Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to już kilka razy się pojawiło, ale napiszę jeszcze raz. Fajnie by było B) móc zgłaszać prośbę o ponowną indeksację. Nie musi to oznaczać, że będzie ona wykonana od razu, ale np. klikam sobie "proszę o ponowną indeksację" przy jakimś swoim serwisie i pojawia mi się status (prośba przetwarzana, przyjęta - orientacyjny czas indeksacji za np. 14 dni lub miejsce w kolejce). Po indeksacji przez jakiś czas funkcja byłaby nieaktywna, np. nie wolno prosić częściej niż raz na 2 miesiące.

W sensie częstotliwości i wykonywania tych indeksacji nie musi się nic zmieniać, ale chodzi o przejrzystość. Podobnie jak inni kilka razy wysyłałem prośbę o ponowną indeksację, dostałem odpowiedź, że przyjęte. Minęło kilka tygodni i nic.

Zajmuję się tworzeniem stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I ja też coś jeszcze zaproponuję.

W momencie, gdy chcę zrezygnować z prolinka, nie mogę od tak usunąć domeny z giełdy, gdyż wyświetlają się tam linki. Dlatego, moim zdaniem, powinna być opcja do zaznaczenia, żeby nie przedłużać już następnych linków - wtedy one spokojnie skończą swoją emisję, a ja odepnę stronę od prolinka. A w takiej sytuacji obecnie nie można uczciwie sobie odejść...

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokasyn,

wyślij proszę screen na nasz mail firmowy bok at prolink.pl. Z opisem problemu. Czy podstrony są w stanie OK?

Możesz to sprawdzić po zalogowaniu w ustawieniach sprzedaży - podstrony.

Davit, Rambo

Odezwij się przez formularz kontaktowy. Pomożemy z instalacją.

Miela,

pracujemy nad automatycznym uruchamianiem reindeksacji i rePR z poziomu panelu. W tym tygodniu kończymy funkcjonalność, a w przyszłym wydajemy.

Będziemy informować.

Goleo7,

Również pracujemy nad tym. Sytuacja związana jest z wyszukiwarką PL. Również w przyszłym tygodniu znajdzie się na produkcji.

Lukas22333,

Katalogi nie są akceptowane najczęściej ze względu na ich szablonowość, identyczny silnik i mierny content.

Linki o wiele lepiej sprzedają się w prawdziwych serwisach.

Bunitas,

zawsze można zrezygnować ze sprzedaży wybranych linków i uczciwie odejść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności