Skocz do zawartości

Lubicie disco polo ?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najlepsze jest to, że nikt nie lubi, każdy z DP się śmieje, a jak przyjdzie co do czego, to każdy zanucić mimowolnie potrafi

Slysze takie opinie od bardzo wielu osob i mysle sobie, ze chyba jestem jakis nienormalny. Nie znam na pamiec tekstu zadnej piosenki disco-polo. Ludzie naprawde tego sluchaja? Przeciez to tandeta jakich malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na banalne teksty discopolo narzekają chyba tylko Ci, którzy nie znają angielskiego :D

Gdyby tak wsłuchać się w wielkie hiciory śpiewane po angelsku: Bojsi są filozofami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnych kilka lat temu robili badania... wiadomo, disco polo to wieś totalna i obciach na maxa... wracając do badań - były robione pod kątem zwolenników różnych partii politycznych.

Najmniej zwolenników DP było wśród głosujących na ówczesną Unię Wolności - co zrozumiałe w sumie. Było ich jedyne... jakieś 75-80% :D Kolejne to SLD z pi razy oko 85-90% :D

Jak dla mnie to tak jak z katolikami tylko odwrotnie - teoretycznie każdy to katolik, w praktyce prawdziwych ze świecą szukać, z disco polo - oficjalnie nikt nie słucha ale na weselisku znaleźć osobę która po wódzie przy tym nie wywija to jak wygrać w totka przy poczwórnej kumulacji.

Ja akurat jestem tym ewenementem że nawet po dobrej flaszce się przy tym *** nie ruszę - po prostu szajsu nie trawię.

A co do "przekazu lirycznego" - polecam przetłumaczyć sobie 3 dowolne kawałki "po angielsku" lecące w radiu - jest dokładnie to samo co w DP.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem tym ewenementem że nawet po dobrej flaszce się przy tym *** nie ruszę - po prostu szajsu nie trawię

Ze mną podobnie

Jak ktoś lubi słuchać DP to niech słucha - kwestia gustu (i dobrego smaku :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności