Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ear,

Nie widzimy problemu by podać stopień podstron w zakładce - Podstrony.

Cache w wyszukiwarce jest odświeżany raz na 24h ze względu na rozmiar bazy.

Zatem tak - jeśli dochodzą nowe podstrony na bieżąco, dane w wyszukiwarce mogą się różnić.

Jednak po 24h się wypełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Arve_lek,

Tak jak pisaliśmy - ostatnio problemem, który został rozwiązany (jednak trochę to trwało) była wydajność.

W parze z większym % z PP musi być odpowiednia kampania promocyjna, nad którą obecnie pracujemy.

Jeśli masz ciekawe pomysły dot. pozyskiwania użytkowników - śmiało pisz do nas. Otrzymasz bonus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z poprawną instalacją na Wordpress. Wykonuje wszystko dokładnie jak jest opisane na stronie Prolink, nadaje chmody a mimo tego strona nie przechodzi testu poprawności i pojawia się komunikat: "Wystąpiły błędy w osadzeniu linka testowego. Nie wykryto plików instalacyjnych. Pliki instalacyjne należy umieścić w głównym katalogu serwisu."

tania rejestracja domen pl - ranking cen
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem co powyżej.

Poprawnie wsadziłem kody i pliki PHP, jednak nie można było osadzić linka testowego..

Po kilkunastu minutach zalogowałem się do panelu i indeksacja była gotowa.

Czyli wystarczy odczekać kilka/kilkanaście minut i samo się naprawi :) takie moje spostrzeżenie

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arve_lek,

Tak jak pisaliśmy - ostatnio problemem, który został rozwiązany (jednak trochę to trwało) była wydajność.

W parze z większym % z PP musi być odpowiednia kampania promocyjna, nad którą obecnie pracujemy.

Jeśli masz ciekawe pomysły dot. pozyskiwania użytkowników - śmiało pisz do nas. Otrzymasz bonus!

Jakiś pomysł pewnie by się znalazł, ale wolę go wykorzystać do pozyskiwania użytkowników pod PP :D

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy 25 zł zarobku miesięcznie w Prolink (do jednej domeny) to dobry wynik czy raczej słaby? [...]

Zarobki w Prolink maja tendencje do rozkręcania się - po prostu ludzie kupują link, a później go odnawiają i jednocześnie następni kupują. Zarobki zaczynają się po jakimś czasie.

Oczywiście mowa o domenach z treścią i to dużą ilością treści.

@Michał - a ja myślałem, że tylko ja zarabiam krocie ;)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 2 miesiącach w ProLink, na jednej stronie z PR1 wyciągam około 6 zł miesięcznie. Tematyka mało popularma to i zarobki skromne..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności