Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Fikas,

Tak jak mówi Michał, jeśli będziemy nagradzać za nowe rejestracje - system można łatwo oszukać. Więc zatrzymamy się na razie przy prowizjach.

Michał,

Pracujemy nad dodatkowymi parametrami, o których wspomniałeś. To są akurat mniejsze (developersko) rzeczy więc szybko pojawią się na giełdzie.

Dokładne statystyki finansowe (historia naliczeń, wpłaty, wypłaty) również wkrótce zostaną udostępnione. Te informacje są przechowywane jednak na razie nie ma pod nie odpowiedniej zakładki.

Siewicz,

dzięki. Nad linkami sitewide zastanawiamy się. Jednak nie mamy na razie dobrego konceptu. Jeśli masz jakiś pomysł to daj znać.

Pracujemy jeszcze nad trybami automatycznego oraz pół-automatycznego zakupu / sprzedaży linków. Funkcjonalność będzie polegać na tym, że kupujący linki, definiuje budżet miesięczny, tematykę, pr itd. Giełda z kolei codziennie zaproponuje mu zgodnie z budżetem konkretne linki do zakupu (w trybie pół-automatycznym) albo kupi sama (w trybie automatycznym).

Podobnie ze sprzedażą. Właściciel serwisu będzie mógł włączyć opcję auto-akceptacji sprzedaży linków.

Serwis działa już w wersji publicznej. Zapraszam do dodawania serwisów oraz kupowania linków (za np. 20 pln można kupić aż 50 jakościowych linków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dwa pytania:

1. kiedy będą naliczone bonusy za strony z PR3? Wysłałem maila kilka dni temu i zero odzewu...

2. czy możecie jakoś ogarnąć taką sytuację - indeksuje mi podwójnie adres:

www.a****.pl/ Ok 3 0 1 1 2 22,50 PLN

www.a****.pl/../ Ok 0 0 0 1 0 0,31 PLN

i teraz ktoś sobie kupuje link PR0 za 0,31 PLN a tak naprawdę otrzymuje link PR3 warty w/g wyceny systemu 22,50 PLN...

tak samo coś nie halo jest że w spisie stron można kupić link na stronie www.a****.pl/../images/1.jpg itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eclipse, obstawiam że link by się nie pojawił na głównej z uwagi na różny hash podstrony :) Swoją drogą może warto by było to sprawdzić doświadczalnie (domyślam się że to właśnie na Twojej stronie chciałem kupić dzisiaj link w celach "doświadczalnych") ;)?

Ogólnie bardzo dziwnie zaindeksowało Ci linki, wszystkie z przedrostkiem "/../". Sądząc po źródle Twojej strony system nie usunął z linków "../" co dało taki efekt ;)

<a href="../xxxxxxxx/"

Prolink.pl, będę cierpliwie czekał na te dodatki... ;)

Myślę że automat/półautomat to będzie strzał w dziesiątkę ;) Może warto pomyśleć też o opcji, że klient wybiera sobie z listy np 100 stron, określa przedział cenowy dla 1 linku i przyrost linów i system sam automatycznie kupuje linki zgodnie z ustalonym przyrostem.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy sprawdzić doświadczalnie, także zapraszam ponownie, ale wydaje mi się że link wyląduje właśnie na głównej no ale niech już będzie moja strata :)

edit: racja, link się nie wyświetla. przydałaby się przynajmniej funkcjonalność usuwania niechcianych lub błędnych podstron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto instrukcja, jak zainstalować prolinka na Drupalu:

sprawdzales czy rzeczywiscie wyswietlaja sie linki?

u mnie wystarczylo postepowac zgodnie z instrukcja(pliki includowalem w page.tpl.php), zeby otrzymac komunikat "OK" na stronie prolinka,

tyle, że linki się nie wyświetlają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eclpise,

problem z /.../ w adresach jest prawie rozwiązany. Dzisiaj poprawka powinna być na serwerze. Tak czy inaczej link, który sprzedałeś nie zastępuje strony głównej więc jest ok.

Bonusy są naliczane tylko dla serwisów z poprawną instalacją / działającymi kodami, wyświetlającym się linkiem testowym. Część serwisów dostała bonus, część jeszcze jest sprawdzana. Będziemy informować.

Michał,

Nie do końca rozumiem jak miałoby to działać. Staramy się dodawać funkcjonalności możliwie najprostsze i zrozumiałe. Kolejna rzecz to wdrożenie sprzedaży linków sitewide. Chyba też o tym wspominałeś.

Dalej - opcja usuwania wybranych podstron. System nie poradzi sobie ze wszystkimi przypadkami. Zawsze znajdzie się jakieś dziwne przekierowanie, które namiesza.

eria86,

czekamy na info od Alejki. Możesz tu opisać dokładniej jaki masz problem z instalacją. Jest tu sporo osób, którym się udało zainstalować system bez problemu / z problemami i pewnie podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink.pl, głównie miałem na myśli że klient wybiera sobie strony na których widział by swoje linki (nie wybierając podstron) i tylko na tych stronach system dodaje X linków np co 2 tyg :) Ew aby system sam losował sobie z danej kategorii podstrony i tylko zwiększał ilość linków w określonych przedziałach czasowych. Taki statlink.pl tyle że zamiast punktów są normalne pieniądze :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie każda strona i tak przechodzi przez moderacje więc kwestie parametrów i treści można by było w pewnym sensie wyeliminować.

Problem może być jedynie w braku zapotrzebowania na takie strony szczególnie że potencjalny kowalski będzie patrzył się przede wszystkim na "zielony pasek" :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzales czy rzeczywiscie wyswietlaja sie linki?

u mnie wystarczylo postepowac zgodnie z instrukcja(pliki includowalem w page.tpl.php), zeby otrzymac komunikat "OK" na stronie prolinka,

tyle, że linki się nie wyświetlają...

Niestety, mam ten sam problem. Nie działa link testowy, a także sprzedane linki się nie wyświetlają (które sprzedałem sam sobie :) ). Ale nie jest to problem drupala w moim przypadku.

Prolink.pl czy jest coś co Ty mógłbyś sprawdzić po swojej stronie? Zrobiłem prosty test - niezależny pliczek php:

<?php
require_once './prolink.php';
?>
<html>
 <head>
<title>Prolink test</title>
 </head>
 <body>
<?php prolink_getLinks(); ?>
 </body>
</html>

ale ten plik też nie wyświetla linka testowego. Wysyłam na PW mój login, może jesteś w stanie coś sprawdzić.

Pająkowy blog: https://lasipara.blogspot.com.

Umieść artykuł w portalu https://www.alejka.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności