Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To ja bym miał jeszcze dwie propozycje funkcjonalności z perspektywy wydawcy.

1) Sprawdzanie PR na żądanie przez użytkownika

W tej chwili, należy prosić o to załogę Prolinka. Czy nie byłoby możliwości dodania do panelu przycisku np. Sprawdź PR? Oczywiście można by dodać ograniczenia czasowe, że np. minimalny okres oczekiwania na kolejne sprawdzenie to 2 tygodnie itp., ale fajnie byłoby mieć możliwość po prostu kliknięcia w razie potrzeby, bez niepotrzebnego niepokojenia działu wsparcia formularzem kontaktowym.

2) Automatyczne podstawianie danych do rachunku

Obecnie, na ekranie wypłat przy zlecaniu przelewu należy wpisać własne dane. Czy nie byłoby możliwości programowego wypełniania Waszego rachunku danymi wpisanymi przez użytkownika? W chwili obecnej, najpierw trzeba poprosić Was o druk rachunku (oczywiście za pierwszym razem), a następnie wpisane na formularze dane, wpisywać jeszcze raz na rachunku. Byłoby to niewątpliwie pewne ułatwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zakopiec,

Podeślij proszę na bok at prolink opis problemu i adresy serwisów. Sprawdzimy.

Na chyba 5 wiadomości wysłanych z formularza ze strony otrzymałem jedną odpowiedź, chyba zaraz po tym poście od Ciebie.

Nie chce mi się pisać bo trafia to gdzieś na bok i w nawale pracy ciężko wam wszystko przejrzeć - co rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eros,

Wspaniałe podejście i konkretne uwagi - dzięki wielkie.

1. Słuszna uwaga. W tej chwili serwisy usuwamy ręcznie. Pracujemy nad tym.

2. Reindeksację również uruchamiamy ręcznie. Przy skali setek tysięcy podstron nie możemy sobie pozwolić na zautomatyzowanie tego mechanizmu ponieważ może być nadużywany przez użytkowników co może przełożyć się na spowolnienie całego projektu.

3. Link zostanie przedłużony wg pierwotnej ceny.

4. Ta funkcjonalność została napisana. Czeka na wydanie. Będziemy informować.

5. Da się. Takich wyjątków jest całe mnóstwo i na bieżąco staramy się je uzupełniać i omijać. Dzięki wielkie za uwagę. Przekazujemy do działu technicznego.

Yuras,

1. Jeśli baza PR jest aktualna - nie widzimy konieczności ręcznego wywoływania. Kiedy jest update - cała baza przechodzi przez rePR. Jeśli ktoś ma jednak uzasadnione życzenie - proces uruchamiany jest ręcznie.

2. Słuszna uwaga. Możemy takie ułatwienie wprowadzić. Przesyłam do akceptu.

Dzięki za konkretne pomysły i uwagi.

Zakopiec,

Na wiadomości odpowiadamy zbiorczo. Jeśli użytkownik wysyła do nas 5 wiadomości - nie musimy odpowiadać 5 razy tylko odpowiadamy zbiorczo 1 raz.

W BOK cały czas pracują osoby fulltime i jeśli są maile bez odp - proszę o PW. Oczywiście dostępny też jest telefon. Jesteśmy otwarci i chętnie pomagamy :) Potwierdzą to osoby, dla których chociażby sami przeprowadziliśmy setki instalacji PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink

Bardziej chodziło mi tu o aktualizację listy podstron. Jeśli przykładowo prowadzę bloga i tworzę kilka nowych podstron tygodniowo, na których podpięty jest skrypt, to mimo poprawności z mojej strony, nie dodają się one automatycznie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przypomnieć jeszcze jeden pomysł, który już tutaj padł a mianowicie aby poprawić indeksację (ponowną również) może warto by było wprowadzić możliwość przesyłania plików xml ze sitemapą? Najwygodniej oczywiście jeśli ten plik xml był w pełni zgodny ze sitemapą wysyłaną także m.in. do google bo zapewne wiele wydawców już generuje takie mapy stron.

Taka możliwość oprócz łatwej ponownej indeksacji pewnie też miałaby wpływ na zmniejszenie obciążenia robotów prolink-a a także poprawiła szybkość ponownej indeksacji.

Może także warto by było informować w panelu klienta o zmianach i kolejnych udoskonaleniach? Jeśli ktoś nie przegląda tego tematu na forum to pewnie wszystkie zmiany i nowe funkcjonalności "odkrywa przypadkiem" podczas korzystania ze systemu.

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas kupowania linków dla fraz dwuwyrazowych, wyniki wyszukiwania pokazują się dowolnie - raz z pierwszą frazą, z raz drugą, a czasem oba człony. O ile pamiętam, kiedyś pisaliście, że najpierw pojawia się wyszukiwana fraza, a dopiero potem pojedyncze wyrazy. To trochę utrudnia poszukiwania.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bunitas

pisane było o tym już chyba z 2 miesiące temu jak nie więcej. Pisałem zarówno ja jak i inne osoby, a wyszukiwarka jak słabo działała tak słabo dalej działa. Szukanie dwuwyrazowych fraz to koszmar.

Tanie multikody do SEOKatalogów - aukcja allegro

Tanie wpisy w preclach - aukcja allegro

Strony pod statlinka, zaplecza - zapytaj o wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale się przypominam, bo to koszmar, rzeczywiście.

I jeszcze jedno. Podczas sprzedawania linków - gdy dodaje się serwis i nie zostanie on przyjęty do grona prolinka, widnieje on jako czekający na akceptację - skoro przez trzy miesiące nie został zaakceptowany, to może lepiej zmienić status na "odrzucony" albo coś? bo tak się robi bałagan.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój (jak i pewnie wielu z Was) problem dotyczy zakupu linków na podstronach. Po wyszukaniu mojej strony w wyszukiwarce, zakupić linki mogę jedynie na stronie głównej. Choć zaindeksowanych mam także 77 podstron, i wszędzie poprawnie umieszczony jest kod php, to jednak podstrony te nie wyświetlają się w wynikach wyszukiwania. Problem ten dotyczy na oko 40% wszsytkich stron. Czy ktoś uporał się z tym problemem, bądź wie jak go usunąć? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój (jak i pewnie wielu z Was) problem dotyczy zakupu linków na podstronach. Po wyszukaniu mojej strony w wyszukiwarce, zakupić linki mogę jedynie na stronie głównej. Choć zaindeksowanych mam także 77 podstron, i wszędzie poprawnie umieszczony jest kod php, to jednak podstrony te nie wyświetlają się w wynikach wyszukiwania. Problem ten dotyczy na oko 40% wszsytkich stron. Czy ktoś uporał się z tym problemem, bądź wie jak go usunąć? Pozdrawiam.

Mam ten sam problem z jedną stroną - pisałem do prolinka. Nic nie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokasyn, Radd,

W jaki sposób sprawdzacie czy podstrony wyświetlają się w wyszukiwarce?

Przypominamy, że tylko podstrony zawierające słowa kluczowe w treści są wyświetlane w wyszukiwarce.

Dlatego warto zadbać o to by np. title miał wszędzie najważniejsze słowa kluczowe.

Pracujemy obecnie nad większymi funkcjonalnościami oraz poprawkami rzeczy, które były wałkowane wielokrotnie w wątku. W przyszłym tygodniu będzie wydanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle sparwdzam co po prostu widze ze jak w wyszukiwarce wpisze fraz "x" to wyswietla sie moja strona. Cena linkow jest tylko jedna (9,90 za strone glowna), podczas gdy na innych stronach jest przedział np. 0,37-15zł, co oznacza że można kupić linki na wielu stronach. A co do słow kluczoych to wpisuje takie, które jest w title na wszsytkich podstronach a mimo to jest tylko strona glowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbuję zainstalować prolink na serwerze home.pl w dodatku strona jest w katalogu, ale podpięta pod domenę główną, serwis na joomla. Przerabiam wiele sposobów i nic nie pomaga, system nie widzi plików na serwerze. Jak to rozwiązać?

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności