Skocz do zawartości

Lubicie disco polo ?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Haha odezwali się Ci którzy nie słuchają disco polo...

Słyszeć, a słuchać. Jest tu jednak sporo różnicy ;)

Fajnie to określił ktoś w tym temacie:

'Ja nienawidzę. Ale jak zamroczę się alkoholem to zapominam o tej nienawiści. Z resztą wtedy mógłbym tańczyć nawet przy kolędach'

Wesołych! ;)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
blizzarder a jakiej muzyki słuchasz tylko nie mów że polskiego hip hopu... bo to naprawdę żenada...

Slucham tego co mi sie dobrze kojarzy. Czesto sa to pojedyncze piosenki z soundtrackow roznego rodzaju filmow lub piosenki, ktore lecialy w radiu gdy robilem cos przyjemnego. Czasy kiedy ograniczalem sie tylko do jednego gatunku lub jednego wykonawcy minely bezpowrotnie :). Polskiego hip-hopu rowniez lubie od czasu do czasu posluchac. Kiedys sluchalem nawet jrocka i jmetalu, raz na kilka miesiecy zapuszcze sobie tego typu piosenke. Czasem slucham takze niemieckiego hip-hopu, niemieckiego rocka i muzyki powaznej. Disco-polo po prostu kojarzy mi sie z wiejskimi imprezami i masa alkoholu wlewana przez gardziel. Ja w swoim zyciu nie bylem na zbyt wielu tego typu imprezach i kompletnie tego nie trawie, byc moze dlatego nie lubie disco-polo. Po prostu nie moj klimat.

PS. Ostatnio przypomnialem sobie o zespole E-nomine i tego ostatnio slucham:

https://www.youtube.com/watch?v=vxQxqm_jInU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niecierpie Discopolo, jak juz to musze byc mocno wstawiony zeby mi po podchodzilo

Do pracy polecam to radio: PulsRadio slucham go prawie non stop podczas pracy... rodzaj: pop/remix-pop/lekki trance...

swietnie motywuje i nadaje rytm pracy...

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbytnio tego nie lubię ale niekiedy muszę się dostosować :tancze:. Znam parę osób, które wyciągają z tego przeszło 150.000 zł rocznie i nie mam tu na myśli Shazzy, tylko lokalną drobnice. Popyt jest, wiara to kupuje, a potem puszczają na prywatkach, dyskotekach i weselach (nie tylko tych wiejskich).

Jestem szalona śpiewa większość nastolatek. Piosenkę „Jesteś szalona” dziewczyny puszczają na prawie każdej studenckiej imprezie. Najdziwniejsze jest to, że mimo niechęci do Disco Polo wszyscy znają słowa.

A tu coś z drugiej półkuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 4, może 5 lat to słuchałem... ale tylko dlatego, że na VHSie z "muzyką chodnikową" miałem nagrane teledyski Modern Talking :hi:

Od małego wolałem sobie posłuchać AC/DC czy Aerosmith... teraz to już jadę z jakimiś pankowymi i metalowymi kawałkami ;-) Discopolo i cała ta kultura mnie osobiście śmieszy.

Podejście mam do DP takie samo jak to homoseksualistów: niech każdy robi co chce u siebie w domu... ale niech nie każe mi na to patrzeć/słuchać.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności