Skocz do zawartości

System zarabiania? - oszustwo?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

To jest lipa jak wszystkie inne systemy pozwalające zarabiać dzisiątki tysięcy złotych bez wychodzenia z domu. To jak oferty pożyczek za wypełnienie formularza i wysłanie sms-a za 40 zł. :D ( co mnie swoją drogą zawsze bawiło, że są ludzie, którzy dają się nabrać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tych ludzi co zarabiali było już hmm, tak wiele, że nie sposób policzyć. Poza tym należy się zastanowić, czy zarabiając te rzekomo 7000 miesięcznie, Ty udostępniłbyś wiedzę, która umożliwia taki zarobek? To tak jakby jedna firma dzieliła się z inną firmą zarobkami, bądź projektami, czy szef kuchni, zdradza innym szefom kuchni, swoje tajne przepisy? Raczej nie... Jeden wielki pic na wodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zdradzić Ci tajemnicę zarabiania takich pieniędzy :) Naucz się programować, pozycjonować i tworzyć grafikę jednocześnie - będziesz o krok od sukcesu - kolejnym krokiem jest umiejętność "sprzedania" swoich umiejętności.

Żeby coś z tych umiejętności miało ręce i nogi to trzeba wcześnie zacząć. Lub potem poświęcać wiele czasu bez zysków ( co wielu zniechęca ).

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że da się spokojnie zarobić dzięki temu poradnikowi tyle że gość tam opisał co tam jest mniej więcej i samemu można to zrobić (mini stronki z kluczowymi treściami np ćwiczenia na płaski brzuch itp). Wystarczy trochę pomyśleć.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności