Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mikeusz,

Dzięki za spostrzeżenia. Są 2 proste prawdy, które należy brać pod uwagę odpowiadając na pytanie dlaczego ProLink "działa".

1. Linkowanie w PL daje efekty. I tutaj sprawdziła się teza dot. jakościowych serwisów.

2. ProLink pozwala zarabiać Wydawcom na serwisach, które nie mają żadnych szans zarobkowych ani w adsense ani w adtaily ani adcontext itd.

Medox,

W ProLink możesz za 100 pln otrzymać ok. 260 linków z 260 unikalnych Ip i prawdziwych serwisów.

Oczywiście żeby "wycisnąć" maksymalne efekty potrzebna jest wiedza. Po to jest to forum, BOK, telefon itd.

Bunitas,

Pełna zgoda.

Anpremio,Eclipse, Moto-strefa,

Powinno być już w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Grzechu,

Nie wiemy kto pisze. Tego typu posty na forum nie mają sensu z prostego powodu - nie wiemy kto je dodaje

i nie możemy w żaden sposób pomóc.

Arve_lek,

Do końca miesiąca wartość prowizji powinna ulec zmianie - oczywiście na korzyść Wydawców i Reklamodawców ;)

Emil25,

Jeśli wystawiłeś / wysłałeś fakturę 3 stycznia, standardowy termin realizacji to 2 tygodnie. Czyli termin płatności to 27.01.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin i dlatego się zaniepokoiłem ponieważ:

Wypłata wynagrodzenia następuje w terminie 7 dni od dnia doręczenia Administratorowi prawidłowo wystawionej faktury VAT lub rachunku.

Czyli Wasz regulamin obowiązuje czy ta dzisiejsza odpowiedź:

Jeśli wystawiłeś / wysłałeś fakturę 3 stycznia, standardowy termin realizacji to 2 tygodnie. Czyli termin płatności to 27.01.2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniście zaktualizować w końcu treści na stronie, bo w jednym miejscu piszecie 14 dni, w innym 7. W jednym piszecie o jednym sposobie rozliczania (zaliczki na podatek odprowadzane przez Was) a w drugim o innym (wydawca sam ma się rozliczać).

Ja wiem jak jest obecnie (14 dni i rozliczenie przez wydawcę), ale zasady powinny być jasno spisane w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest roznica prolink z seopilotem?

w prolink kupuja słabo, strony sie dlugo akceptuje, nie mozna intuicyjnie sie domyślić jak je usunać z panelu, nie widze regulaminu jakie strony są najbardzie pożądane - jak w statlinku,

nie mozna ustawic oczewisty tryb auto i t.d.

zastanawiam si czy sie nie zapisac do seo pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pojawiły się opcje łatwego zgłoszenie do ponownej indeksacji i sprawdzenia PR.

Zaktualizowały się także BL, ale opcji ponownego sprawdzenia ilości BL nie widzę, dlatego mam pytanie, pojawi się, czy to będzie następowało automatycznie, czy to był jednorazowy wybryk?

Ponadto też zauważyłem problem z wyświetlaniem w wyszukiwarce nowo zaindeksowanych podstron, jesteście pewni, że wszystko jest OK? Na niektórych podstronach też mi nieprawidłowo wyświetla LW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMO-Group.pl, Bunitas,

Chodzi o 14 dni - nie o dni robocze.

W poprzednim poście był błąd - przepraszamy.

Emil25,

Z informacji, które otrzymałem faktura nie dotarła pocztą.

Już mamy duplikat więc realizujemy przelew. Dzięki za cierpliwość.

Anpremio,

Masz rację - dlatego też w przyszłym tygodniu jest aktualizacja regulaminu.

Franz,

Cieszymy się, że zauważasz pozytywne zmiany ;)

Automatycznej opcji ponownego sprawdzenia BL na razie nie ma. Niedługo wdrożymy.

Nowo-zaindeksowane podstrony wyświetlają się z opóźnieniem 24h (kwestia cache'owania i optymalizacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności