Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi podatkami z tego co ja rozumiem, to tu jest gra o 20% zarobków, które po cichu obniżyliście. Dostawało się 100, miało się podatki zapłacone. Teraz dostaję tę samą 100, a podatki muszę płacić sam.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Prolink.pl

Moje zarobki z Prolinka w odniesieniu do pensji z etatu są raczej niskie i same w sobie nie przekraczają kwoty wolnej od podatku. Ale czy nie jest tak, że wszystkie przychody, które dana osoba osiąga w ciągu miesiąca się sumują? Jeśli są to odrębne byty i nie wiążą się ze sobą to nie ma problemu - prosiłbym o ewentualne wyprowadzenie mnie z błędu i naświetlenie tej kwestii - myślę, że również innym użytkownikom w tej samej sytuacji przyda się to.

Np. na w Adtaily, który też korzysta z "najmu powierzchni reklamowej" jest napisane z dochód z etatu też się liczy.

Wiem, że zmieniliście również wzór rachunku. Przedtem były na nim usługi reklamowe, teraz jest najem powierzchni reklamowej, dlatego interesuje mnie również co z rachunkami wystawionymi przed listopadem - czy trzeba płacić jakieś podatki ?

Zbyt dużo niewiadomych się tu pojawia

Wydaje mi się, że również miłym dodatkiem byłoby rozszerzenie działu dla początkujących, choćby o opis jak wydawcy mają się rozliczać co i gdzie i skąd mają wpisać przy ewentualnych rozliczeniach. Możecie każdemu odpowiadać z osobna (a zbliża się koniec roku i takich pytań będzie pewnie multum), ale w ten sposób wydłużycie tylko czas oczekiwania na odpowiedź z Waszej strony - to tylko sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink, niezwykle miłe jest to, że ignorujecie połowę moich wypowiedzi, a tylko na część odpowiadacie. Nie dziwcie się potem, że na temat Waszego supportu krążą jedynie negatywne opinie. Tak wiem, zaraz usłyszę, że support prolinka nie jest tu na forum. Jednakże skoro już się wypowiadacie, to czemu tylko połowicznie?

Pytałam o to, w jaki sposób bez poniesienia kosztów prowizji, powoli wycofać z giełdy dane strony. Napisaliście mi, żeby po prostu zmienić status dla linków - zrobiłam to i co? I nagle stan mojego konta znacznie się zmniejszył. Nie ma co. Linki nagle przestały się wyświetlać - a ja pytałam o to, jak zrobić, by po wygaśnięciu linka, nikt nie przedłużył go na kolejny miesiąc. Nie ma innego sposobu? Jeśli nie, to chyba należałoby nad nim popracować.

Już pal licho całą resztę pytań.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było, ale najwyżej się powtórzę, bo jakby "problem" nadal istnieje...a właściwie jest to sugestia dla prolinki.pl

Przy wyszukiwaniu serwisów, na których chciałbym kupić link brakuje mi, i to bardzo, wpisywania fraz, jakie mnie interesują.

Najlepiej jakby można było interesujące słowa/frazy wpisywać w oddzielnych linijkach.

Teraz wygląda to tak, że wpisuje sobie frazę "budowa domów kraków" lub nawet "budowa domów" i prolink sugeruje mi strony ze słowami budowa, domów i pewnie jakiś turystyczny portal ze słowem Kraków się znajdzie.

A ja bym chciał wyszukiwać strony, na których występują pełne frazy przeze mnie wpisane lub takie strony, na których znajdą się wszystkie wymienione słowa - można by to jakoś w panelu wyszukiwania zaznaczyć, np: znajdź wszystkie słowa, tylko frazy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku miesiącach korzystania z systemu stwierdzam, że Prolink to syf, a ten cały "support" skutecznie potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi i ma człowieka za idiotę który się na niczym nie zna, także jak komuś zależy na spokoju to niech sobie zawczasu da z nimi spokój...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku miesiącach korzystania z systemu stwierdzam, że Prolink to syf, a ten cały "support" skutecznie potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi i ma człowieka za idiotę który się na niczym nie zna, także jak komuś zależy na spokoju to niech sobie zawczasu da z nimi spokój...

Możesz napisać coś więcej, czy mamy się domyślać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie sama idea systemu jest dobra, natomiast samo jego działanie pozostawia wiele do życzenia, poniżej kilka największych wad systemu jeśli chodzi np. o sprzedaż linków:

- system praktycznie nie indeksuje nowych podstron dodanych serwisów (przez ok. pół roku zrobił to w przypadku moich witryn tylko jeden raz i od wielu miesięcy nic się nie zmienia)

- system nie aktualizuje PR witryn, w każdym razie od kilku miesięcy nic się w tej kwestii nie dzieje jeśli chodzi o moje witryny, w efekcie dochodzi do sytuacji że osoba chcąca kupić link w systemie otrzymuje informacje że dana podstrona ma np. PR4 a w rzeczywistości jest to PR0, a przypominam że od PR zależy koszt linka

- nie można usunąć dodanej witryny z systemu!

Najbardziej denerwujący w tym wszystkim jest arogancki i bezczelny "support" prolinka, który uważa zawsze że wszystko jest ok, a jak nie jest to za 2 dni już będzie naprawione...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sbart...update z PR4 na PR0 jest dla nich niekorzystny więc się nie dziw, że nie uaktualniają;)

Zapewne już następnego dnia miałbyś aktualizację z PR0 na PR4.

Zaczyna się mącenie i ukrywanie niewygodnych danych przed użytkownikami, a to źle wróży na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Prolink-owi naprawdę by zależało na zarobku to zadbali by o to żeby dane były aktualne, bo od czasu ostatniego updateu PR sprzedaż linków u mnie znacznie spadła, co oznacza że użytkownicy nie wierzą danym pokazywanym w systemie i sprawdzają ręcznie, a jak zobaczą że dane się różnią to rezygnują.

Z kolei wysoki PR pojawił mi się na podstronach które nie są jeszcze zaindeksowane w systemie. Z racji tego że są świeże są podstronami wyższego rzędu i dzięki temu dostają wyższy PR.

Ale jak widać Prolink tego nie zauważa i w ogóle nie wie jak sobie poradzić z całym systemem. Tłumaczenie że wszystkie systemu mają podobne problemy jest nietrafione, wystarczy przytoczyć przykład STATLINKA gdzie też są miliony podstron, a PR aktualizowany jest w ciągu kilku dni od update-u, nie mówiąc już o pozostałych parametrach (np. podstronach), które cały czas są aktualne.

Yuras: zrobiłem to z jakiś miesiąc temu, powiedziano mi że potrwa to dwa dni, a czekam do dzisiaj:)

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem - sam jestem w takiej samej sytuacji jak Ty;) Chyba nawet kiedyś pytałem, czy by w Panelu nie można dodać przycisku "Zgłoś do aktualizacji PR" czy coś w ten deseń. Programiście by to pewnie zajęło pół h, czy nawet nie.

Btw. u siebie w panelu mam datę aktualizacji linków na 18 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugą stronę jest tak samo, i tez się nie spieszą.

Nikt nie wydaje klona prolinka? Bo system jest w dechę, tylko obsługa do bani.

Btw. u siebie w panelu mam datę aktualizacji linków na 18 listopada.

a co powiesz na takie coś?:

3-go stopnia xxx xxx xxx Sprawdzanie BL 2011-04-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem tak:

Sprawdzenie PR 2011-11-18

Indeksacja podstron 2011-11-18

Sprawdzanie BL 2011-05-17

Też BL (linki zwrotne?) mam starą datę - właściwie jest to data, w której założyłem Prolinka, ale akurat wydaje mi się, że w tym przypadku najważniejsza jest pierwsza i druga informacja. A z BL nie chodzi o to, czy automat sprawdzał czy linki reklamowe się wyświetlają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy,

Przepraszamy jeśli obecny poziom obsługi nie jest zadowalający / wystarczająco szybki.

Niestety jednak przy systemach obsługujących dziesiątki tysięcy transakcji dziennie, każda nawet najmniejsza zmiana wiąże się dużymi nakładami czasowymi.

Jeśli chodzi o odświeżanie PageRank - również jest to bardzo czasochłonny proces biorąc pod uwagę miliony podstron w systemie. Obecnie odświeżyliśmy wszystkie strony główne (domeny) i trwa proces odświeżania podstron.

Bardzo jest nam przykro słyszeć bezpodstawne zarzuty związane z naliczeniami ponieważ od początku prowadzimy politykę możliwie najniższych prowizji i staramy się rozliczać tak by Wydawcy mieli możliwie największe korzyści przy sprzedaży powierzchni. Od ustalonej ceny X za link, Wydawca płaci jedynie 10% prowizji - gdzie w innych sieciach, normalną stawką jest 40-50%.

W dalszym ciągu dynamicznie rozwijamy i poprawiamy giełdę. Zapewniamy, że będzie coraz lepiej.

Serdecznie pozdrawiamy,

zespół ProLinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności