Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po wykonaniu tego:

Otwórz plik initdata.php znajdujący się w katalogu głównym i na początku pliku pod znacznikiem kodu php < ?php wstaw kod:

include_once('prolink.php');

Mam tak:

Warning: include_once(prolink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/xxxxxxxxxxx/initdata.php on line 2

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/lib/php/') in /xxxxxxxxxx/public_html/initdata.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/xxxxxxxx/public_html/initdata.php:2) in /homexxxxxxxxxpublic_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 486

Tak mam dokładnie. Dalej instrukcji nie wykonywałem, bo myślę że błąd nie zniknie po tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem paczkę którą miałem w download oraz ustawiłem atrybuty na 666, tak było napisane w instrukcji.

Podane przez Ciebie kombinacje nic nie zmieniają, dalej są takie same błędy.

A jak sprawdzić cz y instalacja jest prawidłowo wykonana? Nie mam takiej opcji jak mówi instrukcja:

Teraz w zakładce "Sprzedaż linków" kliknij w "Sprawdź instalację" przy swoim serwisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pio72,

Zawsze możesz zadzwonić do nas i pomożemy. Dzisiaj od 9 do 17, jak i w każdy inny dzień roboczy jesteśmy do Twojej dyspozycji ;)

Ear,

a czy te nowe podstrony są na drugim i trzecim stopniu (Czyli 1 klik od strony głównej / 2 kliki od strony głównej)?

Jeśli nie - takie podstrony nie są brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pio72,

Wdrożeniem konkretnych zmian / pomocą w instalacji zajmuje się dział techniczny.

Po rozmowie z BOK otrzymujesz ticket i techniczne osoby zajmą się sprawą. Jeśli temat jest aktualny - wyślij maila w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej i pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przez email, ale odpowiedź była ogólnikowa, zapytam tutaj, bo może ja coś źle sprawdzam. Prolink.pl, wyjaśnij mi jak to się dzieje, że na tej przykładowej podstronie (podobny przypadek na kilku tysiącach innych podstron serwisu, z tym, że wg Was linki spoza systemu wahają się od 7 do 23) Wasz system wykrywa 7 linków spoza sytemu:

https://www.otofirmy.pl/katalog/apteka-przyjazna.html

a na stronie głównej: www.otofirmy.pl - podobno są 23 linki wychodzące.

Jak to możliwe?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź różnymi narzędziami. Ja na szybko sprawdziłem i wyszło mi na wskazanej przez Ciebie stronie 17 wychodzących, ale to chyba wina konstrukcji tych linków... U mnie też był ten problem i ostatecznie była to właśnie wina konstrukcji linka:)

A do prolinka taka prośba.

Nie dałoby się dołożyć jeszcze jednego powodu odrzucenia?:)

NIE BO NIE?:)) czyli ODMOWA bez powodu... bo teraz mam link do akceptacji, który jest tematyczny niby, ale ja go nie chce :) i musiałem go "za coś" wywalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ear, Martinewg

Hmm takie przypadki (zbyt dużo linków wychodzących) prosimy zgłaszać przez formularz. Faktycznie czasami system zlicza linki w ramach domeny - jako wychodzące.

Martinewg,

Co masz dokładnie na myśli w kwestii dostosowania się?

Tak czy inaczej...

sklep.jpg

Moskit,

Powód odmowy "Nie bo nie" jest doskonały ;)

Jednak ogólnie dbamy o to by sensownie uzasadniać działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no tak tylko podałem :D każdy wie o co chodzi ;)

Może to być ładniej ubrane w słowa "Właściciel serwisu nie wyraził zgody na zamieszczenie ... czy cuś :) W tym przypadku strona niby była tematyczna... bo serwis motoryzacyjny, a link miał kierować do ubezpieczen OC.. ale była to chamska strona jaką się na allegro kupuje za grosze.. :// takich linków to ja nie chce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaryx,

Dzięki za opinie.

Spoko. :) Sensem mojego życia nie jest gnojenie Was/Ciebie, ale jak za coś płacę, to wymagam trochę więcej niż pozorów profesjonalizmu. Zamieniam się w krwiożerczą bestię. :D

Swoją drogą jestem ciekawy jak wytłumaczysz kolejny kwiatek - wg mnie - niedoróbkę systemu prolinka.

Otóż kupiłem link, który wygasa niby po miesiącu 2012-03-22

Wchodzę na stronę na stronę z linkiem i tenże link ślicznie bije po oczach (btw co ma nie bić skoro wybuliłem na niego 30 dychy)

Zaglądam w google user content i.. sen się skończył...

Cache strony z 25.02.2012, a ani śladu linka. :D

Więc się tu grzecznie kuźwa pytam: ZA CO PŁACĘ?!

ps.

Oczywiście domyślam się, że ktoś tam kobinuje jakimiś "?refid=" w adresie strony głównej, ale - na Boga - co mnie to kuźwa obchodzi. Ja jestem tylko tępy user. To Wy bierzecie prowizję i macie mnie przed takimi rzeczami chronić. Prawda?

Na pewno nie tylko ja, ale również i inni użytkownicy chcieliby wiedzieć kiedy i jakie podejmiecie środki, żeby (z automatu) wyeliminować możliwość zaistnienia takich sytuacji w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności