Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja w sprawie podatków - po przeczytaniu strony https://prolink.pl/dla_poczatkujacych.html rozumiem, że Prolink wpłaca zaliczki na poczet podatku za mnie i ja już nie muszę ponosić nigdy potem kosztów podatkowych, tak ?

Z tego co wiem to nie wpłaca :) Przynajmniej na FV kwota uzyskana w systemie jest kwotą brutto więc zarówno dochodowy jak i VAT płaci się samemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Prolink.pl

Mam 2 zadbane fora wielotematyczne, codziennie przybywa postów, a więc i wartościowego contentu dla linków.

Jak często i czy w ogóle indeksujecie ponownie zawartość stron dodanych do sytemu?

Jeśli nie, to czy zamierzacie dodać taką funkcję (automatycznej indeksacji lub jej wymuszenia)?

Pytanie chyba już było, ale nie znalazłem lub przeoczyłem odpowiedź :)

Pozdrawiam.

------------

EDIT 18.11.2011

Dzisiaj system zaindeksował strony ponownie.

Jednak nie jestem w stanie wyszukać ich przy pomocy wyszukiwarki.

Nic, poczekam i spróbuję ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anpremio

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązek rozliczania podatku dochodowego spoczywa na wydawcy. Dochód ze sprzedaży reklam na serwisie wydawcy jest rozliczany w ramach działalności gospodarczej, albo jako dochód „z najmu lub dzierżawy”. Osoby nie prowadzące działalności gospodarczej rozliczają się ze sprzedaży powierzchni reklamowej raz do roku jeżeli zarobiona suma nie przekroczy kwoty wolnej od podatku (w tym roku jest to 3091,00zł). Po przekroczeniu tej kwoty wydawca musi odprowadzać podatek do 20 dnia następnego miesiąca za każdym razem kiedy wypłaca pieniądze. Może też ustalić ze swoim Urzędem Skarbowym, że będzie odprowadzać podatek co kwartał. Odpowiedni PIT wydawcy wypełniają na początku następnego roku i składają do US razem ze swoim zwykłym, corocznym zeznaniem podatkowym.

Czyli ty przelewasz od US zaliczki wtedy kiedy wypłacasz z Prolink, jeśli nie przekroczysz 3091 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to z tym jest?

Ostatnio było update PR, ale u mnie zmienił się wg Prolinka tylko PR strony głównej..

Niby aktualizacja podstron też była, ale liczba nie zmieniła się od września, chociaż powinna.

Aktualizacja BL w ogóle nie było?

Mam pytanie, kiedy ten cały update na Prolinku się zakończy w 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pyatnie, od czego zalezy pozycja strony w wyszukiwarce na dane slowo kluczowe. Przez dłuższy czas po wpisaniu dość popularnego słowa, ściśle związanego z moją strona byłem na 3 pozycji, dzięki czemu chętnych nie brakowało. Teraz, nie wiadomo z jakiego powodu, strona spadła na 8 stronę i chętnych brak, co więcej 98% stron które mnie wyprzedza są kompletnie niezwiązane z danym słowem kluczowym i choć być może to słowo występuje na tych stronach 1 raz, to u mnie występuje ono około 300 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności