Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W SEOKach? Jeśli tak - nie wiem kto kupuje takie linki

Akurat wc seokatalogach odnotowuje największe zainteresowanie linkami :) A czy one są gorsze od nie pozycjonowanej strony? Nie sądzę.

Od kiedy jesteś w Prolink? Bo ja niecały rok, od kiedy dostałem pierwszego maila z PiO.

Od startu systemu :D

Jeśli nie można łączyć prolinka z seopilotem to jasne, że wydawcy wybiorą seopilota.

Nie koniecznie. Niektóre strony zarabiają podobnie w obu giełdach :D Dodatkowo prolink jest już sprawdzony, a seopilot to "nowość" i nie wiadomo ile utrzyma się na polskim rynku.

Dodatkowo dla mnie seopilot to nadal system "noname"... Osobiście mam większe zaufanie do firmy z polski niż firmy z cypru :D

A więc jak widać prolink też ma swoje "zalety" ;)

[edit]

tanczaca_z_grabkami, przecież pod względem "wyglądu" linków to właśnie seopilot wygląda lepiej bo serwuje linki w boksach co daje namiastkę sieci reklamowej... ;) Zaryzykowałbym stwierdzeniem że główna zasada działania obu systemów jest bardzo podobna... ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące problemy z prolinkiem i joomla 1.5.17

1. Prolink nie zindeksował wszystkich podstron serwisu

2. 90% podstron zindeksowanych jest widzianych jako 3-stopnia a w rzeczywistości są 1 lub 2 stopnia

3. W Wyszukiwarce prolink pokazuje się tlyko stronę główną

Instalowałem wszystko jak w instrukcji do joomli.

miał ktoś podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prolink nie zindeksował wszystkich podstron serwisu

2. 90% podstron zindeksowanych jest widzianych jako 3-stopnia a w rzeczywistości są 1 lub 2 stopnia

3. W Wyszukiwarce prolink pokazuje się tlyko stronę główną

miał ktoś podobne problemy?

Ja. Sprawdź, czy niezindeksowane podstrony nie są np. 4 stopnia (w razie potrzeby podepnij je "wyżej") oraz poczekaj na sprawdzenie PR już zindeksowanych podstron.

Później ewentualnie płacz (jak ja), że nie ma ich w wyszukiwarce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldoka,

My tylko ostrzegamy. Jeśli u konkurencji jest wątpliwy model biznesowy, brak kontroli nad linkami i spółka założona za granicą - trzeba mieć się na baczności. ProLink to obecnie setki tysiące wydawców i klientów, którzy mają pewność jakościowej obsługi - która jest potwierdzona. Scenariusz, w którym system konkurencji pada i nagle znikają setki / tysiące linków z serwisów Wydawców - prowadzących do stron Reklamodawców może być bardzo złym sygnałem dla wyszukiwarki. Proszę pamiętać, że wszystkie te dane są zbierane i dokładnie mierzone.

Tanczaca,

Dzięki :jezyk1:

Michal,

Odnośnie tych boxów reklamowych - zwróć uwagę, że wykrycie takiego boxa dla wyszukiwarki to żaden problem. Prosty skrypt i wszystkie serwisy z boxami sp znikają. Czyli narażanie wydawców..

Odnośnie domeny - podaj proszę konkretny przykład na PW. Dzięki.

Dari888,

Nie rozumiemy jaki jest dokładnie problem z PR. Odezwij się proszę do nas przez formularz kontaktowy i przedstaw problem. Na pewno pomożemy.

Seomator,

No właśnie. nie każdy wydawca chce emitować takie linki. Dlatego w ProLinku jest pełna kontrola i jakościowy serwis może moderować reklamy. Konkurencja tego nie zapewnia.

Shefu,

A może instalacja nie jest prawidłowa? Sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink.pl, sęk w tym, że te całe "wykrywanie" systemy przez Google to już lekka paranoja... ;) Jak Google będzie chciało wykosić wszystkie domeny z seopilota/linkolo/prolinka to i tak je wykosi bez względu na to jak były wyświetlane linki... Moim zdaniem boksy tak jak już wcześniej wspomniałem dają namiastkę również systemu nastawionego na reklamę, a nie tylko na przekazywaniu mocy strony ;) A co do samych boksów to w seopilocie każdy ma mieć unikalne nazwy identyfikatorów a więc wykrycie w pewnym sensie stanie się trudniejsze :)

Ogólnie każdy system ma swoje plusy i minusy ;)

PS. Adres domeny poszedł na PW :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

Tak - ale nie zapominaj o zgłaszaniu reportów przez "uprzejmych". Jak osadzisz linki, które są podpisane - "reklama", na pewno znajdą się chętni. Co innego kiedy tak jak w ProLink emitujesz sobie 2-3 linki partnerskie w sidebar. Nie ma się do czego przyczepic.

Shefu,

Sprawdzamy. Będziemy się kontaktować mailowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tylko ostrzegamy. Jeśli u konkurencji jest wątpliwy model biznesowy, brak kontroli nad linkami i spółka założona za granicą - trzeba mieć się na baczności. (...)

To jest ostrzeżenie, uwaga z Waszej strony czy wytyczne dla wydawców, czyli mają nie instalować seopilota razem z prolinkiem?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eldoka, to o czym mówisz to jest Regulamin

Wydawca będzie współpracował z Administratorem Serwisu na zasadach wyłączności w odniesieniu do Reklam. Oznacza to, że Wydawca nie będzie na swojej stronie internetowej/w serwisie emitował Reklam (implementował kodów Reklam) pochodzących z konkurencyjnych dla Administratora systemów reklamowych typu tekstowego. Za konkurencyjne dla Administratora systemy reklamowe będą uznawane wszystkie serwisy internetowe umożliwiające zamieszczanie jakichkolwiek reklam typu tekstowego (linki tekstowe) na stronach internetowych lub w serwisach internetowych.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldoka, THI,

Dbając o jakość całego projektu nie możemy sobie pozwolić na to by linki naszych Reklamodawców wśród których są topowe spółki z całej Polski wyświetlały się obok reklam viagry, powiększenia przyrodzenia czy hazardu. Jeśli ktoś chce sprzedawać u siebie spam - ProLink nie jest dla niego dobrym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności