Skocz do zawartości

Strony na wordpress


adiectus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem ciekaw jakie znacie ciekawe stronki postawione na skrypcie wordpress.

Chodzi mi o strony wyglądające nie jak klasyczny blog a raczej jak jakiś serwis (ważne by były ładne)

Prosił bym o podawanie tutaj linków do takowych stron (szukam jakiegoś natchnienia:) )

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mieć portal, to Joomla lub Drupal, poco tobie WP?

Po co WP?. A po to że też można zrobić coś fajnego niż tylko precla lub Bloga. A nawet myślę że jest jeszcze lepszym softem pod modyfikacje niż np. Joomla czy Drupal. Wordpress jest obecnie na topie i na niego wychodzi najwięcej wtyczek i poprawek. I dlatego uważam że warto również korzystać z Wordpressa pod większe portale niż tylko blogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, bo testowałem joomla lepiej indeksuje się od WP

zuymen kobyla bo co? przepraszam dziwne stwierdzenie.

Zazwyczaj tak gadają ludzie które slabo znają Joomla.

90% moich precli to Joomla czemu? bo niema dodawarki

90% lepszych zapleczowek tez stawie na Joomla i Drupalu

Sporo prostych stron dla klientów stoi na silniku Joomla z oryginalnie zaprojektowaną grafiką.

A wy róbcie co chceta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobyła, bo sama instalacja na FTP to około 20-30 (jak nie więcej) megabajtów. Do tego dochodzi gigantyczna ilość plików... Wtyczki, Boty i inne wynalazki...

W WP sobie wpisuje nazwę wtyczki i bez włażenia na FTP ściągam i instaluje.

Niestety nie przekonasz mnie do Joomli.

Drupal natomiast to faktycznie przyzwoity system. Muszę się z nim bliżej poznać ;-)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście jest dużo łatwiejszy Drupal niż Joomla. Może tylko dlatego iż więcej czasu poświęciłem na poznanie tego softu. Zaletą Drupala jest to że jest mega lekki o porównaniu do Joomla. Nie jednokrotnie podchodziłem do poznania się z tym softem i za każdym razem coś mnie odpychało od niego i wracałem do WP i Drupala. Od Joomla już wolę php Fusion jest mega dziurawy ale można odpowiednio zabezpieczyć i będzie śmigał dobrze.

edit literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności