Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jaryx,

Jeśli serwis czeka na akceptacje dłużej niż 48h - na chwilę obecną nie spełnia wymagań systemu.

Nie zostaje odrzucony ponieważ administrator uznał, że w przypadku poprawienia jakości / liczby BL - serwis może zostać

w przyszłości zaakceptowany. Nie jest to temat adoracji tylko konstruktywnych uwag i rozwoju systemu.

Makensis,

System nie pobiera podwójnych prowizji. Termin wypłaty jest związany m.in. z procesem weryfikacji poprawności emisji linków, zgodności z regulaminem i czasem na ew. poprawki.

Featmilka,

Świetnie. Cieszymy się, że udało się Tobie pomóc.

Uwaga!

W nocy przeprowadziliśmy ważne aktualizacje i prace techniczne związane z wydajnością. ProLink powinien znacząco przyśpieszyć i z tego co obserwujemy - faktycznie działa szybciej. Jak jest u Was?

U MNIE JEST TAK, ŻE W PROLINKU DALEJ WYŚWIETLA SIĘ TYLKO INDEX.PHP A POZOSTAŁE STRONY CHOĆ ZINDEKSOWANE NIE SĄ DOSTĘPNE W WYSZUKIWARCE. Ale spoko, dopiero pół roku walcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinewg,

Już. Możesz pisać na PW.

Shefu,

Narzekanie w wątku nie pomoże. Jeśli masz problem z instalacją - odezwij się przez telefon lub formularz.

Zawsze staramy się pomóc i przeprowadziliśmy już z pół tysiąca instalacji sami dla Wydawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKruk,

W takim tonie na pewno nie będziemy dyskutować. Mam nadzieję, że obsługa techniczna rozwiąże / rozwiązała już problemy które miałeś. Zapewniamy Cię, że wszystkie uwagi są wysłuchiwane i staramy się szybko dostosowywać produkt do oczekiwań klienta. Dziękujemy również za włożoną pracę w rozwój projektu.

Niestety nie wiem jakim tonem z Wami rozmawiac, skoro moj problem mimo natychmiastowego usuniecia wskazanych bledow i powiadomieniu Was wisi juz 4 dni i nadal cisza i brak rozwiazania.

Termin kolejnej wyplaty minal 4 dni temu - kasy na koncie brak (mimo, ze FV poszla na email oraz ze poganialem Pania mailowo i telefonicznie juz kilkukrotnie i za kazdym razem slyszalem, ze ona nic nie moze bo za to odpowiada ksiegowosc).

Moje zatem grzeczne pytanie, co JESZCZE musze zrobic ze swojej strony aby przyspieszyc Wasz helpdesk i panie z ksiegowosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AdvertsMedia

Strony z takim statusem mogą wisieć w nieskończoność.

W związku z tym chciałem zaproponować aby dla stron, które zostały już przejrzane przez moderatora, a nie są zaakceptowane, status z: "Oczekuje na akceptację administratora" zmieniał się na np. "Oczekuje na lepsze parametry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zatem grzeczne pytanie, co JESZCZE musze zrobic ze swojej strony aby przyspieszyc Wasz helpdesk i panie z ksiegowosci?

Na kolanach do Częstochowy chyba... :D Nie jesteś jedyny, który czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypłacał ktoś w ostatnim tygodniu zgromadzone pieniądze? Dziś spotkała mnie niespodzianka bo gdy chciałem wypłacić okradło mnie o jakieś 18-19%. Jak wypłacałem miesiąc temu 400 zł to 400 zł dostałem na konto to dlaczego teraz mam dostać mniej?

Wystawiam zwykły rachunek. Jestem osoba fizyczną.

Nie znalazłem nigdzie żadnej informacji że jest cokolwiek zabierane z zarobionej kwoty. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypłacał ktoś w ostatnim tygodniu zgromadzone pieniądze? Dziś spotkała mnie niespodzianka bo gdy chciałem wypłacić okradło mnie o jakieś 18-19%. Jak wypłacałem miesiąc temu 400 zł to 400 zł dostałem na konto to dlaczego teraz mam dostać mniej?

Wystawiam zwykły rachunek. Jestem osoba fizyczną.

Nie znalazłem nigdzie żadnej informacji że jest cokolwiek zabierane z zarobionej kwoty. Co jest grane?

Może jakiś nowy podatek wprowadzili, kontynuują dzieło Tuska :P

468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypłacał ktoś w ostatnim tygodniu zgromadzone pieniądze? Dziś spotkała mnie niespodzianka bo gdy chciałem wypłacić okradło mnie o jakieś 18-19%. Jak wypłacałem miesiąc temu 400 zł to 400 zł dostałem na konto to dlaczego teraz mam dostać mniej?

Wystawiam zwykły rachunek. Jestem osoba fizyczną.

Nie znalazłem nigdzie żadnej informacji że jest cokolwiek zabierane z zarobionej kwoty. Co jest grane?

Dostałem informację z BOK:

W międzyczasie zostały wprowadzone zmiany, polegające na tym, że od zgromadzonej kwoty odliczany jest Vat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności