Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Arve_lek,

Pamiętamy o temacie.

Jednak w świetle ostatnich historii musimy nieco przekształcić regulamin dlatego inne tematy się przeciągą.

Mamy też kwestie wydajności, nad którymi pracujemy.

Bori79,

Zapoznaj się proszę dokładniej zatem z regulaminem. Są konkretne punkty, które piszą o tym zakazie od startu ProLinka.

Eldoka,

Jeśli kontaktowałeś się z nami - będzie odpowiedź. Jeśli sprawa jest pilna - zadzwoń.

Nieoficjalne forum nie jest najlepszym rozwiązaniem problemu.

W związku z zmianą regulaminu oczywiście będzie mailing do wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytałem regulamin i jedyne co znalazłem to taki zapis:

Wydawca nie może:

Emitować kodów Reklam (emitować Reklam) konkurencyjnych dla Administratora systemów reklamowych o charakterze linków tekstowych.

Jeżeli chodzi o ten zapis to mocno naciągane to pod SWL. Pytałem również czy zmieniła się polityka przyjmowania stron?

Może również warto wprowadzić jakieś ograniczenie co do linków wychodzących. Ostatnio trafiłem na stronę która miała 128 linków wychodzących :/

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arve_lek,

Pamiętamy o temacie.

Jednak w świetle ostatnich historii musimy nieco przekształcić regulamin dlatego inne tematy się przeciągą.

Mamy też kwestie wydajności, nad którymi pracujemy.

ok rozumiem, ważniejszy sprawy najpierw, ale mnie i zapewne nie tylko, interesują konkrety :) Bo nie wiem czy wstrzymać się z promocją, czy nie.

Chyba, że prowizja zostanie podniesiona od zysków już zarejstrowanych osób ? ;) Wtedy, to już byłoby bez znaczenia, czy zacząłbym promocję teraz, czy za 2 tygodnie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Prolink mam pytanie jaka jest droga rozwoju tego systemu. W chwili obecnej przy ruchu ze strony reklamodawców na moim portalu zauważyłem, że Prolink jest blisko systemu reklamowego, gdzie za kilka groszy można się zareklamować na stronie pasującej do tematyki mojej witryny niż jako tylko i wyłącznie platforma pozycjonująca.

Idąc tym torem proponuję kilka zmian, między innymi model segregacji linków według pewnych kategorii i dać możliwość automatycznej akceptacji linków pokrewnych tematycznie do treści strony, np. mam serwis medyczny linki akceptuję tylko odnośnie zdrowia, a nie np. jubilera, który chce moim kosztem czerpać PageRank. Wtedy zniknie problem powiadomień na maila i odmów linków, które mogą zaszkodzić naszej witrynie bądź naszej pozycji czy niezgodności z polityką Google.

Poza tym obecnie system jest zbyt drobiazgowy pozostawiając wydawcę samego z problemem akceptacji każdego linka z osobna w ciągu 48 godzin. Uważam również za nietrafiony pomysł możliwość zakupu linka tylko na jednej podstronie, jako wydawca muszę zbyt dużo czasu poświęcać na takich klientów. Powinien być zakup w postaci koszyka kilku linków, gdzie np. pozwalam na zakup u mnie linków, ale za kwotę nie mniejszą niż 5 złotych miesięcznie etc.

Póki co jako wydawca mogę traktować Prolink jako ciekawostkę, a nie system który rzeczywiście pomaga mi zdobyć poważnych reklamodawców na stronie i zarobić coś na tym, bez troski o to że moja witryna może zostać uznana za niezgodną z polityką Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Jak to jest, że jeden z moich serwisów ma podstrony z PR 1, a mimo to w opcjach ustawienia cen, strony z PR1 w ogóle się nie wyświetlają? W konsekwencji jest tak, że te linki sprzedają się za kwotę minimalną, ustaloną przez prolinka.

https://8razy5.pl - to jest kolejny blog dla freelancerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie otrzymałem wypłaty zgromadzonych środków a trwa to już od 3 stycznia.

Na początku faktura nie doszła, 26 stycznia wysłałem duplikat mailem (chcieli tylko mailem) i już niby wszystko OK.

@Prolink.pl

Z informacji, które otrzymałem faktura nie dotarła pocztą.

Już mamy duplikat więc realizujemy przelew. Dzięki za cierpliwość.

Dwa tygodnie i dalej nic, pieniędzy jak nie było tak nie ma....

Może powinienem napisać informacje do bok ale przeczuwam że nie dojdzie albo się zawieruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil25,

Otrzymałem informacje, że przelew został zrealizowany. Jeśli są opóźnienia - po prostu zadzwoń i się zapytaj. Nikt w ProLink nie gryzie ;)

Faktur jest na prawdę sporo i czasami są zawirowania, jak w każdej większej firmie - przepraszamy za to ;)

Tanczaca,

Nie jest to pytanie na nieoficjalne forum. Prosimy o kontakt z BOK i przedstawienie konkretnych podstron i adresu serwisu.

Makensis,

Nie jest to takie proste. Odmowy i rezygnacje występują również w momencie gdy domena Wydawcy jest niedostępna przez 48h.

Są różne przypadki i modele. Jeśli chodzi o wysokość zarobków - dla setek osób ProLink jest jednym z najpoważniejszych źródeł przychodów w sieci. Ale trzeba zbudować bazę reklamodawców, których też ProLink dla Wydawców pozyskuje - czyli potrzebny jest czas.

Arve_lek,

Podniesione będą stawki dla nowych transakcji. Ale tak jak pisaliśmy - walczymy z tematami sporego ruchu i wydajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałam zauważyć, że moje serwisy mające PR3 według Prolinku tylko strona główna ma PR3, pozostałe 0.

Coś tu jest chyba nie tak? Czy macie podobnie? To są straty dla wydawcy tym bardziej, że ceny są jak dla PR 0, a linki są faktycznie na PR3.

Szlagiery - Szlagry świata

Blog turystyczny Turcja, Bułgaria, Kreta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Prolinka korzystam od kilku miesięcy i musze przyznać, że u mnie ten model zarobku narazie sprawdza sie najlepiej.

Duży plus za to, że jest weryfikacja stron i nie dopuszczane są strony nie wnoszace żadnej wartości, jak ma to miejsce w analogicznych portalach.

Zasugerowałbym kilka drobnych poprawek. Głownie chodzi mi o wyszukiwarke linków.

1. Gdy wejdziemy w opcje zaawansowane powinna być opcja umozliwiająca zawężenie wyników do danej kategorii/tematyki np. dom i rodzina, motoryzacja, itp.

2. Opcja umożliwiająca znalenienie stron mających w tytule (URLu) dane słowo kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem czy systemy wymiany linków nie powinny zaznaczać gdzieś informacji na temat powiązań strony z google. Tzn czy na stronie pojawia się np adsense, google chyba sprawdza chociaż by po części to jak różne stronki wyświetlają ich reklamy czy nie łamią ich regulaminu itd a taka potencjalna kontrola to zawsze zwiększona szansa na wpadnięcie na trop SWL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablotic,

Po to wprowadzamy zmiany z 14 dniami informacyjnymi - żeby każdy mógł się zapoznać ;)

Dari888,

Był update PR - w tej chwili robimy rePR. Po weekendzie wszystkie wartości powinny być ok.

Darpro,

Fajnie - cieszymy się, że ProLink spełnia oczekiwania.

Odnośnie uwag - dzięki. Ogólnie w wyszukiwarce pokazujemy strony

z większym priorytetem, które mają w title słowa kluczowe.

DrNoah,

ProLink akurat nie jest systemem wymiany tylko giełdą. Nie do końca rozumiemy pomysłu na usprawnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności