Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uwaga! :D

Z dniem dzisiejszym SEO staje się prostsze :)

ProLink.pl wprowadził właśnie tryb auto-zakupów i automatycznie tworzonych kolejek zgodnie z parametrami kampanii.

Co to oznacza?

1. Nie musisz jako reklamodawca codziennie logować się do ProLink!

2. Jednorazowo poprzez system tworzysz kolejkę linków do zakupu, którą możesz modyfikować. Proces zajmie mniej niż 10 minut.

3. System codziennie będzie nabywał wybrane przez Ciebie linki!

4. O wszystkim będziesz raportowany w panelu oraz przez email

Jest to chyba najważniejsze uzupełnienie funkcjonalności ProLinka od samego początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ponad tydzień temu zgłosiłem tu problem.

Jako, że już wcześniej wyrobiłem sobie zdanie o Prolinku (moje zdanie: firma garażowa), to nie zdziwił mnie brak reakcji na zgłoszony fakt okradania klientów.

Dziś postanowiłem zrobić mały rekonesans zakupów w prolink.

O dziwo! Tragedii nie ma. :PRaptem 1/3 zakupionych linków nadawała się na śmietnik.

Piszę, że tragedii nie ma, bo uratowała mnie chciwość :D i za - prawie wszystkie - "ukradzione mi linki" płaciłem minimalną stawkę (ale trafiły się też kwiatki po 20pln..)

Śmieciowe linki lub w ogóle brak linków, to np.

- brak cache strony w google, chociaż link kupiony 2 m-ce temu, a cache sprzed tygodnia ;)

- cache strony starszy niz 2 m-ce (2 m-ce płacenia za nic)

- świeży cache strony, a brak linka (kradzież z premedytacją)

- brak linka na stronie i w cache (a prolink ma to gdzieś)

- przekierowania domen na inne domeny (kreatywni rodacy nie zawodzą)

- inne (było coś jeszcze ale już nie pamiętam)

Jak widać rodacy kurczowo trzymają się słusznej - jak się okazuje - opinii złodziei i [ nierzetelny partner ]ów. :)

Ale co gorsza firma prolink ma to gdzieś i ich system nie informuje o tych rzeczach. W sumie po co? Jest kasa za zakup linka - jest prowizja! Nie ma kasy - nie ma prowizji.

Do tej pory kupowałem dużo tańszych linków. Niestety prolink nie panuje nad "puszką", którą otworzył. Dlatego dalej będę kupował linki, ale w mniejszych ilościach, zeby móc je osobiście sprawdzać, wobec indolencji firmy z kapitałem zakładowym w wysokości 100 000 PLN.

Czy prolink to Puszka Pandory? Prawdopodobnie tak. A brak konkurencji sprawi, że właściciele prolinka dalej będą śnić sen o swojej zajebistości, nie robiąc nic w kierunku podniesienia jakości świadczonych usług...

ps.

Nowa opcja: "Auto-zakupy". Toż to już jawna dojarka naszych pieniędzy!

Do tej pory 1/3 "zakupów" była oszukańcza. Ciekawe jak będzie teraz, kiedy już nikt nie będzie kontrolował tego co, gdzie i jak...

Oczywiście sytuację będę monitorował i zdam relację z tego ile pieniędzy dajemy sobie ukraść. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja chciałbym poruszyć dwie kwestię :

Aby wykluczyć zliczanie linków WEWNĘTRZNYCH, bo niestety taka sytuacja ma miejsce.

Posiadam stronę w systemie, która na stronie głównej posiada tylko 2 linki wychodzące (z FOLLOW) a reszta to linki wewnętrzne bądź z atrybutem NOFOLLOW.

Ułatwiłoby to potencjalnym klientom wyłonienie wartościowych stron a nie FARMY LINKÓW.

KONKLUZJA:

a) wykluczenie zliczania linków z NoFollow

:rolleyes: wykluczenie ze zliczania linków wewnętrznych (TUTAJ GŁÓWNY PROBLEM)

KTO JEST ZA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź od Waszego pracownika:

"Może zdarzyć się sytuacja, że link tego typu zliczany będzie jako odnośnik z poza systemu"

...

To może zróbcie podgląd linków spoza systemu ?

po kliknięciu w liczbę linków spoza systemu rozwinie sie lista z adresami tych linków, wtedy będzie można zobaczyć które linki są zliczane jako spoza systemu.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z jakiego IP wchodzą boty prolinka na stronę?

Ostatnio poblokowałem trochę adresów bo mnie boty darmozjady męczyły i w Prolinku pokazała mi się niepoprawna instalacja..

z jakiś rosyjskich. sprawdź co poblokowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio napisałem w sprawie instalacji na blogu. Rozczarowałem się. Podałem passy (gdyż inne możliwości samodzielnej instalacji się wyczerpały). Od piątku na blogu nie pojawiły się linki - co gorsza, zniknął sidebar, którego również od piątku nie ma (po interwencji obsługi).

Na działającym serwisie sprzedaż linków się rozkręca, to super i za to pochwalę ten system. Jednakże szybkość reakcji supportu oraz sposób, w jaki likwidują problemy pozostawia wiele do życzenia. Tzn. mój problem jeszcze nie został rozwiązany, a wręcz przeciwnie. Na odpowiedź trzeba czekać co najmniej jeden dzień, nawet, gdy odpisze się na ich odpowiedź po dosłownie minucie. Nie ma szans przez to na szybkie rozwiązanie problemu.

Napiszę, jak to wszystko się skończy, gdy się skończy. Mam nadzieję, że za kilka dni będzie działał mój sidebar, linki i wszystko, co powinno...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności