Skocz do zawartości

Czy tępić nieuczciwą konkurencję?


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli w jakiś sposób taki cwaniaczek wchodzi w drogę to walczyć warto,ale powtarzam nie donosicielstwem.

Mailem taki przypadek jeden taki "pozycjoner' chodził po hotelach które ja obsługuje i wciskał autentyczny kit. Dużo klientów nie pozyskał 2 firmy rozwiązało umowy,ale jak zniknęło 301 i strony spadły,rzecz jasna wróciły. Wkurzało mnie to, bo jeden z klientów nagrał co gadał na komórkę:) Dzieciak prawie, ale klamal perfidnie i nie obeszlo sie bez "osobistych" ocen. Ja jestem człowiekiem "łatwopalnym" znalazłem szkodnika,pogadałem :) z nim i mam spokój.Wytłumaczyłem że to moje krowy i ja ich doje.Zasady w życiu muszą być jakies, jeżeli ktoś ich nie rozumie trzeba tłumaczyć

p.s inna sprawa jeżeli firma i firma walczy o klienta.Tu zasady gry inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nasz kolega opisał na swoim blogu: https://blog.shpyo.net/232/podkladanie-swin...branzy-seo.html

Nie będę ukrywał, że takich trzeba tępić. Proponuję zafiltrować jego wszystkich klientów, tym bardziej, że również wszystkich można znaleźć jeżeli się dokładniej przeszuka tego chama... Czy dołączacie się do akcji "postrowski.org" ?

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że takich trzeba tępić.

nie będę ukrywać że takie osoby się po prostu ignoruje tak jak Twoje śpiewki o blaście na 30k unikatowych domen...

koleś z automatu stracił poważanie, po co jakieś dodatkowe samosądy? Chyba tylko dla rozrywki "sądzących"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to nie jest nie uczciwa konkurencja.

a ty przynajmniej zajarzyłeś o co chodzi? zęby potwierdzać coś?

p.s kolega pojechał po wszystkich, po zgredu,lagacie i td , podejrzewam ze ma jakies kompleksy :soczek:

ale być takim głupim zęby ujawniać blog na domenie z transparentnym WHOIS ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny który zamiast zadbać o swoją krowę kombinuje jak tu zrobić, żeby zdechła sąsiadowi ;)

To proste, jak nie jesteś w stanie zapewnić usług konkurencyjnych do pokemona z ZPN czy studenta, który chce sobie raz w miesiącu dorobić na piwo... to czas albo się doszkolić, albo zmienić branżę na taką gdzie mógłbyś zaoferować usługi lepsze jakościowo... niż te oferowane przez DZIECI po szkole.

Z resztą nie rozumiem dlaczego wam się wydaje, że pokemon czy student powinien w ogóle zakładać firmę i płacić podatki? Po prostu hipokryzja na całego, wyście pewnie też do zrealizowania pierwszego zlecenia za 50 złotych biegali po urzędach, zakładali firmę a potem płacili 800 stówek ZUSu, oczywiście wszystko na legalnym sofcie za 10k PLN :)

No i jeszcze te głupoty o ściganiu przedsiębiorców korzystających z usług osób nie prowadzących działalności. Może mam jeszcze dzwonić do urzędów skarbowych i BIKu, żeby sprawdzać czy kontrahent z czymś nie zalega? Do proboszcza też by się przydało - a nóż nie chodzi do kościoła albo zdradza żonę :P

Nie, nikogo nie mam zamiaru oskarżać. Ostatnio potrzebowałem umowę do pewnych prac, które chciałem zlecić. Dopiero 4 albo 5 osoba się zgodziła.
Chyba czas skończyć z zlecaniem prac w podstawówce i przenieść się do gimnazjum :) Dość trudno się w PL egzekwuje płatności za wykonane usługi... jak ktoś nie chce podpisać umowy to albo ma 12 lat i się boi że ojciec go zleje, albo jest jakiś dziwny :)
E: djurek - ja nie mam zamiaru kablować nikogo do US. Generalnie wkurza mnie przymykanie oczu na jawne łamanie prawa, a potem płakanie że ktoś czeka 7 miesięcy do specjalisty u lekarz czy coś takiego
Ta... myślisz, że jak podatnicy zapłacą nawet 100mld PLN podatków więcej to coś to zmieni. Jak nie chcesz czekać to idziesz prywatnie. Lekarz w szpitalu i tak ma zapewnioną pracę więc nic go nie będzie interesowało. Jak piszesz takie głupoty to mam wątpliwości, czy ty kiedykolwiek byłeś u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności