Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja strona miała zostać przeindeksowana na nowo w związku ze zmianą rozszerzeń podstron z .html na .php. Ponadto miałem problem z tym, że po znalezieniu w wyszukiwarce mojej strony, można było kupić linki tylko na 2 stronach (na stronie głównej i podstronie - kontakt). Po napisaniu do działu obsługi napisali że się tym zajmą. Tymczasem nie dość, że w programie podstrony nadal mają stare rozszerzenie, to na dodatek moja strona zniknęła z wyników wyszukiwania. Napiszę od razu jej adres: www.dieta-kalorie.pl. Prolink, proszę o rozwiązanie problemu, bo od samego początku, czyli już przeszło miesiąc nie mogę normalnie sprzedawać linków. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prosze o akceptacje mnóstwa moich stron, czekają na akceptacje od kilku miesięcy.

pawka112 gmail.

edit: mam kilka dobrych rad i propozycji dla systemu, czy Prolink nadal nie jest tym zainteresowany? Pisałem pare mies. temu, proponowałem się podzielić za darmo.

Nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokasyn,

strona znika z wyników jeśli ma niepoprawną instalację. Zadzwoń jutro do biura i zapytaj się proszę o status. Tak na pewno uda się problem rozwiązać możliwie najszybciej.

Lukas22333,

ani NIP ani PESEL nie są wymagane przy rejestracji.

Pawka,

dodałes mnóstwo zapleczowych, ale w miarę jakościowych serwisów w obcym języku. Mimo to, że mają wysoki PR - zastanawiamy się do której kategorii je dodać. Odnośnie pomysłów napisz proszę na PW. Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód odmowy: za długi tekst!!!

PLS!!! Bo te obecne dwa są zupełnie bezużyteczne (dla mnie). Na 300 linków mam tylko jeden powód: kosmicznie długi lub durny tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód odmowy: za długi tekst!!!

Prolink, właśnie o taki powód mi chodzi :soczek:

jest możliwość zmiany hasła poprzez przypomnienie. Nie wiem co dokładnie chciałabyś edytować w profilu?

zmienić adres e-mail :) a edycja hasła i przypomnienie go (wymagające wysłania resetu hasła na maila czy podobnie) to przecież nie to samo.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nrm,

nie ma problemu - dodamy taki powód jeszcze w tym tygodniu.

Radeq,

ta funkcjonalność została napisana. Czeka na release. Na początku przyszłego tygodnia będzie.

Cieszymy się, że nasze odczucia pokrywają się z potrzebami użytkowników :nonono:

Fortunately102,

rozwiń proszę dokładniej. Chcemy dokładnie zrozumieć pomysł.

Bunitas,

masz rację. Jednak nie mieliśmy praktycznie w ogóle zapytań o taką funkcjonalność.

Kiedy wzrośnie zainteresowanie w tym temacie - wprowadzimy.

Lukas22333,

jeśli serwis jest jakościowy - akceptujemy w ciągu 24h.

Podaj proszę adres na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzew waszym panelu w jedna ze swoja stron potem w ustawienia a tam jest opcja "Akceptuj automatycznie wszystkie prosby o kupno linka" ja zaznaczam "ptaszkiem" i juz nie musze wchodzic za kazdym razem jak ktos zglosi prosbe o kupno linka i akceptowac, z automatu wszystko jest akceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Prolink,

A ja nie mogę się doprosić o ponowną indeksację od ponad dwóch tygodni.

Serwis jest jakościowy, od razu był zaakceptowany i cały czas zgłaszają się chętni, odmówiłem już kilkudziesięciu osobom. Najpierw nie mogłem się doczekać na ponowną indeksację więc postanowiłem usunąć serwis z giełdy i dodać go ponownie ale niestety nie mogę tego zrobić, pomimo, że nie sprzedaję już w nim żadnych linków.

W tej chwili usunąłem już nawet kod wyświetlania linków ze strony i usunąłem widoczność wszystkich podstron.

Ile trzeba jeszcze czekać?

Czy to zadanie jest aż tak trudne?

pozdrawiam

(chodzi o serwis fotoalbumik.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe że strona znika z wyników gdy pojawia się błąd instalacji, bo u mnie w panelu właśnie taki problem zaczął się wyświetlać... Problem w tym, że nie robiłem nic z tą stroną od ponad miesiąca, czyli od momentu dodania strony do waszego systemu. Przez 3,5 tygodnia wszystko było ok z instalacja a teraz wyskakuje błąd.

dziwne jest też to że choć instalacja jest nieprawidłowa to wykupione linki normalnie się wświetlają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności