Skocz do zawartości

[PROGRAM] Proxy SEO Master


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, dobrze, ale wydaje mi się to trochę dziwne. Kupuję program, gdzie w opisie mam, że program wyciąga proxy - skądś tam - nagle przestaje wyciągać - czyli nie działa zgodnie z przeznaczeniem - opisem. Skoro autor programu ograniczył jego funkcjonalność, bo pojawiła się nowa opcja na zarobienie paru groszy --> proxymarket - to program stał się bezużyteczny dla osób, które go kupiły.

Czy to jest w porządku, czy tak w ogóle można?

To tak jakbym kupił auto i po paru tygodniach przyszedłby pan z serwisu i zabrał mi koła i powiedział, że teraz nie będę jeździł swoim kupionym autem, tylko muszę wynająć taksówkę - de facto - z tej samej firmy, w której kupiłem auto...

Wydaje mi się, że nie można ograniczać funkcjonalności programu, który się sprzedało z jakichkolwiek względów. Pomyślcie co byście zrobili jakby pan z Microsoft ograniczył możliwość łączenia się z internetem dla Windowsów, które kupiliście.

_______

Chyba, że nie doczytałem czegoś - wtedy przepraszam :)

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
że program wyciąga proxy - skądś tam - nagle przestaje wyciągać - czyli nie działa zgodnie z przeznaczeniem - opisem.
Tak się składa, że nic nie ograniczałem i wyłączałem. Serwis źródło proxy online przestał działać lub zmienił parametry dlatego nie pobiera. Wyciąganie proxy działa nadal po wprowadzeniu danych w lewe pole na proxy. Jak można "wyciągać" proxy zostało opisane: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...110219&st=0

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy Proxy też są potrzebne do pingowania czy tylko do sprawdzania site, PR itp.?

Mogę prosić o listę funkcji, dla któych proxy przy np. 5 000 adresów jest niezbędne do pracy programu itp?

Baaardzo lipnie teraz wygląda sprawa proxy, na markecie wcale tanio nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy Proxy też są potrzebne do pingowania czy tylko do sprawdzania site, PR itp.?

Tak i nie wszystko zależy od skali operacji

@Mogę prosić o listę funkcji, dla któych proxy przy np. 5 000 adresów jest niezbędne do pracy programu itp?

np sprawdzanie zindeksowanie, występowania w cache, pingowanie za pośrednictwem proxy

@Baaardzo lipnie teraz wygląda sprawa proxy

PSM nie jest programem do pozyskiwania darmowych proxy ma jedynie moduł wspierający takowe operacje.

@ na markecie wcale tanio nie jest.

jeśli 35 zl na miesiąc to dla ciebie za drogo to chyba nie w tej branży działasz

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym pakiecie za 35 zł jest 40 proxy, starczy mi tyle jak mielę Pingerem często ponad 5 000 lub czasem i 10 000 linków?
Program od sprawdzania zindeksowania sprawdza do skutku, ale dla wygodnego sprawdzanie musi być pewna pula proxy, więc najlepiej jak sprawdzisz empirycznie, bo na na to wpływa wiele czynników niezależnych od nas, więc nie da się odpowiedzieć jednoznacznie i ilościowo.

Zawsze możesz dokupić pakiet jednorazowy przynajmniej taka możliwość jest w proxymarket.pl nie wiem jak w innych serwisach tego typu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym pakiecie za 35 zł jest 40 proxy, starczy mi tyle jak mielę Pingerem często ponad 5 000 lub czasem i 10 000 linków?

Jedni powiedzą, że tak, inni, że nie. Tak jak napisał Mion, wypróbuj sam. Jak uznasz, że za mało, dopłacisz różnice i zwiększę Ci pakiet, albo dokupisz sobie pakiet jednorazowy.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma wspólnego z programem Proxy SEO master któremu jest poświęcony ten topic ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Przykład użycia 1)

Wchodzimy na: https://freeproxylist.org/en/free-proxy-list.htm

[Proxy port: ] 80, 3128, 8080

[supports SSL/HTTPS:] No

Pobieramy listę i otwieramy np w notatniku

wklejamy do okna Proxy Ekstraktor -> Prawe pole testowe -> następnie klikamy w przycisk [Do sprawdzenia ]

I w pierwszej zakładce programu klikamy [start] .... i czekamy aż program sprawdzi wszystkie adresy.

1. Dopiero zaczynam ale z tego co zauważyłem to czy nie jest to samo co imporowanie z pliku bepzośrednio w zakładce głównej "Sprawdznie proxy" ?

2. Prawe pole testowe -> następnie klikamy w przycisk [Do sprawdzenia ]

Dlaczego wklejamy do prawego okna? skoro lewe jest "Wejściowe dane.."

3. Jak wyczyścić listę z "Sprawdznie proxy"? nie ma buttonu. Czy muszę uruchomić program ponownie?

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności