Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Bori79,

wysyłam PW do Ciebie.

Zachęcamy do przeczytania:

https://zarabianie-na-blogu.pl/sprzedaz-lin...stemie-prolink/

Jest kilka dobrych wskazówek dla Wydawców i zarys giełdy - jeśli ktoś się jeszcze nie spotkał z naszym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ok, dzięki za info.

Nie sposób teraz przekopać się przez cały temat.

Na początku miały być przyjmowane tylko domeny z PR. Gdzieś mi się obiło że również takie z PR0 są przyjmowane. Jakie są kryteria przyjęcia domeny PR=0?

edit:

Czy z tą wyszukiwarką będzie coś zrobione? Szukałem strony z frazą dwuwyrazową doszedłem do 8 podstrony i dałem sobie spokój. Zapewne takich osób jest znacznie więcej.

Idealnie byłoby coś na wzór checkboxa "szukaj dokładnej frazy"

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wszyscy przekonywali, że to moja wina, to jednak wydatki zostały wycofane, mam nadzieję, że błąd został naprawiony.

Proszę o informację, czy komuś źle nalicza wydatki.

Kupiłem testowo ok miesiąc temu jeden link za ok 2 zł.

Po aktualizacji skryptu który powodował złe naliczanie nagle zauważyłem, że doliczyli 6 zł wydatków.

Pani z pomocy stwierdziła, że nigdy nie mieli takich reklamacji i że może zlecić zbadanie tego problemu, ale jeśli się okaże, że wszystko jest OK, to obciążą mnie kwotą w wysokości 50 zł.

Ciekawe czy doliczą mi 50 zl jeśli będzie wina Prolink :)

Czy ktoś miał takie problemy?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już było, ale brakuje mi w kryteriach wyszukiwania możliwości wyboru kategorii tematycznej stron. Szukając stron, chciałabym trafić tematycznie, a nie tak, że proponuje mi strony, w których moje słowo kluczowe pojawia się kompletnie przypadkiem, na przykład w bibliografii danego wpisu.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja:

nawiązaliśmy współpracę z Dotpay i rozdajemy bonusy na testy giełdy.

https://dotpay.pl/news/Jak_zwiekszyc_ruch_w_swoim_serwisie

Wydaliśmy również:

- Filtrowanie wyników w wyszukiwarce wg 6 opcji:

a ) Ukryj serwisy w obrębie danej kampanii

b ) Ukryj serwisy w obrębie domeny x

c ) Ukryj serwisy w obrębie wszystkich kampanii

d ) Zaznacz serwisy w obrębie danej kampanii

e ) Zaznacz serwisy w obrębie domeny x

f ) Zaznacz serwisy w obrębie wszystkich kampanii

Czyli kupowanie stało się prostsze.

Dodaliśmy również statystyki podsumuwujące zakupy dla wybranych kampanii w obrębie domen.

Bori79,

Domena z PR0 powinna być jakościowa i posiadać minimum 150 linków przychodzących.,

Podaj proszę na PW frazę, którą wpisywałeś.

7ad,

na bieżąco usuwamy wszelkie usterki i problemy, które wykrywamy samodzielnie lub te zgłąszane przez użytkowników.

Jeśli masz wrażenie, że coś działa nieodpowiednio - poinformuj nas przez formularz kontaktowy.

Bunitas,

nieustannie tuningujemy wyszukiwarkę by podawała możliwie najbardziej trafne wyniki. Jeśli Twoje słowa kluczowe są bardzo niszowe - niestety wyniki stają się mniej trafne. Również prosimy o przesłanie słów na PW - sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje Prolink i o ile jestem w stanie różne błędy na tym etapie rozwoju wybaczyć, o tyle brak wyświetlania samych linków już niespecjalnie.

Na 22 zakupione w systemie linki, aktualnie 5 z nich nie wyświetla się na docelowych witrynach. Myślałem, że trzeba im trochę czasu na aktualizację, ale po paru dniach wciąż ich nie ma.

Oczywiście mogę sobie takie linki usunąć, ale zapłaciłem za nie (choć niedużo). Wygląda na błąd systemu, bo witryny zupełnie różne (inne skrypty, inni właściciele), nie podejrzewałbym nikogo o specjalne działania w tym względzie.

Dwukrotnie pisałem do supportu z wykorzystaniem formularza "Potrzebujesz pomocy?", ale odpowiedzi nie ma, zaś dobrze poinformowane źródła donoszą, że tutaj jednak odpowiadacie :)

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir,

jak się okazało, produkt z którego korzystamy do szybkiego kontaktu czyli Olark.com ma problemy z wysyłką maili. Wiadomości od Ciebie do nas nie dotarła.

Wiadomość, którą wysłałeś do BOK po PW - już mamy i działamy.

Olark zostanie dziś usunięty z wersji produkcyjnej.

Dzięki wielkie za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym naliczaniem zysków jest chyba nie tak. Linków to mi raczej wciąż przybywa, a panel Prolinka każdego dnia pokazuje kwoty skrajnie odmienne. Np. jednego dnia kwota kwota x, drugiego kwota x + 20 gr., trzeciego dnia kwota x + 10 gr. Mimo że w ciągu tych 3 dni, przybyły bodajże 2 linki za 60 gr. czyli w skali miesiąca wychodzi 2 gr. więcej dziennie. Czy ktoś mi potrafi to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaraz mnie szlag trafi z tą instalacją. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o php. No ale konkretnie mam problem z punktem 3 i 4 instalacji, czyli:

3. Załącz plik prolink.php w skrypcie/skryptach strony.

Kod php który należy umieścić w skryptach strony (w bootstrapie lub wszystkich plikach php).

<?php include_once('prolink.php'); ?>

4. W miejscu gdzie mają być wstawione linki należy umieścić kod php: prolink_getLinks();

Jeśli chodzi o punkt 4 to po prostu umieściłem kod postaci: <?php prolink_getLinks(); ?> na każdej podstronie w odpowiednim miejscu (to chyba juest poprawnie?!).

Natomiast przy punkcie 3 już się gubię. Nie wiem gdzie dokładnie mam umieścić kod: <?php include_once('prolink.php'); ?>. Mam 3 pliki .php odnoszące się do formularza kontaktowego, umieściłem tam ten kod, jakoże w poleceniu jest napisane aby umieścić go we wszystkich plikach .php. To jednak nic nie dało. Nie wiem czy to wina tego że strona główna i podstrony mają rozszerzenie .html? Czy ktoś mógłby mi pomóc i łopatologicznie napisać krok po kroku, gdzie mam umieścić kod z pkt 3, i jakie dodatkowe kroki wykonać aby instalacja przebiegła poprawnie?

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mokasyn - tak, to raczej wina tego, że strony mają rozszerzenie .html. Co prawda da się zrobić by działały wtedy skrypty w konfiguracji serwera, ale tradycyjnie jeśli rozszerzenie nie jest .php to nie ruszą :zeby:

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w notepadzie zmienilem wszsytkie strony z html na php i dzięki temu, system w prolinku "zatwierdził" stronę tzn. rzekomo został poprawnie umieszczony link testowy na stronie. Niestety linka nie ma. W pliku txt nie mam zadnych linków, co mogłoby wskazywać na to że allow_url_fopen jest OFF. Jednak po wpisaniu odpowiedniej komendy w .htaccess (na moim serwie nie używa się php.ini) nie widać zmian. Co więcej skontaktowałem się z adminem serwa i pwoeidział że url fopen jest domyślnie on, tak więc to chyba nie jest to. Czy ktoś miał już taki problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników serwisu. Postanowiłem wypróbować ten system na jednym blogu. Zarejestrowałem się, dodałem serwis, został zaakceptowany ale potrafię go do końca zainstalować na Wordpressie.

Robię wszystko tak jak w instrukcji tzn:

- ściągam pliki, wrzucam do katalogu głównego serwera

- nadaję prawa pliku (chmod 666)

- edytuje plik wp-config, wklejam na początku podaną w instrukcji linię

- edytuje szablon, przez panel administracyjny, wklejam do sidebara, dokładnie tak samo tą jedną podaną w instrukcji linię

no i nie działa :P .

allow_url_fopen jest włączony (yes), zresztą hosting z linuxpl.com

Miał ktoś taki przypadek i mógłby mi pomóc, czy mam pisać do supportu? To może być wina zastosowanego motywu na blogu? I czy na prawdę mam w tym sidebarze wkleić tylko tą jedną linię? A może wystarczy poczekać (zainstalowałem to w sumie dzisiaj rano..). Jeśli ktoś będzie chciał pomóc to z góry dzięki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności