Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Advertsmedia,

Jakościowe serwisy zatwierdzamy w ciągu 48h.

Strony na subdomenach też są zatwierdzane - jednak muszą spełniać wymogi podane w serwisie.

Bestek,

Twoja propozycja jest sensowna. Zastanowimy się i postaramy się dość szybko wprowadzić taki status.

Zoozool,

Co dokładnie masz na myśli? W wyszukiwarce pokazujemy podstrony, które mają PR0+. Czyli są zaindeksowane.

Krasnal,

Kwestia wypłat vat'u dla osób fizycznych była omawiana już jakiś czas temu. Jako, że spółka odprowadza VAT od każdej wpłaconej złotówki przez reklamodawcę - nie możemy wypłacać kwoty z vat'em osobom fizycznym na podstawie rachunku. Jeśli prowadzisz działalność - oczywiście otrzymujesz wtedy pełną kwotę z vat.

Arve_lek,

Tak - widocznie użytkownik skasował konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Advertsmedia,

Jakościowe serwisy zatwierdzamy w ciągu 48h.

Strony na subdomenach też są zatwierdzane - jednak muszą spełniać wymogi podane w serwisie.

To trochę bez sensu. Skąd mam wiedzieć, że administrator sprawdził stronę i nie jej zatwierdził, ponieważ jest słabej jakości (skoro od kilku dni ma status "Oczekuje na akceptację administratora"). Propozycja Bestka jak najbardziej logiczna.

468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację z BOK:
W międzyczasie zostały wprowadzone zmiany, polegające na tym, że od zgromadzonej kwoty odliczany jest Vat

Dlaczego mam wystawić rachunek na 100 zł, skoro dostanę tylko 81,30?

I jak mam się wówczas rozliczyć z Urzędem Skarbowym?

Do tej pory sądziłem, że w razie problemów po prostu przedstawię wszystkie rachunki z danego roku, ewentualnie wyciąg z konta, teraz już sam nie wiem.

Przyznaję, że zaczyna mi się robić ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ear,

Bardzo dobrze myślałeś. Kwota na rachunku powinna być kwotą, którą otrzymujesz do wypłaty. Zatem jeśli docelowo otrzymujesz wypłatę na 81,30 - taka też kwota powinna znaleźć się na rachunku, który wystawiasz.

W przypadku działalności / firm - wszystko działa po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było zrobić faktyczny widok

User wpisuje w pole kwotę którą chce wypłacić, w drugim polu pojawia się kwota która zostanie potrącona, a w trzecim faktyczna kwotą którą trzeba wpisać na rachunku.

Druga sprawa, jest możliwość w historii wypłat dodać na dole, podsumowanie kwoty ile wypłacono ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jaki system sprawdzacie linki przychodzące?

W wymaganiach piszę, że strona musi mieć PR1+ lub 150 linków przychodzących. Tylko jak mogę sprawdzić czy moja strona już ma te 150 linków wg was. Z bok nie dostałem odpowiedzi na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności