Skocz do zawartości

Pod moją domeną inna strona - POMOCY


Matisso

Rekomendowane odpowiedzi

del cyt

Wszystko się zgadza - coś tam tej bystrości mam ;/ - plików php ani js nie mam w katalogach na serwerze. Jeżeli chodzi o niechciany kod - też jest to zrozumiałe. Jednak błąd jest gdzieś indziej bo jak wywołasz stronę bezpośrednio poprzez www.cogito-gabinety.pl/index.html to otworzy się niechciana podstrona. Nie jest wtedy z odwołania z innego pliku tylko od razu ładuje się jakby fizycznie leżała pod tą domeną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na PW, daj dane dostępowe załatwię Ci to od ręki i za darmo.

Dzięki za cheć pomocy. W nocy jednak nie wytrzymałem i przerzuciłem całą stronę na inny serwer. Zmieniłem przekierowania DNS w hostingu gdzie jest wykupiona domena i wczesniej strona (z błędami) była umieszczona.

Teraz jest wszystko ok więc wydaje mi się, że jednak te błędy leżą po stronie hostingu-serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności