta pieniądze nie były naliczone. Zostały naliczone dopiero dzisiaj rano. Więc proszę nie zarzucać mi kłamstwa.

"Mam jednak nadzieję, że Pan zmieni swoje podejście - nam zależy na tym by użytkownicy byli zadowoleni i stale ulepszamy system. Obrażanie nas nie wpływa pozytywnie na rozwój giełdy."

Nikt Was nie obraża i nie zachowujcie się jak obrażone dzieci. Skoro zależy Wam, żeby użytkownicy byli zadowoleni to weźcie się do roboty. Jeżeli nie będzie powodów do narzekania to Wasz wizerunek będzie lepszy. Nic nie zwojujecie usuwając posty i oskarżając o kłamstwo.

Do Moderatora który tak szybko usuwa wpisy na temat Prolinka: Nie za szybko? Forum jest od wyrażania swoich poglądów na dany temat a nie od pilnowania cudzego biznesu. Proszę o informację który punkt regulaminu forum lub działu został złamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojej, dziś się coś chyba pomerdało ;) Dostałem 3 maile o wycofaniu linków przez kupujących (z 645977da846ee5746fe7dd6a4802c5fe), a przybyły mi niby 4 inne (na cd063764683c3a96c797ab89613e77cf), które przez moment były widoczne jako "do akceptacji" ale po wejściu w szczegóły strony nie było żadnych linków do akceptacji. Uwzględniając te 3 wycofane, to przybyło mi w sumie 7 linków, których nie akceptowałem (ale też nie widzę ich na liście sprzedanych dziś)...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności