Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piotrml, DrNoah,

To jest JS - linki wychodzące nie są liczone ani indeksowane. Więc spokojnie.

Ten projekt akurat nie ma nic wspólnego z SEO. Dodatkowe źródło monetyzacji dla Wydawców.

Combatcode,

Dzięki za miłe słowa :)

staramy się.

Anpremio,

Dobrze powiedziane. Będziemy cytować.

Nomadowy,

Prowadzimy małe zmiany techniczne, optymalizujemy serwis. Wszystko OK.

Moskit,

Wiem, że BOK się z Tobą skontaktował. Mam nadzieję, że sprawa albo już jest załatwiona albo jest na finiszu.

Fortunately,

Również dzięki.

Wszyscy pracują w pocie czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franz,

Cieszymy się, że zauważasz pozytywne zmiany :)

Automatycznej opcji ponownego sprawdzenia BL na razie nie ma. Niedługo wdrożymy.

Nowo-zaindeksowane podstrony wyświetlają się z opóźnieniem 24h (kwestia cache'owania i optymalizacji).

Właśnie nie do końca, datę indeksacji mam z początku stycznia, a podstron, które pojawiły się w listopadzie czy grudniu nie widać w wyszukiwarce.. jest ktoś jeszcze w takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zgodnie z regulaminem Wydawcy, którzy będą instalować kody konkurencyjnych serwisów (giełdy linków, systemy sprzedaży, SWL) będą bezwzględnie banowani.

Dbając o jakość giełdy nie możemy pozwolić na to by w serwisach Wydawców była zbyt duża liczba linków wychodzących na dodatek np. w języku rosyjskim itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Uwagę (i wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji) to skierujcie na tych którzy upubliczniają transakcje z systemu bo na chwilę obecną przy takim zachowaniu stanowczo odradzam każdej szanującej sie firmie uczestnictwo w jakimkolwiek Waszym systemie...

Pozdrawiam

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant,

Miło Cię widzieć w wątku :)

Wydawców mamy tysiące. To są albo osoby prywatne albo firmy. Na tysiące użytkowników zawsze znajdzie się ktoś "dziwny" i może zapostować na swoim blogasku dowolne informacje dotyczące każdego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zgodnie z regulaminem Wydawcy, którzy będą instalować kody konkurencyjnych serwisów (giełdy linków, systemy sprzedaży, SWL) będą bezwzględnie banowani.

Dbając o jakość giełdy nie możemy pozwolić na to by w serwisach Wydawców była zbyt duża liczba linków wychodzących na dodatek np. w języku rosyjskim itd.

Który punkt regulaminu mówi o SWL? Czy zmieniły się kryteria przyjmowania stron do systemu?

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki mi się nie wyświetlają na stronach ale brak odzwewu ze strony prolink.

Pewnie mi zablokują wypłatę jak do niej dojdzie a jako powód podadzą, że linki się nie wyświetlają :/...

0 kontaktu w tej sprawie.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności