Skocz do zawartości

[PROGRAM] Proxy SEO Master


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wczytamy proxy za pomocą pobierz online program pobiera proxy które są na stronie źródłowej zdefiniowane jako:

Anonymity level

* Low

* Medium

* High

* High +KA

Jeśli potrzebujemy własnego sprawdzania proxy wysyłamy na serwer plik PHP zawierający odpowiednie zmienne

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=766937 prostą instrukcję IF() echo i w programie ustawiamy adres tego skryptu z którym połączy się procy i własny ciąg znaków jaki ma być wykryty w kodzie w zależności od tego status będzie Proxy OK 200 Bad Proxy.

W następnej wersji 1.2 postaram się zaimplementować dodatkowe sprawdzanie pod tym kątem.

Wprowadziłem dodatkową funkcję kasowania Bad Proxy z listy bez zapisywania [Kasuj bad proxy]

Program Proxy SEO Master 1.1 do pobrania z: https://proxymaster.hot.net.pl/ProxySeoMaster.rar

Nie wymaga instalacji po wypakowaniu archiwum jest gotowy do działania.

-------

Robisz produkt nie sprawdzając co ma do zaoferowania konkurencja ?
Scrapebox nie jest konkurencją dla programu Proxy SEO Master gdyż są to programy o całkowicie innym przeznaczeniu.

Program Proxy SEO Master został stworzony z myślą o pozyskiwaniu proxy do wszelkiego rodzaju programów dla których żądania HTTP do google stanowią podstawą działania np:

- sprawdzanie pozycji fraz w google;

- sprawdzanie site;

- sprawdzalne PR;

- pobieranie innych po przez parsowanie stron SERP google;

To, że proxy "działa" nie oznacza, że jest przydatne do w/w zastosowań, bo jest cała masa ogólnodostępnych proxy która ma bana w google za zbyt częste żądania HTTP. Program Proxy SEO Master umożliwia ich weryfikację pod tym kątem. Czy scrapebox ma taką funkcję to nie wiem, bo jak już pisałem nie używam, a na stronie programu też nie znalazłem o tym informacji. IMHO proxy które nie ma bana w google jest bardziej przydatne też do innych zastosowań, bo nie jest tak intensywnie wykorzystywane w danym czasie jak proxy z banem w google.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wykasuj z kompa stary i pobierz nowy bo 1.1 jest wysłany na serwer. Oto screen z po pobraniu i wypakowaniu:

Schowek0211.jpg

-----------------

Przykładowe strony zwracane z żądania po przez proxy ze statusem "Bad Proxy xxx":

https://proxymaster.hot.net.pl/bad/128-227-56-81.html

https://proxymaster.hot.net.pl/bad/165-230-49-115.html

https://proxymaster.hot.net.pl/bad/61-35-191-226.html > Bad proxy 200 - proxy odpowiedziało HTTP 200, ale nie pobrało całej strony google.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB tez sprawdza, czy proxy nie ma bana w Google.

Ogolnie to uwazam, ze jest to ciekawa aletrantywa dla osob, ktore nie maja SB. Tym bardziej, ze SB kosztuje 60$ 9oczywiscie potrafi mnostwo rzeczy), ale jak komus zalezy tylko na proxy to program Mion'a moze miec za linka lub usluge, wiec praktycznie za darmo :)

Ja mam jeszczy pytanko o wielowatkowsc - ile mozna maksymalnie ustawic polaczen - 20? Bo na screenie widze, ze na 10 jest na polowie. Fajnie by bylo jakby mozna bylo duzo wiecej, co najmniej 100. W SB mam tak ustawione to sprawdzanie leci blyskawicznie, bo czesto jest sporo proxy, ktore nie dzialaja i jak sie ustawi timeout 30 sek to sprawdzanie calej listy trwa bardzo dlugo jak nagle 20 aktualnie sprawdzanych czeka na timeout 30 sek.

Nie jestem programista, ale czy to ograniczenie 20 polaczen nie wynika z jakis ograniczen programowych? Bo tak samo bylo w programie do logowania, ze max mozna bylo ustawic 20 polaczen. A juz w ogole nie mowie jak ktos chce to postawic na VPS'ie z laczem 100Mb ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym ilość wątków osobiście zwiększył , w swojej aplikacji do pozyskiwania proxy się nie trzaskałem

na start 500 wątków uruchamiam :) I działa , ja tam ograniczeń programowych nie widzę co najwyżej zasoby komputera mogą sie wyczerpać ale to już zależy od tego czego sie używa do połączenia sadzac po DLL jest CURL wiec lepiej być nie może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już zależy od tego czego sie używa do połączenia sadzac po DLL jest CURL wiec lepiej być nie może :)
Może być lepiej, ale mogą być też problemy na słabszych maszynach i narzekania typu ''... a bo mi się program wiesza". 20 wątków to jest i tak bardzo dużo.

@Carnagge Nie każdy kto chce korzystać z proxy musi kupować scrapeboxa i dla tych osób ten program jest kierowany.

@jak się ustawi timeout 30 sek to sprawdzanie...

Nie widzę praktycznego sensu wyszukiwać/korzystać z proxy o czasie łączenia 30 sekund jeśli ma się do dyspozycji ponad setkę proxy o czasie łączenia poniżej 10 sekund :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb testowy dla programu Proxy SEO Master został wyłączony.

Osoby zainteresowane dalszym korzystaniem, lub przetestowaniem programu zapraszam do kontaktu na PM, lub w programie Pomoc -> Formularz kontaktowy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb testowy dla programu Proxy SEO Master został wyłączony.

Osoby zainteresowane dalszym korzystaniem, lub przetestowaniem programu zapraszam do kontaktu na PM, lub w programie Pomoc -> Formularz kontaktowy.

Załapałem się na jeden dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem "Osoby zainteresowane dalszym korzystaniem, lub przetestowaniem programu zapraszam do kontaktu na PM" ... :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-K, racja można wiele ściągnąć z internetu włącznie z "wkładka" dla takich jak ty :)

Nie chcesz nie kupuj a swoje bezsensowne "warezowe" przemyślenia zostaw do własnego użytku, chyba pomyliłeś nie tylko temat i a i forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności