Skocz do zawartości

Czy takiego gnoja można namierzyć?


babinet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zaje...ł bym te dziecko żywcem . Jak to widzę to aż mnie trzęsie. ;)
- ale TO nie jest wina dzieciaka.... on po prostu jest uczony "od zawsze" takiej "zabawy", a jest na tyle mały, że nie potrafi sam ocenić tego, co dobre, a co złe.... Zaje...ć to trzeba tego, co stoi za kamerą!

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje...ł bym te dziecko żywcem . Jak to widzę to aż mnie trzęsie. ;)

Jak ja widzę takie wypowiedzi, to aż mnie trzęsie :P

Tak małe dziecko jak na tym filmie (ma może 2 lata, możne mniej) nie ma jeszcze ukształtowanej świadomości. Zrobi to do czego namówi go jego opiekun (w tym wypadku kamerzysta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Paweł Strojek ktoś mnie bardzo poważnie wrobił to nie ja jestem odpowiedzialny za wrzucenie tego filmu do portalu youtube. Moje konto na Youtube to sharki1200 nie sharki175. sharki 175 to właśnie wykonawca tego filmu który chciał mi zrobić na złość i wiele problemów. Mam swoje konto na nk.pl, fotka.pl, zapytaj.me niemam konta na facebooku jak zauważyłęm ktoś mi je już zrobił i podał się za mnie. Niewiem kto jest sprawca tego makabrycznego dla mnie filmu. Poszedłem z ta sprawa na policje mam nadzieje ze dość szybko się to wyjaśni bo niechcem miec problemów. Dostałem nauczkę żeby nie pokazywać swoich danych osobowych na internecie teraz to już pewnie wszędzie są. Przykro mi to nie ja wrzuciłęm ani to nie ja nagrywałęm ten film prosze o wyrozumiałość wobec mnie

Nie mam zielonego pojęcia kim jest sharki175. Mam nadzieje że policja już wzieła sprawę w swoje ręce i szukają już tego człowieka który ie posiada serca. Dużo osób mi groziło na komunikatorze gadu-gadu na moim profilu na portalu nasza-klasa.pl i teraz poprostu boję sie wyjść z domu bo niewiem co mnie może spotkać jak przekrocze próg swojego domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności