Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

M@k,

dzięki - błąd naprawiony.

Cm2011,

niestety musisz mieć dostęp ftp żeby zainstalować ProLink.

Kupiciel,

wiadomość wysłana, czekamy na odp. od Ciebie.

Tymczasem update:

- Dodane powody odmowy umieszczenia linków u Wydawców (przesyłane w mailu do Reklamodawców)

- Ustalanie położenia linka w serwisie podczas dodawania strony do ProLink oraz w ustawieniach

- Ponowne zgłaszanie odrzuconych serwisów do akceptacji

- Uwzględnianie podczas sprawdzania instalacji stron głównych innych niż index czyli np. domena.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prolink.pl, to nie chodzi o to że podam tutaj maila i będzie cacy.

Nie wszyscy znają to forum, mam polecać system który szwankuje?

Do dziś nie dostałem odpowiedzi a zaraz minie 24h, usunąłem linka ręcznie oczywiście kasa za 2 dni pobrana (a linka nie było), do tego sytuacja z dziś:

dostaję info, że link zaakceptowany, wchodzę na serwis a tam "serwis niedostępny, nie opłacony hosting czy coś tam...".

System chyba olewa sprawdzanie czy linki są chociaż 2x dziennie, chociaż 1x dziennie!

A tu normalnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna koszmarna sprawa dla mnie jako kupującego.

Kupiłem jakiś czas temu linki, dałem automatyczne odnowienie. Wiem że dla tej strony kupowałem na podstronach tylko i w przedziale do 1 zł.

Ustawiona było automatyczne odnawianie. Zobaczyłem że naliczyło mi prawie 7 zł.

Powinna być opcja "odnów jeśli cena nie ulegnie zmianie" lub informacja na maila że cena linku została zmieniona i czy chcesz przedłużyć.

W moim odczuciu mega ważne!

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem, ze trzeba pokazac WYSTAWIONY rachunek, a skad mam taki niby wziac skoro nie mam DG?!

ale ty nie musisz mieć DG zeby wystawić rachunek

tak się przyjeło że to zleceniodawca (prolink) musi wystawiać rachunek, ale prawda taka że to ty powinieneś wystawić rachunek

wzór jakiś poszukaj w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie znajdziesz rachunek ;)

tak ostatnio się zastanawiałem i .. napiszcie proszę jakie widzicie zalety prolinka

moim zdaniem przeciera szlaki

za granicą sprzedawanie linków to norma, co lepsze można jakoś przy tym się zakręcić.

u nas to wchodzi i rozkręca się (jak długo bedzie, cieżko stwierdzić)

to tak z pkt. widzenia wydawców

z pkt. widzenia reklamodawcy - daje miłego "kopa"

Wczasy Egipt, Urlop w Turcji

Imieniny obchodzą..... - złóż Życzenia imieninowe

Przygotuje unikalne teksty turystyczne, kontakt - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiciel,

w weekend support nie wysyła wiadomości.

Otrzymałeś też PW - jeśli to nie wystarcza, zadzwoń do nas albo podaj swój nr tel.

Fortunately102,

bez problemu udostępnimy wzór rachunku.

Wyślij do nas odpowiednią wiadomość przez formularz kontaktowy.

Dzięki.

Bori79,

linki odnawiane są w starych cenach. Czyli jeśli kupiłeś link za 1 pln, a właściciel zmienił po tygodniu cenę na 2 pln - odnowienie następuje w cenie 1 pln.

To już było omawiane na forum. Na dodatek niemożliwością jest by system pobrał cenę 7x wyższą od ceny systemowej. Gdyż cena systemowa może być zwiększona jedynie dwukrotnie.

Prześlij proszę dokładniejszy opis przez formularz kontaktowy - sprawdzimy dokładnie link żebyś był pewny.

Pomocnik_waw_pl,

kopa faktycznie daje. Wystarczy przetestować :)

Xavi1984,

jeśli masz problem z instalacją napisz przez formularz. Nasz technik pomoże i poprowadzi za rękę przy instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prolink.pl, nie mówię o weekendzie - mail wysyłany był w piątek dość rano. (piątek, poniedziałek 15:15 odpowiedzi brak - nie wyrabiacie z maili?).

Cały czas też zostaje kwestia sprawdzania linków, czyżby system nie potrafił sprawdzać lub nie macie mocy do sprawdzania czy link jest?

Pisałem również że PW to nie sposób, nie chcę być jakoś super traktowany priorytetowo chcę polecać system znajomym, ale nie w taki sposób że jak jest problem, to przez 2-3 dni ściaga kase za link którego nie ma, albo strona przestała działać i kasy już nie oddajecie - czyż nie? A support to centralnie zlewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jest za mało opcji powodów przy odrzucaniu stron - nietematyczna i wybranie innej podstrony, a przecież są też inne argumenty odrzucenia strony, na przykład "treść wokół linka była dłuższa niż 2 sms-y, nie będę przyjmować takich linków, bo to psuje wygląd mojej strony" - oczywiście to tylko wolna parafraza.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań: na ile sprzedaż linków przez serwisy w Prolink jest bezpieczna dla pozycji w google - tudzież posiadanego PR.?

Czy ktoś ma jakieś zdecydowane doświadczenie?

Czy wujaszek google jest w stanie stwierdzić, że dany serwis sprzedaje w prolinku linki i go za to jakoś ukarać?

Czy włączenie "Nie pokazuj adresu serwisu w wyszukiwarce Prolink" jest dodatkowym jakimś zabezpieczeniem dla czujnego google?

multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników serwisu. Postanowiłem wypróbować ten system na jednym blogu. Zarejestrowałem się, dodałem serwis, został zaakceptowany ale potrafię go do końca zainstalować na Wordpressie.

Robię wszystko tak jak w instrukcji tzn:

- ściągam pliki, wrzucam do katalogu głównego serwera

- nadaję prawa pliku (chmod 666)

- edytuje plik wp-config, wklejam na początku podaną w instrukcji linię

- edytuje szablon, przez panel administracyjny, wklejam do sidebara, dokładnie tak samo tą jedną podaną w instrukcji linię

no i nie działa :( .

allow_url_fopen jest włączony (yes), zresztą hosting z linuxpl.com

Miał ktoś taki przypadek i mógłby mi pomóc, czy mam pisać do supportu? To może być wina zastosowanego motywu na blogu? I czy na prawdę mam w tym sidebarze wkleić tylko tą jedną linię? A może wystarczy poczekać (zainstalowałem to w sumie dzisiaj rano..). Jeśli ktoś będzie chciał pomóc to z góry dzięki :blink: .

Miałem podobny przypadek. Edycję sidebara musiałem zrobić z poziomu ftp, dopiero mi zaakceptowało serwis.

U mnie dzięki pomocy supportu (na który nie narzekam) zrobiłem to przez umieszczenie kodu poza znacznikami if(). To tak jakby jeszcze ktoś szukał rozwiązania tego problemu :D .

A co do wyszukiwarki to także problem załatwiony, w sumie kilka dni musiałem poczekać i serwis pojawił się na jakiś odległych podstronach, ale parę linków już poszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności