Skocz do zawartości

Prośba - pomóżcie :)


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat, bo chciałem coś dodać, pomyślałem, że w sumie za darmo nic nie ma, macie jakieś strony? Jeśli tak, to za oddany głos mogę przekatalogować po jednej stronie, jak załatwicie od znajomych, to mogę przekatalogować na zasadzie 1 głos = 1 strona. Ważne by nie była nigdy katalogowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bym jednak już wolał coś przekatatalogować, bo w sumie okaże się, że jeszcze pierwsze miejsce zajmę, a to cacko za pierwsze miejsce to warte 500zł, więc tak głupio za darmo to otrzymać ;)

Mam 38 głosów, aby mieć 3 miejsce potrzebuje aktualnie mieć 80 :D, na pierwsze 108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na PiO są w porządku ludzie, mili, wyrozumiali, pomocni, nie to co na innych forach, gdzie przy takiej prośbie jedyne co by można dostać warny, żałosne odpowiedzi a w najgorszym wypadku bana, powiem krótko: PiO rulez! :tancze:

Edit: Szkoda, że nie mam konta na FCB bo z przyjemnością wręczyłbym Ci głos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności