Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli krótko mówiąc to tak średnio się to opłaca jako osoba fizyczna, ze 150zł zostanie mi się jeśli dobrze liczę jakieś 100zł...

Dzięki panowie za wyjaśnienie. Ale przyznam, że czuje się robiony w trąbę.

Teoretycznie w tym kraju wszytko średnio się opłaca, czy jesteś jako osoba fizyczna czy DG i tak podatki płacić musisz, i to nie małe podatki..., a niby mówią że żyjemy w wolnym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale ja rozumiem, że mam zapłacić podatek, nie wymiguje się, ale dlaczego jestem tak jakby 2 razy oskubany? Zlecam 150zł, z tego dostaje ok 120zł, a z tych 120zł mam jeszcze podatek zapłacić.

Dla mnie byłoby OK gdybym zlecił 150zł, dostaje te 150zł i od nich odprowadzam podatek, tak jak to robię w innych systemach partnerskich itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem CI tutaj https://www.forum.opt...15#entry1096010

Przewertuj też ten wątek dokładnie od początku bo temat ten poruszany był już nie raz.

Kiedyś było chyba tłumaczenie że jak by osoby fizyczne miały inaczej niż firmy było by nieuczciwie - według mnie teraz jest najbardziej nieuczciwie jak się da, bo w przypadku firmy VAT przerzucany jest na wydawcę podczas gdy powinien zostać on doliczony reklamodawcy do cen obowiązujących w serwisie, wydawca (inaczej mówiąc sprzedawca usługi) odprowadza tylko VAT do US w imieniu kupującego. Oczyścicie nie twierdzę że nie jest doliczany bo jest tylko że w sposób zaniżający zyski wydawcy i jedynym sposobem na to jest podniesienie cen za link - chcesz 1 zł za link musisz dać 1,23 - tylko tak można wyjść na swoje, bo to klient ma zapłacić VAT to z jego kieszeni on ma iść!

Co do osób fizycznych to już jest całkowicie bezpodstawne - osoby fizyczne jak i DG niebędące płatnikami VAT, jak sama nazwa wskazuje nie odprowadzają VAT. Jako osoba fizyczna płacisz VAT kupując batona w sklepie lub gdziekolwiek gdzie kupujesz coś od płatnika VAT - więc nie wiem jakim cudem można nie będąc płatnikiem VAT płacić VAT od dochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zleciłem 3 sierpnia. Niby mają 14 dni roboczych, ale nie wiem czy się wywiązują w terminie.

Jak na razie wziąłem dwie wypłaty i miałem opóżnienie max 2 dni ponad te 14 dni. Zgłaszam wypłatę i czekam, nigdy nie ponaglam. Także ludzie spokojnie, sami też chyba nie lubicie być poganiani. Martwić się można dopiero po znacznym przekroczeniu ustalonego terminu zapłaty.

Dziś Prolink nalicza normalnie od rana, ale cały wczorajszy dzień jest nienaliczony - zobaczcie u Was jak jest i napiszczcie.

No tak za wczoraj brak zarobków. Co prawda u mnie to śmiesznie mała kwota, ale jak każdemu tak uwalili po "parę" złotych to wyjdzie niezła suma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten urwany jeden dzień to nic w porówaniu z NAPRAWIONĄ INDEKSACJĄ STRON w Prolinku - strony się pięknie indeksuja w całości, właściwym PR i pojawiają sie w indeksie linków - co się zaczęło przekładać na odpowiednie do PR ceny i spory wzrost sprzedaży. Wcześniej duże strony miały poindeksowane po kilka podstron i sprzedaż szła bardzo powolnie i był ciagły spadek ogólnej liczby sprzedanych linków. BRAWO.

Aż z tej radości nie bedę molestwał Prolinka o te kilkadziesiąt złotych za wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też naliczyło za dwa dni.

Mówicie że naprawili wyszukiwarkę - a kiedy mieliście ostatni raz przeprowadzoną reindeksację? u mnie pisze, że 3 sierpnia, chociaż ProLink sam ją zrobił, bo ja na pewno i nadal w wyszukiwarce nie mogę znaleźć swoich stron :/ .

Zarobki naliczone za dwa dni ale z moją stroną problem bo zniknęła z wyszukiwarki, choć kilka dni temu była i linki się sprzedawały. Zauważyłem, że dzieje się tak co jakiś czas, zaraz po indeksowaniu stron. Na dodatek wyskakują komunikaty, na niektórych podstronach: "Błąd wyświetlania linku". Po wyłączeniu cachowania strony i sprawdzeniu instalacji problem znika, poza wyszukiwarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności