Skocz do zawartości

Czy takiego gnoja można namierzyć?


babinet

Rekomendowane odpowiedzi

Chamstwo w biały dzień. Obojętnie kto to nagrał, czyje to dziecko, kto to wrzucił do internetu wszyscy powinni ponieś surową karę.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dlatego w pełni popieram, by za znęcanie się nad zwierzętami była kara bezwzględnego pozbawienia wolności...

I jeszcze czego, za czyny wobec ludzi nie masz bezwzględnego pozbawienia wolności, a dla zwierzątek mają być?

Za pobicie do więzienia nie trafisz, a za kota tak .. bardzo zabawne ;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie państwo, jacy tu wszyscy wrażliwi na niedolę kotka. A był ktoś z Was w rzeźni albo ubojni koni? Czy oburzone panie kupują dla siebie i swoich menów wyłącznie kosmetyki z certyfikatem NTOA? Coś na temat badań przedprodukcyjnych chociażby Gillette się czytało? To się właśnie nazywa hipokryzja.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym takiego zabawnego? więc kota, psa czy inne stworzenie, które nie potrafi się obronić. można po prostu maltretować, bo to jest tylko zabawne??

Jak nie rozumiesz mojego przekazu przeczytaj jeszcze raz.

Reasumując: nie podoba mi się to co widziałem i dalej https://demotywatory.pl/2119917/Mowiac-trak...-ludzicokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nikt mu nic nie zrobi...

Raz że dziecko na pewno nie może ponieść konsekwencji i pewnie też nie będzie go można przesłuchać.

A dwa.... przecież na filmie nie widać kamerzysty czyli osoby która mogła by ponieść konsekwencje.

Dla mnie sprawa jasna.... może i będzie w tv... może to nagłośnią ale jak się sam nie przyzna to nic mu nie zrobią.... Zresztą... nawet jakby się przyznał to pewnie to jakiś psychol który tak z kotami zabawia się na co dzień... a przecież na psycholi każdy oko przymyka.

I nie kozaczcie tak co byście nie zrobili bo jakbyście zobaczyli że stoi za tym chory człowiek o pewnie byście g**wno zrobili... i jeszcze bardziej by wam szkoda było tego człowieka niż kota.... No chyba że ktoś uważa bardziej zwierzęta niż ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz częściej będzie takich i podobnych przypadków bo zaczynają dorastać bezstresowo wychowywane dzieci, dzieci z ery gier gdzie zabicie kogoś to tylko dodatkowy bonus czy wejście na wyższy level, dzieci z ery bajek, gdzie wulgaryzmy, brak szacunku, agresja to jak głebszy wdech...

Nie wiem, może kiedyś było i tak samo, ale nie wiedziało sie o tym dlatego, że nie było tak tej techniki do okoła, a może przyjdzie nam wstawiać w okna kraty i do sklepu będziemy biegać bojąc sie by nas nikt nie pobił...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest jakaś ściema z tym filmikiem? Jakiś fotomontaż czy tam, że kot tak naprawdę jest jakąś zabawką, a cały filmik ma wywołać prowokację? Ciężko mi uwierzyć, że to prawdziwe, tym bardziej, że sam autor podkreśla na początku filmu tak bardzo, że to wszystko prawdziwe i że chciałby ,aby kot nie ucierpiał dodając "No własnie chciałbym...", tak jakby wszystkich chciał na siłę przekonać, jakim jest sadystą i psychopatą.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi wielkie co. Codziennie dziesiątki zwierząt giną w ten czy inny sposób i nie robi się napinki ogólnokrajowej, żeby łapać tych morderców, którzy rozjeżdżają niewinne jeże, czy inne chochliki. A najbardziej śmieszą mnie komentarze typu "zrobić im to samo; kara śmierci za testy na zwierzętach" zwierzaki od zawsze są niżej w hierarchii od ludzi, tylko ostatnio wielkie propagowanie równości wywołane przez ekologów i 10 letnie dziewczynki.

EDIT: Żeby nie było to wcale go nie popieram.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Codziennie dziesiątki zwierząt giną w ten czy inny sposób...

A nie widzisz takiej małej, subtelnej różnicy pomiędzy przecież niechcianym potrąceniem zwierzęcia a totalnym torturowaniem zwierzaka przez małe dziecko?? i nakłanianiem tego dzieciaka do tak koszmarnej zabawy? naprawdę nie widzisz różnicy??

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności