Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę trochę wrażeń od strony wydawcy serwisów.

Od czasu wycofania się LinkLift z PL myślałem już, że ta droga zarobku jest na przegranej pozycji a tu proszę dwie nowe firmy ProLink i Linkolo, które razem oferowały tyle co LinkLift czyli linki śródekstwowe i wolno stojące.

Po blisko 3 miesiącach zrezygnowałem z Linkolo na rzecz tylko Prolinka. Niestety ale Linkolo chyba nastawia się jedynie na bardzo bardzo tanie strony, bo przy moich stawkach miałem nikłe zainteresowanie, podczas gdy na analogicznych stawkach w Prolinku radzę sobie całkiem nieźle.

Dobrze, że w Prolinku nie ma samego "dołu" zapleczowego SEO a pozycjonerzy, którzy analizują i to na jakim serwisie będzie dany link.

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Yuras, Fidma,

niżej przedstawiam jak dokładnie wyglądają naliczenia w PL i dlaczego może się wydawać czasami, że kwoty się różnią.

1. System nalicza kwoty raz na dobę.

2. Okres zakupu linka wynosi 30 dni.

3. Z uwagi na to iż nie zawsze można wyliczyć dokładną kwotę która powinna być naliczona w 1 dniu system wylicza dwie kwoty:

* A - wartość która będzie naliczana przez 29 dni

* B - wartość która będzie naliczona ostatniego 30go dnia (wyrównanie)

4. Wartość A to pełna kwota podzielona przez 30 i zaokrąglona do pełnych groszy w dół.

5. Wartość B to pełna kwota pomniejszona o 29 kwot A.

Przykład.

Cena linka - 1,40 zł

Kwota A = 4 gr

Kwota B = 24 gr

29 * 4 gr + 24 gr = 1,40 zł

Mokasyn,

napisz przez formularz kontaktowy. Jeden z naszych pracowników pomoże przeprowadzić instalację.

Franz,

link testowy nie powinien być widoczny. System umieszcza go dosłownie na sekundę, weryfikuje czy się wyświtla i zdejmuje.

Zatem nie ma możliwości żebyś zobaczył ten testowy link. Jeśli masz problemy z instalacją - również napisz przez formularz kontaktowy.

Fidma,

dzięki za informacje na temat konkurencji. Faktycznie podobno linki u nas sprzedają się o wiele lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasi administratorzy bardzo ładnie dzielą serwisy na różne tematyki. W związku z tym proponuję nową funkcjonalność wyszukiwarki: wyszukiwanie tematyczne. Np. w kryteriach wyszukiwania wybieram sobie tematykę, wciskam enter i pojawiają mi się wszystkie strony z danej tematyki; słowo kluczowe opcjonalnie.

Dziękuję.

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink, piszesz że link testowy widoczny jest przez ułamek sekundy. W takim razie mam pytanie, czy miejsce w którym wstawiłem kod, aby wyświetlały się linki powinno być w jakiś szczególny sposób oznaczone, mieć jakieś inne tło, czy jakoś inaczej odróżniać się od reszty? Bo ja mam po prostu nic. Tzn nie ma żadnej przestrzeni w miejscu wklejenia kodu. Czy to jest tak że ta przestrzeń będzie się samoistnie rozszerzać wraz z dodaniem kolejnych linków czy już od razu, nawet bez linków powinno być na nie miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak wyszukiwarce szuka się do jakieś ceny np. do 1,5 zł to jest komunikat "Brak wyników spełniających parametry wyszukiwania." a jak się usunie to jest masa linków poniżej tej ceny. Tak że jest coś jest nie halo, bo obojętnie jaka kwotę się wpisze jest ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plus wprowadzenie nazwy pliku instalacyjnego jak nazwa domeny

ale...

czy to tylko u mnie czy wyszukiwarka już się całkiem posypała?

nie wyszukuje po cenie

nie wyszukuje po id serwisu

więcej nie sprawdzałem

pokazuje mi po wyszukaniu moją stronę ale opcja zakupu jest tylko na stronie głównej mimo że na podstronach jest jeszcze miejsce

nadal nie otrzymaliśmy informacji czy zostanie coś zrobione z trafnością wyszukań?

Tanie multikody do SEOKatalogów - aukcja allegro

Tanie wpisy w preclach - aukcja allegro

Strony pod statlinka, zaplecza - zapytaj o wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bunitas za to info. Faktycznie nic nie ma a wszsytko jest poprawnie wykonane i linki juz zaczynają sie pojawiać :). A co do wyszukiwarki to faktycznie jest coś nie tak. Wpisując frazę zdrowie wyskakuje wszsytko jak leci, łącznie z motoryzacją i finansami.

Edit: mam też pytanie odnośnie samego katalogu. Dlaczego w katalogu na niektórych stronach (w tym mojej) można kupić linki jedynie na stronę główną, lub ewentualnie na stronę 1-stopnia, podczas gdy na innych można również na strony 2 i 3-ego stopnia.

Ja mam 68 podstron, większość z PR 0 lub 1, jednak w katalogu zakupić można linki jedynie na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@technoman, jeśli linków nie zaakceptujesz/odrzucisz w ciągu doby to same się akceptują :)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, masz rację :) W każdym razie jak dostaje się dużo linków to można sobie tylko szybki przegląd robić, a nawet jak się zapomni to nic się nie przepadnie.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności