Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Fortunately,

stawiamy na ręczną moderację serwisów i linków. Dbamy o bezpieczeństwo Wydawców i Reklamodawców.

Nie chcemy sytuacji, w której jedna albo druga grupa miała pretensje do nas. Dlatego też jest wdrożony odpowiedni proces akceptacji.

Lukas22333,

jeśli są to katalogi - z pewnością :)

Zapraszamy do dodawania prawdziwych, jakościowych serwisów z minimalną liczbą BL na poziomie 150

Adamwypart.pl,

przekazuję informację dot. pilnej reindeksacji dla Twojego serwisu.

Mokasyn,

wyślij na bok at prolink.pl adres serwisu oraz stan, który się wyświetla po kliknięciu w sprawdzenie instalacji.

Pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy to prawda że wypłaty realizuje DP?

https://interaktywnie.com/biznes/newsy/soci...age-firmy-21765

Czekam już 20 dni i zaczynam się obawiać...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink, moje pytanie było podyktowane informacją z BOK:

Wypłaty środków z konta, podobnie jak wpłaty na konto, obsługuję system dotpay.pl.

Co jak widać ŹLE zrozumiałem. Sorry, za zamieszanie.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o jeszcze jeden powód odrzucenia linka - coś w stylu - Odmowa - linkowana strona jest konkurencyjna.

Da radę?

Wydaje mi się, że powinna być opcja "inny", w której użytkownicy mogliby podać konkretny powód (w sytuacji gdy jest on inny niż domyślnie przygotowane opcje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam dwie myśli.

Na początku miało być jak pamiętam dorzucane 100zł do konta za aktywność. Cisza.

Od jakiegoś czasu jest błąd śmieszny trochę.

"Nie można usunąć domeny z powodu trwającego procesu analizy lub aktywnych linków. Odczekaj trochę czasu i/lub zrezygnuj z linków."

Dodałem dwie domeny i jeszcze nie ma na nich linku i przy próbie usunięcia podaje komunikat ze trzeba poczekać na wygaśnięcie linków ;) (których nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunitas,

Takiego powodu nie przewidujemy.

Arkadiusz,

Nie ma problemu :)

Yuras,

To jest dobry pomysł - pomyślimy nad wdrożeniem.

Kupiciel,

Przejrzyj sobie wątek. Wydaliśmy kilkaset update'ów i cały czas pracujemy nad nowościami. Release'y też są opisywane na grupie FB.

Zakopiec,

Podeślij proszę na bok at prolink opis problemu i adresy serwisów. Sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pozwolę sobie napisać kilka uwag, spostrzeżeń, pytań oraz pomysłów (kilka już pojawiło się wcześniej) odnośnie Prolink-a.

1. "Nie można usunąć domeny z powodu trwającego procesu analizy lub aktywnych linków. Odczekaj trochę czasu i/lub zrezygnuj z linków." ten błąd jest chyba globalny i dotyczy każdego użytkownika i występuje już od bardzo długiego czasu, przydałoby się coś z tym w końcu zrobić.

2. Kilka razy pisałem z prośbą o ponowną indeksację stron i mimo, że dostałem odpowiedź "sprawa została przekazana do działu technicznego" to minęły już 3-4 tygodnie i dalej nic...

Podczas odpowiedzi z BOK-u przydałaby się informacja odnośnie chociaż przybliżonego terminu ponownej indeksacji stron bo naprawdę po kilku dniach nie wiadomo czy czekać dalej czy sprawa została "zapomniana".

3. Jeśli kupimy link np. w cenie 10zł, wydawca zwiększy cenę na 12 zł to padła odpowiedź, że link zostanie przedłużony po starej cenie tzn. 10 zł. Mnie jednak ciekawi co w innym przypadku tzn. kupujemy link w cenie 10 zł a wydawca zmniejszy cenę na 9 zł to w jakiej cenie link zostanie przedłużony?

4. W zakładce podstrony (dla wydawcy) dane serwisu przydałaby się możliwość odznaczenia / zaznaczenia wszystkich stron bo klikanie po jednym checkboxie (w dodatku z przeładowaniem strony) jest strasznie uciążliwe. Drugą sprawą jest to, że przydałaby się możliwość "przeskoczenia" np. do X strony (chodzi o porcjowanie wyników) ponieważ jeśli mamy np. 20 stron wyników to klikanie 20x "następna strona" też jest strasznie uciążliwe.

5. W jednym z dodanych serwisów mam produkty z podpiętym programem partnerski pewnego sklepu. Linki prowadzące do sklepu posiadają atrybut nofollow oraz działają na zasadzie np. redirect.php?id=1 w pliku tym pobieram sobie z bazy link do strony partnera oraz robię przekierowanie na tą stronę. Niestety widzę, że w prolink-u jest zaindeksowane mnóstwo takich stron na których oczywiście linki nie będą wyświetlane i muszę pojedyńczo je odznaczać - punkt 3 moich uwag wyżej. Czy da się coś z tym zrobić, żeby podczas indeksowania strony przez Prolink nie były brane pod uwagę linki nofollow?

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności